Skoči na sadržaj

Foto

#4 Cesc Fàbregas

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1255 odgovora na ovu temu

Anketa: #4 Cesc Fàbregas

Smatrate li ga najboljim CM-om na svijetu?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2335 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 02 June 2014 - 19:12

E pa ne brane se boje kluba tako sto ces durugog igraca vuci za dres i ubacivat mu se u facu, pogotovo ne Lampardu koji je i stariji od njega i velicicina kako u igrackom smislu tako kao i covek.

Za tim se boris tako sto ces ginuti na terenu za svaku loptu,igrati ostro (kad je to potrebno), a ne prljavo (ciganski) kao fabregas. i naravno kolko je puta simulirao otkad je u barci.

Pa čovječe Božji jel Drogba u finalu LP u Moskvi ošamario Vidića bez ikakve potrebe i praktički nam uskratio Ligu Prvaka? Ali naravno naš je pa nije cigan.I ne daj Bože da bi neko mislio da ne mislim za Didiera da je legenda!

#22 l'ennemi public n° 1

l'ennemi public n° 1

BunaCfc

• Korisnik
  • 2,946 postova
  • 6528 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 5h 13m 46s

Postirano 02 June 2014 - 19:16

Je l'? Sećam se da se o Rui Fariji pričalo kako je heroj i veličina od čoveka jer je hteo da izmlati sudiju. „Tako se brani klub”, ili tako nešto beše. 

A koji to igrač nije simulirao? Drogba je umeo da simulira kad je potrebno, ali dobro, njega svi vole pa je „ginuo za klub”, ne simulirao.

Umu i oni da pogode, zavisi od novinara.

Rui jeste u neku ruku pogresio, al opet sudija nas je ostetio i imao je pravo da protestuje,da smo tad pobedili verovatno bi i titulu uzeli.

Nemo's Drogbu i fabregasa poredit, msm da ti je to jasno. ovaj simulira svako malo, pa cak i u utakmicama bez velikog znacaja. Drogba je znao da se pobije, al fabregas nema muda, on udari podmuklo i pobegne, a Didi slomije protivnika pa ga jos i isamara.

fabregas je picka, pa Drogba bi ovde kanutea poslozio samo tako, kad je vec imo muda da mu prigovara sto je onda pobego, sto se nije potuko, il ides do kraja il ni ne provociras.

http://youtu.be/WbZlgmZf2Os?t=1m19s

U svakom sluaju ja nisam za njegovo dovodjenje ti jesi i kraj price. Ima mnogo boljih opcija na poziciji cmf-a od njega.

#23 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,260 postova
  • 7872 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 22h 58m 45s

Postirano 02 June 2014 - 19:32

^Ovo je Fabregas majstorski odradio, isprovocirao i iznudio crveni. :D Leteo bi i on napolje da je kojim slučajem uzvratio.

Samo me zanimaju ta bolja rešenja pored Matića...

Guardian i Telegraph prenose da se šalje ponuda od 30 miliona funti.

#24 l'ennemi public n° 1

l'ennemi public n° 1

BunaCfc

• Korisnik
  • 2,946 postova
  • 6528 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 20:18

Bolja resenja:

Koke: jes da je skuplji cena  60m, mogli bi da mu je smanjimo ipak je Kurto bio 3 godine kod njih za dzabe. tako da bi mogli da ga dovedemo za 45/50, msm pare nisu ni toliko bitan faktor da se razumemo, bar toga ima cika Roman, mldji je (22god.) i trenuno je 3x bolji. a fabregas se nikad nece vratiti na onaj nivo iz poslednje sezone u arsenalu.

tu je i Kross, platili bi ga kolko i fabregasa, bolji je  i mladji.

ima tu naravno i jos opcija, al dovoljno su njih dvojica.

#25 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 02 June 2014 - 20:20

Nije mi jasno zašto se od svake teme koja je posvećena pojačanjima pravi moralno predavanje.Niko nam ne valja niko nam nije dovoljno dobar,pa jbt najbolje bi bilo da dovodimo časne sestre pa neka sjede na klupi i mole se da pobijedimo.Tema "Diego Costa" je pretvorena u raspravu o bontonu i o tome kako je Costa ružan,pa da imamo mi svoju ljepoticu Torresa.Stvarno mi nije jasno u čemu je problem,hoćemo pojačanja hoćemo trofeje ali nam niko nevalja jer je gle čuda prije par godina u toku utakmice imao konflikt sa Lampardom.Simuiranje,sportska prgavost sve je to dio fudbala i to svaki igrač ima u sebi samo to neki igrači koriste više neki manje.Ja inače volim te "fudbalske mangupe" i nemam ni protiv bilo kog igrača ništa ako će Chelsea biti jači.Igrač od 27 godina nama je postao star,pa ljudi to su najbolje godine za igrača.

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#26 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4189 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 02 June 2014 - 20:26

Fabregas je bolji od kroosa. Kroos je jos uvijek samo talenat. Rasirenih ruku cekam cesca

#27 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,260 postova
  • 7872 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 20:43

Koke triput bolji od Fabregasa... Ok.

#28 obiwankenobi34

obiwankenobi34
  • Korisnik
  • 345 postova
  • 210 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 23h 9m 10s

Postirano 02 June 2014 - 20:52

Mozda je imao bolju sezonu, a da je bolji to je glupost,
samo vidi koji sam statisticki podatak napisao! Nije sve u statistici, ali ono je bolesno!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

#29 l'ennemi public n° 1

l'ennemi public n° 1

BunaCfc

• Korisnik
  • 2,946 postova
  • 6528 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 20:55

Nije mi jasno zašto se od svake teme koja je posvećena pojačanjima pravi moralno predavanje.Niko nam ne valja niko nam nije dovoljno dobar,pa jbt najbolje bi bilo da dovodimo časne sestre pa neka sjede na klupi i mole se da pobijedimo.Tema "Diego Costa" je pretvorena u raspravu o bontonu i o tome kako je Costa ružan,pa da imamo mi svoju ljepoticu Torresa.Stvarno mi nije jasno u čemu je problem,hoćemo pojačanja hoćemo trofeje ali nam niko nevalja jer je gle čuda prije par godina u toku utakmice imao konflikt sa Lampardom.Simuiranje,sportska prgavost sve je to dio fudbala i to svaki igrač ima u sebi samo to neki igrači koriste više neki manje.Ja inače volim te "fudbalske mangupe" i nemam ni protiv bilo kog igrača ništa ako će Chelsea biti jači.Igrač od 27 godina nama je postao star,pa ljudi to su najbolje godine za igrača.

Drugo je D.Costa, mi za napadaca nemamo toliko opcija kolko imamo za cmf-a. To sto caetu smeta sto je ruzan, pusti to. kao sto kazes tores je maneken pa se secka po terenu, tu se potpuno slazem. Costa jeste prgavm, al je borben igrac, za razliku od fabregasa, on je tu borbenost koju je imao u arsenalu izgubio po napustanju istog.

#30 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4189 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 21:00

Nemamo mi mnogo izbora na trzistu za CM.

Koke je 60M + je izgleda izjavio da nece nigdje a ni Atletiko ga ne planira prodavat. Ne mogu prodati citavu ekipu. Ni mi nismo ludi da damo 60 za njega
Pogba isto tako izgleda nece nigdje a i ak bude isao u Real ce.

Kroos ocekuje da ce ostat u Bayi sljedecu sezonu.

"I am expecting to play for Bayern Munich next season," said Kroos in a statement to BILD

Uzmite fabregasa da ne bi na kraju zavrsili s Paulinhom.

Post se sviđa 3 članova
King Chelsea  , Das ist Walter  , Igi  

#31 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,260 postova
  • 7872 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 21:10

Fabregas left the World Cup in Brazil with the Spanish team after a deal with Chelsea and specifically with coach Mourinho.

Chelsea secured the commitment of Fabregas & now negotiate his signing with Barcelona, ​​who initially hoped to get €40m for him.

http://vozpopuli.com...ra-con-el-barca

Ko razume španski

#32 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 5h 49m 2s

Postirano 02 June 2014 - 21:40

Nemamo mi mnogo izbora na trzistu za CM.

Možda i nemamo, ali me živcira stalno forsiranje dovođenja igrača velikih rivala. Šta će nama prgavac koji je igrao u Čmarsenalu i Uefaloni, koji nije više ni u prvoj mladosti, pored jednog ROSSA BARKLEYJA koji je budućnost engleske i svjetske nogometne igre i koji je mladi talent i od kojeg se mnogo očekuje. A uz to Englez? Što ovi naši u Upravi kompliciraju. Dovedi Shawa iz Southamptona, dovedi Barkleyja iz Evertona i već si pola posla obavio. A domaći engleski vrhunski igrači. Imamo Lukakua, dovest još jednog dobrog igrača i još nešto iskemijat na AMF poziciji i Bog te veselio. Jebali ih i Costa i Fabregas. Kreteni.

#33 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4189 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 21:43

Ma ja. Sta ce unitedu mata koji je igrao u chelshitu. Barkleya dovedi, garantujem da bi propo kod nas

#34 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,122 postova
  • 8263 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 8h 42m 46s

Postirano 02 June 2014 - 21:47

Dajem bubreg za Fabregasa :D

Post se sviđa 1 članu
King Chelsea  

#35 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,260 postova
  • 7872 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 21:48

Kakav crni Barkli boktejebo, mora taj još mnogo raditi da bi igrao u top klubu.

#36 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 5h 49m 2s

Postirano 02 June 2014 - 21:50

Cesc+Fabregas+Frank+Lampard+FC+Barcelona

NIKADA ZABORAVITI, NIKADA OPROSTITI!

#FABREGASYOUARENOTWELCOME

Kakav crni Barkli boktejebo, mora taj još mnogo raditi da bi igrao u top klubu.

Zato se Oscar ''dokazao dovoljno'' prije nego je došao u nas. Jel tako? Vama proljeće nekima pamet popilo.

#37 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,122 postova
  • 8263 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 8h 42m 46s

Postirano 02 June 2014 - 21:54

Slažem se Cae - nikada nećemo zaboraviti ovu utakmicu i 2-2 nakon čega smo prošli u finale i osvojili LP :D

Post se sviđa 1 članu
chelseathebest  

#38 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12021 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 34m 28s

Postirano 02 June 2014 - 21:55

Nema se tu šta objašnjavati, onda bi morali preispitat osnove zašto ko navija za ovaj klub. Jednostavno nekima Chelsea predstavlja jedno, a drugima opet nešto sasvim drugo. Moj je stav da nema dobrodošlice za Fabregasa nikad, a pogotovo ne u situaciji gdje će takav jedan čmar zamijeniti, uz Zolu, najvećeg gospodina u kopačkama koji je kročio Stamford Bridgeom.

Ista je stvar bila i sa Eto'om, pa ranije i sa FSW-om. 

Post se sviđa 2 članova
TRBA  , Caeruleus  

#39 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4189 lajk(ova)

Postirano 02 June 2014 - 21:56

Oscar nije dolazzzio kao rjesenje za prvih 11 dok nam za cm treba neko u prvi plan..

#40 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,041 postova
  • 2973 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 10h 22m 52s

Postirano 02 June 2014 - 22:08

Wisey, nikad Fabregas neće zamijeniti Lamparda i ako dođe, sumnjam da će ikada postati legenda.

Jednostavno, neki igrači dođu da popune rupe. Ne možemo uvijek dovoditi igrače koji vole Chelsea i koji žele postati legende.

Ko bi rekao da će David Luiz otići a svi smo se nadali da će još mnogo godina igrati za Chelsea.

Što se tiče Fabregasovog znanja i iskustva, za dobrobit i budućnost Čelsija, ja bih ga rado vidio u plavom dresu.

Post se sviđa 1 članu
Kalouda  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan