Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 35: Chelsea 1 - 2 Sunderland (19.04. sub) [0]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
64 odgovora na ovu temu

#21 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,540 postova
  • 6769 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 6h 37m 55s

Postirano 17 April 2014 - 10:53

Kako si Whisp ovo teatralno napisao,svaka ti cast :D 

#22 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 17 April 2014 - 13:21

Jako oprezno moramo uci u mec, ne mislim oprezno kao defanzivno nego ne smijemo podcijeniti ovu ekipu jer ne zelim da se ponovi neki glupi kiks sad pred Liverpool. Ako cemo vec izgubiti titulu onda nek to makar bude protiv glavnog konkurenta a ne ovdje. Sunderland je pokazao i na Anfieldu i na Etihadu da su izrazito nezgodan tim. Moramo igrati cvrsto i efikasno prema naprijed. Ono sto se promasivalo na Libertyu nek ostane u proslosti, ova utakmica zahtjeva koncentraciju i maksimalan napor. Jose ce znati prepoznati opasnost, nije on luzer ko Pellegrini.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

#23 Jose Mourinho

Jose Mourinho
  • Korisnik
  • 166 postova
  • 57 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 17h 48m 20s

Postirano 19 April 2014 - 16:54

Schwarzer; Ivanovic, Cahill, Terry ©, Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Salah; Eto'o

#24 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 19 April 2014 - 18:19

Steta primljenog gola jer smo stvarno dobro igrali prvo poluvrijeme. Trebalo bi vise sutati iz daljine, golman im je tanak skroz.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

#25 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 19 April 2014 - 19:03

Umoran od sezone kako god se ona zavrsila.

#26 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,088 postova
  • 8572 lajk(ova)
  • Time Online: 398d 1h 38m 43s

Postirano 19 April 2014 - 19:29

Ova ekipa je sterilna i nesposobna. Ne mogu imati prilika da osvoje titulu koliko mogu da useru, isto se može reći i za prilike za gol... Sudija katastrofalan i ćelav.

Post se sviđa 3 članova
chelsea4evercr  , Spaha  , Ercov  

#27 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,499 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 14h 58m 34s

Titula

Postirano 19 April 2014 - 19:29

šta reći,a ne zaplakati?idemo dalje,nema druge

#28 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,383 postova
  • 1929 lajk(ova)
  • Time Online: 242d 19h 54m 20s

Postirano 19 April 2014 - 19:30

Kada protiv ovakvih gubiš bodove nemaš se ćemu nadat više

Post se sviđa 1 članu
ivanovic2  

#29 strahinjaf

strahinjaf
  • Korisnik
  • 637 postova
  • 303 lajk(ova)
  • Time Online: 19d 18h 8m 10s

Postirano 19 April 2014 - 19:34

Ostaje nam da se nadamo da ce Norwich sutra da uzme barem bod, inace je titula izgubljena.

#30 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 19 April 2014 - 19:50

titula je izgubljena kako god

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#31 Gost_ivanovic22_*

Gost_ivanovic22_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 19 April 2014 - 19:50

Majko moja od kakvih smo mi sve pacenika bodove uzeli ,joj majko.OCAJNO JE OVO DANAS BILO ,ocajnoo .Nisu svi odigrali lose ali neki su bas zestoko podbacili . 

#32 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,541 postova
  • 3128 lajk(ova)
  • Time Online: 94d 18h 48m 46s

Postirano 19 April 2014 - 19:51

Neće Liverpool baciti bodove u to sam siguran.

Jednom smo izgubili borbu za titulu pa smo se ponovo vratili.

Sada sa siguran da smo sa tom pričom završili.

Liverpool će biti prvak.

Na chatu sam mnogo toga napisao, i psovke i svega. Što se tiče ove utakmice mogu da Oscara, Ramiresa i našeg golmana vidim kao krivce.

Slažem se Sa Caetom, nije nama samo napadač problem. Evo Eto počeo zabijati, pa i Ba ali i dalje velikih problema imamo u veznom redu.

Oscara i Ramiresa zakovati za klupu. Igre i statistike su im očajne!

Svaki igrač bi iskoristio brzinu Salaha kada ulazi sa desne strane ali ne Willian i Oscar

Ne znam da li oni imaju problem s njim ili šta, ali onakve se lopte moraju dodati...

#33 Brane

Brane
  • Chelsea BiH Member
  • 4,133 postova
  • 2825 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 12h 56m 31s

Postirano 19 April 2014 - 19:51

Tužno je, tužno je jebemu, pobijedit glavne konkurente, i Citya i Looserpoola, tužno je nabečit jednog Arsenala, pa Uniteda, sve njih nadigrat u međusobnim ogledima, i onda izgubit prvenstvo na "malim utakmicama", Kurac moj malim, nisu ovo male i nikad više neću reć za neku utakmicu da je "mala". Jebat ga, odnio ti bodove iz Manchestera ili iz Durmišuše, 3 boda osvajaš u oba slučaja, jednako vrijedna.

Pokopali smo sami sebe i sami smo krivci za ovo što nam se dogodilo. Neki će spomenuti Mikea Deana, za kojeg se, uz najbolju volju, ne može reći da je odradio dobar posao danas, neki će upirati prstom u Azpilicuetu radi nesretnog proklizavanja ili u Schwarzera" koji nije uhvatio loptu koju bi Čech sigurno ulovio". Sve to stoji, ali nije to uzrok ove situacije, nego posljedica blijede, nikakve igre, a ona nam se u ovakvim utakmicama, kada protivnik nije dosta otvoren, ponavlja kroz cijelu sezonu. Momčad u kompletu nije bila na nivou i jebat ga,

Okrenit se Ligi prvaka i nekako se dokopat finala na sve moguće načine, a onda... "miracles happen, Gus"..

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#34 strahinjaf

strahinjaf
  • Korisnik
  • 637 postova
  • 303 lajk(ova)
  • Time Online: 19d 18h 8m 10s

Postirano 19 April 2014 - 20:02

Tužno je, tužno je jebemu, pobijedit glavne konkurente, i Citya i Looserpoola

Ove sezone je, nazalost, Winnerpool.

#35 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,800 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 8m 12s

Postirano 19 April 2014 - 20:14

Pa i nismo igrali lose koliko smo se ispromasivali posebno u prvom poluvremenu,imali smo i mi situaciju za penal i to bas na onoj strani i pomocnik je mogao pokazati da je to situacija za penal.Ovi bodovi Sunderlandu nece nista pomoci i opet ce ici u Championship jer i njih nikako ne razumijem da uzimaju bodove velikim klubovima a od svih konkurenata za opstanak su izgubili.Liverpol ce osvojiti titulu.

#36 Gandalf

Gandalf

Počasni član

• Korisnik
  • 862 postova
  • 2048 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 5h 10m 52s

Titula

Postirano 19 April 2014 - 20:30

Neće Liverpool baciti bodove u to sam siguran...

...Liverpool će biti prvak.

...Što se tiče ove utakmice mogu da Oscara, Ramiresa i našeg golmana vidim kao krivce.

Ja sam se nisam htio logirati da ne skidam sve Bogove s neba u chatu već sam bjesnio i divljao sam u tišini radne sobe.

Ovo danas je bila sramota od suđenja i suci su nam izravno uzeli 6 bodova (3 danas i 3 protiv Ville) koji bi nam bili sasvim dostatni za osvajanje naslova.

S prvom i drugom kvotanom tvrdnjom se slažem. Liverpool neće prosipati bodove i biti će prvak. Da je Mourinho pametan koliko se smatra da je, pustio bi Liverpoolu utakmicu u subotu zbog prijateljstva s Rodgersom i mržnje prema Pellegriniu. A takav nekakav scenario i očekujem. Prvenstvo je gotovo, što se naših nada tiče i očekujem ne A, ne B, nego neki C sastav u Liverpoolu.

S trećom tvrdnjom se ne slažem. 2 su krivca za ovaj današnji poraz. Prvi je Mourinho zbog svog izbora igrača za današnju utakmicu. Nitko mi apsolutno ne može racionalno objasniti zašto se za Atletico čuva i odmara vratar, koji je najmanje umoran igrač u cijelom igračkom kadru, a ne odmara se Azpi? Da je Cech danas bio medju vratnicama onu loptu za 1:1 bi obranio zubima, a od ovog panja se odbila 5 metara i završila je tamo gdje je završila. Kod drugog gola pogriješio je Azpi, ali dečka ne mogu kriviti za ništa jer se cijelu sezonu bori kao lav i ima pravo i na koji kiks. Na kraju krajeva danas i nije smio biti tu, već je na terenu MORAO biti Cole.

Drugi krivac je sudac kojem ne želim ni spominjati ime, već sam mu cijelu utakmicu spominjao svu moguću živu i neživu familiju. Ja i dalje ni nakon što sam smireniji i ojektivniji ne vidim prekršaj za penal ali ako je on i bio na suprotnoj strani su bile 2 ne ruke nego igre odbojke, koje nisu okarakterizirane penalima. Da je bio imalo sklon Chelsea-u, a ne LIVERPOOLU za kojeg je ovako i sudjeno jer jednostavno MORA biti prvak nakon 24 godine, moglo se bez imalo muke svirati i penal na Eto'o-u kad je s 2 ruke i 2 noge rušen u kaznenom prostoru prilikom jednog izvođenja kornera. Cijela utakmica je perfidno odsuđena i od 1. minute se radilo na konstantnom stvaranju nervoze kod naših igrača, što je na kraju rezurtiralo totalno nezasluženim porazom. Na kraju mi je samo žao što su oni majmuni s naše klupe držali Fariu da ga ne zgazi na pola igrališta, umjesto da su ga tamo svi skupa zatukli kolcima i stolicama pred milijun gledatelja...

Nekoliko solidnih prilika nismo iskoristili. Pogodili smo prečku. Oni su imali 1 šut u okvir iz igre(2 ali oba u istoj akciji iz koje je zabijen gol pa kao da je jedan) i 1 šut u okvir iz penala i to je to. Gosti niti su pobjedu zaslužili niti su išta pokazali danas i svim srcem im želim da ispadnu iz lige, mada su danas samo uzeli ono što im je na tacni ponuđeno...

Post se sviđa 5 članova
grena  , WhisperDiMatteo  , strahinjaf  , Kun Aguer0  , diablo_bih  

#37 Chester

Chester
  • Korisnik
  • 1,029 postova
  • 1631 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 23h 21m 9s

Postirano 19 April 2014 - 20:35

Meni je žalije što smo izgubili prvi put pod Murinjom u EPL kući nego što smo izgubili titulu (iako je još nismo izgubili, ne znam koliko vam treba dokaza da je ovo naj čudnija liga na svijetu. 

2 su krivca za ovaj današnji poraz. Prvi je Mourinho zbog svog izbora igrača za današnju utakmicu. Nitko mi apsolutno ne može racionalno objasniti zašto se za Atletico čuva i odmara vratar, koji je najmanje umoran igrač u cijelom igračkom kadru, a ne odmara se Azpi? Da je Cech danas bio medju vratnicama onu loptu za 1:1 bi obranio zubima, a od ovog panja se odbila 5 metara i završila je tamo gdje je završila. Kod drugog gola pogriješio je Azpi, ali dečka ne mogu kriviti za ništa jer se cijelu sezonu bori kao lav i ima pravo i na koji kiks. Na kraju krajeva danas i nije smio biti tu, već je na terenu MORAO biti Cole.

Baš tako 

Post se sviđa 2 članova
grena  , chelsea4evercr  

#38 Gandalf

Gandalf

Počasni član

• Korisnik
  • 862 postova
  • 2048 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 5h 10m 52s

Titula

Postirano 19 April 2014 - 20:39

Meni je žalije što smo izgubili prvi put pod Murinjom u EPL kući nego što smo izgubili titulu

Da je pravde i poštenja, on je prvi domaći poraz MORAO doživjeti već u studenom protiv WBA, kada nam je u 96. minuti dosuđen nepostojeći penal za 2-2.

Post se sviđa 1 članu
WhisperDiMatteo  

#39 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 19 April 2014 - 21:05

Na kraju krajeva što bi mi igrali na Anfieldu za titulu kad jednostavno možemo izgubiti od Sunderlanda kući.

Bilo je igrača koji su podbacili,naravno i sudija je odigrao svoju ulogu,ali sve to sada nije bitno jer smo po ko zna koji put ove sezone pali na "malim" utakmicama i tako prepustili titulu drugima.Da je neko pratio samo derbi mečeve ove sezone vjerovatno bi mislio da je Chelsea ubjedljivo prvi na tabeli ali upravo je tu fora što se titule gube baš na ovakvim utakmicama.Schwarzer po mom mišljenju bio kriminalan danas jednostavno se sve poklopilo da ne dobijemo ovaj meč.

Jedva sam čekao utakmicu protiv Liverpoola jer sam mislio da ćemo danas pobijedit i tamo otići odigrati veliku utakmicu a svi znamo kako igramo takve utakmice.Ali ovim porazom danas prosto sam izgubio volju za taj meč i sumnjam da ću ga gledat jer mi je teško da gledam Chelsea koji je došao na Anfield samo da bi eventualno odgodio promociju Liverpoola u novog prvaka.

Navijači Liverpool sa razlogom mogu da slave jer su iskoristili u najmanju ruku neozbiljne pristupe puno jačih timova(na papiru) kao što su City i Chelsea.

Još jednom smo na dijelu vidjeli šta je Premiership jer je Sunderland kao posljednja ekipa na tabeli uzeo bodove Cityu i Chelseaju na njihovim terenima i tako zapravo bio "ključ" Liverpoola u osvajanju Premiershipa.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#40 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 19 April 2014 - 21:09

Vise ih ne mrzim :D

Sunderland  :x  :x  :x  8->  8->  8->

b-( =D>