Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u Premiershipu 2014/15 = Winner

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
414 odgovora na ovu temu

#401 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 2h 45m

Postirano 28 May 2015 - 11:37

King je na ovom forumu jedini lik čije postove lajkam pa čitam.

Post se sviđa 2 članova
chelseafan97  , chiba  

#402 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 4h 16m 52s

Postirano 28 May 2015 - 11:43

King je masina.Sa njim si dobar sve dok ga ne diras tamo gdje najvise boli, a to je Willian :D

#403 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,408 postova
  • 9724 lajk(ova)
  • Time Online: 363d 18h 45m 46s

Postirano 28 May 2015 - 11:54

odličan je tekst i Relo ovo može i mora da objavi na portalu,naravno bez one prve rečenice  :D

svidja mi se recimo ono kad ističe šta je obeležilo sezonu dok i tog igrača 

odbrana protiv Evertona je bila jedan od najboljih trenutaka njegove sezone

plus,lepo je i pregledno,sad kad svako ima svoj pasos i ovo je kul sa plavim slovima i tu isto pohvale

uglavnom,nemam nekih zamerki što se tiče samog teksta,tako da pohvale u tom pravcu,jedino što se ne slažem sa nekim ocenama

čeh 6 - kurta 8 ,nije kurta branio tolko bolje od čeha da bi ga oduvao za 2 ocene ,jer čeh što je branio branio je super ali je možda opravdano dati čehu manju ocenu jedino zbog manje utakmice...a vamo mi ta 8 baš bode oči

da je recimo čeh 6.5 a kurta 7.5 onda bi mi bilo prihvatljivije  s tim da mislim da čeh ništa slabije nije branio nego inače,baš naprotiv,branio je kao ranije ....

druga stvar i poslednja je to što bih ja Teriju dao istu ocenu kao i Azaru,pomenuo sam ranije da je ostao malo u senci Azara,ništa ne sporim da je Azar pokidao ove sezone ali Teri je ipak zaslužio tu 9 tku baš zbog svih tih elemenata koji se ne mogu pokazati kroz statistiku 

#404 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 28 May 2015 - 14:01

Sve pohvale Kingu, sa zadovoljstvom sam pročitao sve, ništa ja tu ne bih ni oduzimao niti dodavao. Svaka čast  :-bd

#405 Goku

Goku
  • Korisnik
  • 927 postova
  • 1031 lajk(ova)
  • Time Online: 59d 11h 46m 4s

Postirano 28 May 2015 - 14:57

King izdominirao! Svaka cast :-bd

#406 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4485 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 28 May 2015 - 15:33

čeh 6 - kurta 8 ,nije kurta branio tolko bolje od čeha da bi ga oduvao za 2 ocene ,jer čeh što je branio branio je super ali je možda opravdano dati čehu manju ocenu jedino zbog manje utakmice...a vamo mi ta 8 baš bode oči

da je recimo čeh 6.5 a kurta 7.5 onda bi mi bilo prihvatljivije  s tim da mislim da čeh ništa slabije nije branio nego inače,baš naprotiv,branio je kao ranije ....

druga stvar i poslednja je to što bih ja Teriju dao istu ocenu kao i Azaru,pomenuo sam ranije da je ostao malo u senci Azara,ništa ne sporim da je Azar pokidao ove sezone ali Teri je ipak zaslužio tu 9 tku baš zbog svih tih elemenata koji se ne mogu pokazati kroz statistiku 

Jbg, znao sam da će biti "žalbi" na ocjene, teško je formirati baš 100% realnu ocjenu jer kod svakog igrača postoji nešto što treba nagradit i nešto što je kritika, neko ima statistiku, neko ima dosta nastupa, neko je dao važne golove, neko je imao dosta oscilacija, a onda kad sve to uzmeš u obzir nekad ti se ne uklapa što neka dva igrača imaju iste ocjene. Tako da i ja sam bio u dilemi kod nekih igrača, recimo Cech je dobio 6 a Courtois 8 samo zbog statusa, jedan je prvi izbor drugi je rezerva, pa sam tu napravio razliku, daleko od toga da je Cech bio loš, imao sam mu namjeru dati 6,5 ali eto šta je tu je. Hazarda i Terrya sam odvojio za pola boda samo zato što je Hazard proglašen kao najbolji igrač, da Hazard nije dobio silna priznanja onda bi izjednačio Hazarda i Terrya, u svakom slučaju 8,5 za Terrya je realno 9.0. :D

#407 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 29 May 2015 - 08:35

Šampionska ekspedicija mora da ispoštuje zahteve sponzora, tek nakon što se završila sezona, Plavci su otputovali na daleki istok, u Bangkok.

Žoze Murinjo je posebno zabrinut za svoje igrače, te im je striktno ograničio slobodno vreme i postavio jasne granice, naročito kada je u pitanju noćni život.

Da budemo još konkretniji - zabranio im je da posećuju javne kuće.

Plavci imaju dozvolu da idu u šoping, ali im je noćno kretanje striktno limitirano, Žoze strahuje od prostitutki, javljaju engleski mediji.

Bahahhahahahhahaha

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#408 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4485 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 29 May 2015 - 09:59

Ne vjerujem da su baš spali na prostitutke iz Bangkoka ali eto..

Post se sviđa 2 članova
Wisey  , hamco  

#409 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,442 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 42m 7s

Postirano 29 May 2015 - 10:35

Po meni su Tery, Fabregas, Hazard i Costa igraci koji su navise dali za ovu titulu koju smo osvojili, bilo je tu golova i od drugih igraca i koji su nam donosili bodove ali kad je bilo najpotrebniji ovi igraci su bili konstantno dobri.

#410 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 29 May 2015 - 10:53

Po meni su Tery, Fabregas, Hazard i Costa igraci koji su navise dali za ovu titulu koju smo osvojili, bilo je tu golova i od drugih igraca i koji su nam donosili bodove ali kad je bilo najpotrebniji ovi igraci su bili konstantno dobri.

Znas sta je "problem" kod naseg tima, sto ne mozes ni 5 igraca "okriviti" za uspesnu sezonu u PL.. dakle tu mozes dodati i Matica koji je kupio sve lopte na sredini terena i nije dopustao protivnicima da dodju do naseg gola lako.. Takodje i Courtoisa koji je branio izuzetno dobro ako zazmurimo na 2 katastrofalne greske... Tu bi ja i Baneta i Aspija ubacio,ali ajde, da ne bude previse... 

Dakle, ceo tim je dobro odigrao i to je ono sto nas kao tim krasi.. za razliku od mnogih timova koji su zavisni od jednog igraca.. Mi imamo celinu.

#411 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,442 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 42m 7s

Postirano 29 May 2015 - 19:36

Znas sta je "problem" kod naseg tima, sto ne mozes ni 5 igraca "okriviti" za uspesnu sezonu u PL.. dakle tu mozes dodati i Matica koji je kupio sve lopte na sredini terena i nije dopustao protivnicima da dodju do naseg gola lako.. Takodje i Courtoisa koji je branio izuzetno dobro ako zazmurimo na 2 katastrofalne greske... Tu bi ja i Baneta i Aspija ubacio,ali ajde, da ne bude previse... 

Dakle, ceo tim je dobro odigrao i to je ono sto nas kao tim krasi.. za razliku od mnogih timova koji su zavisni od jednog igraca.. Mi imamo celinu.

Pa to sve pise u mom postu, nisam rekao da su samo ovi igraci igrali cijelu sezonu, nego kad je bilo najpotrebnije bili su najbolji.

#412 l'ennemi public n° 1

l'ennemi public n° 1

BunaCfc

• Korisnik
  • 2,946 postova
  • 6528 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 5h 13m 46s

Postirano 02 June 2015 - 20:47

To bi bilo to sto se tice ove sezone i teme, moze slobodno u arhivu, nadam se da ce sledeca biti uspesna kao i ova, pa da uz malo srece odbranimo titulu! :sal:

Post se sviđa 1 članu
King Chelsea  

#413 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,315 postova
  • 6101 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 38m 49s

Postirano 03 June 2015 - 20:37

Ima na SK-u u subotu od 17:15 snimak parade pa ko nije gledao neka pogleda.

Post se sviđa 2 članova
ivanovic2  , chelseafan97  

#414 Gandalf

Gandalf

Počasni član

• Korisnik
  • 862 postova
  • 2048 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 5h 10m 52s

Postirano 10 June 2015 - 15:01

Untitled_zpsacbuqh6k.jpg

Post se sviđa 2 članova
reLo  , chelsea4evercr  

#415 l'ennemi public n° 1

l'ennemi public n° 1

BunaCfc

• Korisnik
  • 2,946 postova
  • 6528 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 5h 13m 46s

Postirano 11 June 2015 - 14:44

Znaci nama sezona pocinje vec 1 avgusta, fino.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan