Jump to content

Matchday 29: Chelsea 4 - 0 Tottenham Hotspur (08.03. sub) [3]


Caeruleus

Recommended Posts

Kardinalna pogreška 2. pomoćnog suca koji maše nepostojeće zaleđe i umjesto da utakmicu igramo od 2. minute s igračem više, vidjeli smo samo jednu jedinu šansu Hazarda u 4. minuti, a sve ostalo u prvom poluvremenu je još jednom jedno veliko NIŠTA. Žali Bože vremena i živaca...

Ovakvom igrom nemamo mi što tražiti u borbi za naslov...

Link to comment
Share on other sites

treba nesto mijenjati sad u poluvremenu odmah,igra nam je ocajna,nemamo sta traziti s dugim loptama prema Etu,takodjer Matic pokusava dugim loptama koja nije ni priblizno bila tacna,Schurle nije imao ni jedno tacno dadavanje u prvom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

DEMBARAAAAAAAAAAA SRCE MI KO AMERIKA VELIKO :D

 

auuuuu ala Å¡to je perja po terenu....ima za jorgan a bogami i za jastuka 2

 

 

CHELSEA :D velika tri boda, veliko guženje, velika pobjeda, al prvo pol je bilo teški kurac unatoč početnom kiksu suca...al jbg

pišu se 3 boda i boli nas kurčina...idemo dalje za ista pare

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

+7 u odnosu na Arsenal i L'pool i sto je jos vaznije +9 u odnosu na City koji je sada pod pritiskom jer mora dobiti zaostale tekme.

 

Bez euforije, ali blizu je.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju jako ubjedljiva pobjwda.Opet nam je igra losa,nismo imali 3 izradjene akcije za svih 90 minuta. Svi golovi iz njihovih greski,dokazali su svoju “granitnu“ odbranu.
Neopisivo mi je drago zbog Dembare <333

Link to comment
Share on other sites

Ponovo ista situacija kao i u vecini utakmica znači prvo poluvreme=katastrofa i onda rješavanje situacije u drugom poluvremenu.Pored pobijede ja iskreno nisam zadovoljan igrom i pored ovih 4-0 mi realno nismo stvorili niti jednu šansu kao rezultat neke naše dobre akcije,golovi su pali posle smiješnih poteza odbrane Tottenhama.Ali pobijeđujemo i to je najvažnije,sreća nas odlično služi i to je jedan od uslova za uspijeh.Tottenham nije odigrao ništa specijalno uglavnom igru su gradili na Adebayoru koji je dobio slobodu da igra po cijelm terenu ali neuspješno.U dobroj smo situaciji i sada u finišu sezone samo treba nastavit hrabro i ako je ikako moguće popraviti igru i pristup što se prvog poluvremena tiče.

Kada je suđenje u pitanju bilo je odluka koje su išle na ruku i nas i Tottenhama recimo Loris je trebao biti isključen već nakon dvije minute jer Eto nije bio nedozvoljenoj pozicji dok je recimo po mom mišljenju Kaboul prestrogo isključen.

 

Nastaviti sa borbom dalje pa cemo vidjeti do čega će nas dovesti :sal:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...