Jump to content

Matchday 32: Crystal Palace 1 - 0 Chelsea (29.03. sub) [0]


Caeruleus

Recommended Posts

Posljednje dvije utakmice za koje sam pravio preview smo izgubili(protiv Ville i C.Palacea).

 

Zato ja kao savjestan navijač Chelsea preuzimam svoj dio krivice za izgubljenu titulu što je u procentima nekih 18,6%.

 

Javno se nudim Mourinhu da kada bude polagao račune Romanu zašto smo izgubili titulu neka slobodno dio krivice svali na mene.

 

Očekujem da Mourinho nakon 38. kola izjavi...

 

Mourinho:"Naravno da ja i igrači snosimo dio krivice za ne osvojenu titulu,ali ipak je najveći krivac King Chelsea jer sjetite se da je upravo on radio preview za one utakmice kada smo bili poraženi,sjetite se da ga je Kun Aguero htio razapeti zbog njegovog pesimističnog razmišljanja i naravno da je sve to utijecalo na ekipu". :D

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 65
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ne znam šta reć. Nakon sigurno 2 i po godine nisam pogleda utakmicu pl uzivo i nije mi krivo čitajući vaše komentare... Slažen se nada još živi ali teško da možemo išta napravit do kraja...


HŽV
Link to comment
Share on other sites

Ja se ništa ne sekiram. Ako igračima koji primaju silne milijune nije stalo do titule i ako oni hoće da igraju ovako ležerno i nezaintersirano kao što su danas odigrali, pa bujrum. Sretno im. Što bih se ja sekirao onda? Nema logike.

Link to comment
Share on other sites

Žao mi zbog Cahila, Azpilicuete i ostalih momaka koji ostavljaju srce na terenu, ali nema veze - ima sledeća sezona. 

Tako je, samo da se rijeÅ¡imo ovih otpadaka i napokon kupimo napadača primjerenog za naÅ¡ klub .. Mou gradi stroj od ekipe i iduća sezona je sigurno naÅ¡a ! Iako ni ova joÅ¡ nije izgubljena, imamo LP a ni liga joÅ¡ nije gotova, u Engleskoj se nikad ne zna .. 

Link to comment
Share on other sites

oo jebem ti čaše od kristala, i kristal, i palas da ti jebem...

nisam gledao tekmu i sreća po mene eto da nisam mogao...ali brate, i na tiket sam ih stavio, a inače mrzim igrati na svoje...eto toliko sam bio uvjeren da će satrati ovaj šljam...

 

kad ono dođoh kući, mislim idem brzo na lap da uhvatim koju minutu utakmice..al vidim prije na rezultatima da gubimo 1-o...poklopim onaj laptop u u pičku materinu, i zapalim iz kuće...sve mi je bilo jasno...

 

još nije gotovo, kako nam se sjebala situacija tako se može i odjebati...teško je, a trebalo je biti lakše nakon ovog kola...eto i šiti kiksao, za mene neočekivano...i kiksat će siti još 2 tekme garant, al stvar je u tome što ćemo kiksati i mi nažalost..i kurac izdrkani je to od titule...

a krivo mi je ko psu majke mi...baš sam sjeban, kontam ono sad će nakon seksa s arsenalom satrati ovo do kraja, uz 1 il 2 iksa, kad ono taf , poraz..a danove mu jebem...

 

Å¡ t e t a, velika Å¡teta...

jbg da mou uzme ligu s ovim chelseajem bez napadača, bio bi kralj cijele galaksije...prestao bi se igrati nogomet u svijetu cijelom, nebi imalo smisla..

uh, baš sam sjeban, al ono baš baš..

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Tako je, samo da se rijeÅ¡imo ovih otpadaka i napokon kupimo napadača primjerenog za naÅ¡ klub .. 

E da su u ovom klubu samo napadaci otpaci lako bi nam bilo :D 

Link to comment
Share on other sites

Terry nakon LP 2008. uskratio nam i Premiership ove godine. Nemam riječi. Sljedeće sezone ćemo biti prvi.

Najbolje da ti budeš trener još

Da nije terrya mi bi davno ostali bez sansi za titulu. Glupo je njega kriviti jer nam je odbrana svijetla tacka ove sezone. Mi nismo zabili gola sta nam je uskratio 1 bod?

Sent from my HTC One V using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma da Terry nije zabio autogol, tko kaže da netko od igrača CP-a ne bi zabio do kraja? Ja ni sekunde ne krivim Terryja. Trenutak kad je zabio autogol nije bio trenutak kad smo izgubili šanse za osvajanje lige, to je bilo još davno kad smo gubili u malim utakmicama u prvom dijelu prvenstva. Samo je sada došlo do izražaja.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne treba svaliti krivicu na Terija za izgubljenu titulu. Odgovoran je za autogol, možda i za poraz ovde, ali nije on kriv za neke ranije kikseve ili što ofanzivni igrači ne mogu da probiju bunker...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...