Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 36: Liverpool 0 - 2 Chelsea (27.04. ned) [3]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
79 odgovora na ovu temu

#21 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 24 April 2014 - 22:34

Jebo te ja još nisam skontao da li vi Bakera trolate sa tim pekar ili ga tako zovete samo od milja

#22 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 24 April 2014 - 23:25

Jebo te ja još nisam skontao da li vi Bakera trolate sa tim pekar ili ga tako zovete samo od milja

Baker na engleskom znaci pekar. :D

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#23 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 24 April 2014 - 23:33

Baker na engleskom znaci pekar. :D

Dobro to ali opet mi nekako sve o njemu zvuči nekako sa puno sarkazma evo danas kad je zabio gol sve neko podjebavanje, baš ga prcate :D

#24 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 24 April 2014 - 23:34

Dobro to ali opet mi nekako sve o njemu zvuči nekako sa puno sarkazma evo danas kad je zabio gol sve neko podjebavanje, baš ga prcate :D

Ma ja samo kazem zasto, ja ga ne zovem tako.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#25 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,540 postova
  • 6769 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 6h 37m 55s

Postirano 25 April 2014 - 10:08

Videcete kada mi njih na kraju dobijemo,kada ih klepimo po usima. Pazite sta sam rekao. Kako se blizi utakmica,sve vise i vise verujem da necemo izgubiti.

Post se sviđa 1 članu
ivanovic2  

#26 terry

terry
  • Banned
  • 12 postova
  • 3 lajk(ova)
  • Time Online: 17h 27m 37s

Postirano 25 April 2014 - 15:55

lisac je Mou, kombinirani sastav bi se mogao nadtrčavati s Liverpoolom pa bi moglo biti svega

#27 Gost_ivanovic22_*

Gost_ivanovic22_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 25 April 2014 - 18:12

ma X ili nasa pobeda golom Dembare ili Salaha ,ovaj tim sto Murinjo izvede u nedelju bice jaci od tima koji ce izac u srijedu :D 

#28 Gost_ivanovic22_*

Gost_ivanovic22_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 25 April 2014 - 22:20

UVOD

TO nije mec izmedju dva konkurenta za titulu ,to je mec sampiona protiv B tima Celsija ,to nije mec visokog kvaliteta ,to je mec sa autobusom na jednoj i sa Suarezom na drugoj strani ,to nije duel dva trenera to je duel Murinja i njegovog ucenika ,to nije duel obicnih igraca to je duel Lamparda i Dzerard, to nije najveci derbi u Engleskoj ali to nije ni najmanji derbi ,to nije veciti derbi ,ne to nije ni el klasiko ,to je mec izmedju Liverpula i Celsija  .Dobro dosli na stadion sa dva gola, sa 4 korner zastavice i 2 16-erca  .

Post se sviđa 13 članova
Ercov  , strahinjaf  , Bari  , klicko  , grena  , King Chelsea  , Kun Aguer0  , TRBA  , Caeruleus  , chelsea4evercr  , chelseafan97  , reLo  , soxx  

#29 klicko

klicko

Moderator za siromašne

• Korisnik
  • 1,642 postova
  • 1228 lajk(ova)
  • Time Online: 121d 20h 56m 39s

Postirano 26 April 2014 - 11:44

Pobedicemo 1:0 Matic daje gol glavom iz kornera

Post se sviđa 1 članu
ivanovic2  

#30 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 26 April 2014 - 11:56

Kako smo "čudan" klub ne bi me čudilo da pobijedimo sa drugom postavom na sred Anfielda.

Post se sviđa 2 članova
Ercov  , Gandalf  

#31 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 26 April 2014 - 12:35

Ne tripujte se mnogo

#32 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,540 postova
  • 6769 lajk(ova)

Postirano 26 April 2014 - 15:57

Kako smo "čudan" klub ne bi me čudilo da pobijedimo sa drugom postavom na sred Anfielda.

O tome trubim vec 2 dana :D

Nece me iznenaditi da pobedimo,ni najmanje. Pa prvu utakmicu smo primili gol i onda smo ih odsekli na brzinu do kraja poluvremena da nisu znali gde su.

Ne tripujte se mnogo

SiS pa moraju i oni imati jedan los dan,ne mogu stalno igrati na vrhuncu,11 pobeda zaredom,mora doci bar remi jedan,ne moze se konstantno pobedjivati,nije ovo Nemacka i nisu oni Bayern... 

Ljudi igraju 11 igraca na 11,pa makar i sa drugom postavom mi sto igramo,a druga jaka kao prva. Koliko puta su utakmice dobijali timovi koji igraju bez pola prvog tima.

Salah i Matic zeljni igre,Salah i dokazivanja,Dembara i igre i dokazivanja... Jedino nazad da budu konsolidovani,ko god bude igrao i nema nama poraza. 

Mourinho rekao prioritet je LS.. rekao je da cemo i ulagati u mlade nade,pa samo kupujemo,rekao je necemo dovesti napadaca odjednom se stvorio Eto...rekao zeli da pomogne Engleskoj tako sto ce i englezi igrati u Chelsea,izbacio Colea iz postave,umesto njega igra Spanac.. Nije rekao da ce predati mec Liverpulu.

Danas se potukli Suarez i Skrtel na treningu,ko zna zbog cega,ljudi u Liverpulu hoce da zataskaju,ali su se gadno zakacili.

Editirao grena, 26 April 2014 - 15:58.

Post se sviđa 2 članova
Gandalf  , UziceCFC  

#33 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 26 April 2014 - 17:02

Mozda ce i imati los dan, ali ne ocekujte mnogo jer bi se mogli mnogo razocarati usljed nekog debakla ne daj Boze. Bas i brine sto ce u odbrani igrati tako neiskusni likovi protiv najboljeg tandema u ligi.

Post se sviđa 1 članu
UziceCFC  

#34 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,540 postova
  • 6769 lajk(ova)

Postirano 26 April 2014 - 19:30

Mozda ce i imati los dan, ali ne ocekujte mnogo jer bi se mogli mnogo razocarati usljed nekog debakla ne daj Boze. 

Ovo je i Wisey napisao (ako se ne varam)  u temi Chelsea i PSG posle ocajnog rezultata tamo... Bas to "da se mnogi ne razocaraju" i onda pozitiva. 

Opustite se,sacekajte utakmicu nemojte pokopavati Chelsea odmah.  Najbolji tandem jesu trenutno,ali nisu marsovci pa da im niko ne moze nista. 

Ako nasa druga postava skida gace pred Liverpulom i boji se debakla,sta treba da kazu oni iz 3,4 lige kada nastupaju u kupu protiv timova iz premijer lige? Treba da skinu gace i da govore "trpaj dok ti je volja"? Ne,igras i das sve od sebe i sta bude,bice.

Samo se nadam da im Mourinho nece pustiti pobedu,neka igra sa drugim timom,ali neka da sve od sebe da ostvari pozitivan rezultat. 

Post se sviđa 2 članova
Gandalf  , Tomo84r  

#35 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 26 April 2014 - 19:46

Pa fina ekipa ce izaci na teren, moze se ocekivati pobjeda a pogotovo remi.

#36 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 26 April 2014 - 20:27

Ovo je i Wisey napisao (ako se ne varam)  u temi Chelsea i PSG posle ocajnog rezultata tamo... Bas to "da se mnogi ne razocaraju" i onda pozitiva. 

Opustite se,sacekajte utakmicu nemojte pokopavati Chelsea odmah.  Najbolji tandem jesu trenutno,ali nisu marsovci pa da im niko ne moze nista. 

Ako nasa druga postava skida gace pred Liverpulom i boji se debakla,sta treba da kazu oni iz 3,4 lige kada nastupaju u kupu protiv timova iz premijer lige? Treba da skinu gace i da govore "trpaj dok ti je volja"? Ne,igras i das sve od sebe i sta bude,bice.

Samo se nadam da im Mourinho nece pustiti pobedu,neka igra sa drugim timom,ali neka da sve od sebe da ostvari pozitivan rezultat. 

Ne pokopavam  nikoga. I totalno opusteno cekam tekmu i opusteno cu je i gledati i potajno se, normalno, nadati pobjedi sto je normalno ali nisam euforican nimalo i na to sam mislio kad sam napisao "nemojte se samo razocarati" jer su svi nalozeni ko da cemo ih odvaliti od picke, a ako izgubimo, onda ce biti komentara svakakvih.

Post se sviđa 1 članu
grena  

#37 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,895 postova
  • 6752 lajk(ova)
  • Time Online: 151d 8h 8m 10s

Postirano 26 April 2014 - 23:11

Od utakmice koja je trebala odlučiti prvaka do skoro nebitne utakmice -.-'

Post se sviđa 1 članu
Chester  

#38 Chester

Chester
  • Korisnik
  • 1,029 postova
  • 1631 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 23h 21m 9s

Postirano 27 April 2014 - 08:50

Kad vidim koliko ih boli kurac odma mi se ni ne gleda .. radije ću otić termin bacit :)

#39 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 27 April 2014 - 13:24

Kolko su retardirani novinari, svi redom stavljaju "weakened XI" pa onda nas tim. Pa serem vam se u usta sta je tu za navodnik, jebem li vam ujnu u picku. Bez Cecha, Terryja, Cahilla, Williana, Hazarda sa KALASOM u srcu odbrane u paru s Ivanovicem, nisu odigrali 5 minuta skupa citave sezone, pa zar to nije slabiji tim? Sta je tu za sarkasticni navodnik mamu vam navodnim!

Post se sviđa 2 članova
reLo  , Gandalf  

#40 Gost_ivanovic22_*

Gost_ivanovic22_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 27 April 2014 - 13:50

Murinjo danas izvodi mozda i najaci sastav ,jedino bih mozda HIlarija stavio prije na gol nego Svarcera ali sve u svemu ocekujem da razmontiramo liverpul golovima Baneta,Matica ili Dembare .

Post se sviđa 1 članu
Gandalf  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan