Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 34: Swansea City 0 - 1 Chelsea (13.04. ned) [3]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
51 odgovora na ovu temu

#41 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 44m 42s

Postirano 13 April 2014 - 19:47

Prvo poluvrijeme: Toliko je bilo zanimljivo da sam posljednjih 10 minuta zaspao na kauču, da bi me sunce koje se probilo iznad oblaka probudilo na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme: Razumne izmjene Josea Mourinha, a i onda smo se patili iako smo imali igrača više.

Ocjene: Svi su bili loši, prolaznu ocjenu bi mi mogao dobiti samo Salah od ovih naprijed i Cahill od ovih u obrani, kao i Čech. Salah je dribler a la Hazard, vidi se da je veliki talent. Tek mu je 21 godina, mlad je, mora još raditi na sebi, pogotovo na tome da popravi šut. Ali ne sumnjam u njega, mogao bi biti jedna od boljih kupnji što smo imali.

Zaključak: Očito da nam nije problem igrati protiv Bayerna, Parisa, Man Cityja, Man Uniteda, Liverpoola i sličnih ekipa. Do kraja sezone me uopće ne brinu utakmice protiv Atletica ili Liverpoola. Mene najviše brinu utakmice protiv Cardiffa, Norwicha i Sunderlanda. Protiv tih malih ekipa koje se bore srcem i koje se super znaju zabunkerirati. E tu smo loši.

Loši smo zato što: 1. Što još uvijek Mourinho nije uspostavio stil igre. Mi igramo ništa. Ne znam kako bih nazvao naš stil igre, sve je nešto na silu. A bez jasne filozofije ni napadači ne mogu funkcionirati, mada su u suštini klocovi. 2. Što prepuštamo malim klubovima inicijativu, pa danas smo često s 11 igrača izgledali kao da mi imamo igrača manje, a ne oni.

#42 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 13 April 2014 - 20:15

Problem koji treba rijesiti do sljedece sezone.

Napadac naravno treba da dodje a pored toga naucit ove momke tecnijom igrom. Jebo ih komplikovanje. Zato i jesmo losi kad komplikuju a kad ne komplikuju stoje i bleje pa se ljudi postave kako im je volja.

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#43 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,923 postova
  • 5240 lajk(ova)
  • Time Online: 180d 5h 42m 58s

Postirano 13 April 2014 - 20:19

nama trebaju dva dobra napadaca, kad jedan zakaze drugi da je tu da pomogne

kao sule i stu, ibrahimovc/cavani, te rpv-rooney

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#44 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 13 April 2014 - 20:23

Ma jedan nam treba. TU je eden kad zakaze napadac i obrnuto.

#45 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,312 postova
  • 4438 lajk(ova)
  • Time Online: 270d 5h 34m 51s

Postirano 13 April 2014 - 21:03

Ljudi kraj je sezone i sad je jedino bitno da se bodovi uzimaju a samu igru treba zanemariti...nista vise nemamo od toga ako dobro igramo a izgubimo bodove...i city je ove sezone pobjedio koliko hocete puta "na guzove" bez ikakve ljepote i borbe,ali igrom slucaju dolazili su do bodova...sad je jedino bitno da pobjedimo sve utakmice kako god znamo i umijemo pa taman da bude iz jednog jednog suta na gol.Ubjedjen sam da ce City kiksati protiv Evertona a mozda cak i jos neku utakmicu...vise me brine Liverpul koji je uhvatio formu,igraci su puni samopouzdanja i konacno vjeruju u titulu...zato ce to biti presudna utakmica ove sezone kao i City protiv Evertona i tu ce se titula definitvno odluciti!

Post se sviđa 2 članova
Ercov  , Brane  

#46 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 13 April 2014 - 22:23

Pobjeda na sreću ali je ipak pobjeda, veoma važna 3 boda u borbi za titulu

#47 Texi

Texi
  • Korisnik
  • 36 postova
  • 50 lajk(ova)
  • Time Online: 9h 47m 12s

Postirano 14 April 2014 - 00:20

Šta su oni sve u stanju da promaše i upropaste. Sreća pa Swansea nije kaznio sve one promašaje. Sad očekujem laganicu protiv Sunderlenda u subotu i novi CS na Bridgeu. Sunderland će već u sredu na Etihadu izgubiti sve šanse za opstanak, ako ih već nisu izgubili juče.

Očekujem da Cole i Cesar budu bekovi, Lamparda u startnoj postavi i naravno Dembu, zaslužio je.

#48 Brane

Brane
  • Chelsea BiH Member
  • 4,133 postova
  • 2825 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 12h 56m 31s

Postirano 14 April 2014 - 01:02

Slazem se s hamcom. Jebo igru, u ovakvim utakmicama, protiv ovakvih ekipa je bitno samo da se bodovi odnesu kući. Znamo i sami da su nam bunkeraši problem ove sezone, i to veliki problem, pa zato moramo bit zadovoljni s ovdje osvojena 3 boda. Teško da će se u sljedeća 3 meča slična ovom ( Sunderland, Cardiff i Norwich ) igra drastično popraviti. Nije ni bitno, nek i njih pobijedimo ovako. 3 boda piši, igru briši. Igra nam mora biti dobra u utakmici s Liverpoolom i s Atleticom, a u to i ne sumnjam jer nam leže ekipe koje igraju otvoreno. Ajmo dalje.

#49 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,499 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 14h 58m 34s

Titula

Postirano 14 April 2014 - 09:00

Mučili smo se juče,veći deo utakmice,pogotovo prvo poluvreme.Salah i Eto,ne bi dali gol do ponoći,kako su se ispromašivali.Sreća da je Demba u formi.Tri boda se pišu,igra zaboravlja.Idemo dalje.Po obe krune.

#50 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 14 April 2014 - 09:09

Mučili smo se juče,veći deo utakmice,pogotovo prvo poluvreme.Salah i Eto,ne bi dali gol do ponoći,kako su se ispromašivali.Sreća da je Demba u formi.Tri boda se pišu,igra zaboravlja.Idemo dalje.Po obe krune.

Pa gdje si ti druže moj nije te na forumu bilo ne pamtim :D

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#51 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 14 April 2014 - 09:40

Igra nam je u kurcu ali jbg sada smo u fazi sezone kada su bodovi najvažni i u ovoj fazi sezone se teško šta može popraviti u igri.Valja nam izgurat ovo do kraja pa šta bude,do kraja je ostalo nekoliko mečeva i treba to odradit maksimalno dobro.

Što se utakmice tiče naravno da ne možemo biti zadovoljni ono što mene najviše brine je realizacija,Swansea je realno juče trebao dobiti bar 3 gola.

Ali idemo dalje pa ćemo vidit na kraju gdje smo i šta smo..

#52 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2337 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 14 April 2014 - 09:43

Očekivao sam tešku utakmicu i takva je i bila. Upisana su 3 boda i mislim da bi nam sada to trebali biti najvažnije. 
Istina da igra nije bila Bog zna kako dobra ali imali smo dosta šansi i da su neke realizirane moglo je biti 3-0 i vjerujem da bi se sada ovdje drugačije pisalo o našoj igri. 

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan