Jump to content

Round of 16: Manchester City 2 - 0 Chelsea (15.02. sub) [L]


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 74
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Eto, Torres, Oscar, Salah, Mikel, Ramires, Matic, svi su oni odigrali vrlo loše i kad većina igrača odigra ovako loše ne možeš se nadati dobrom rezultatu. Nismo uopšte bili opasan protivnik.
Mourinho je pogriješio sto je počeo sa Ramiresom i Mikelom.
Kasnije ni ostali nisu ništa mogli, Nemanja Matic bio katastrofalan na sredini a u napadu upropastio par prilika.
HAZARD nije imao s kim da igra.



Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Kao prvo Eto'o nije odigrao lose ,vec nije loptu primio od ocajnog ,mrtvog veznog reda . U Celsiju ima likova koji ne zele igrat fudbal to je vidljivo.Vezni red bolje da ne postoji kad je ovakav .Murinjo ocigledno na drogama izvodi Eto'o-a ubacuje Salaha ostavlja 10 defanzivnih igraca na terenu .Posle na 2-0 vadi Wiliana umesto Mikela,Cezara .Da nije bilo Baneta ,Ceha ,Gerija i Matica mi bi petardu primili .

Link to comment
Share on other sites

Ako smo pukli, očajna utakmica, katastrofa da ne kažem, već u 50. minutu sam jedva čekao kraj ove patnje. Bolje da je Murinjo dao šansu Kolu, Širleu, Švarceru kad je već ovako pripremio utakmicu. Ni Murinjo pored aut-linije nije delovao zainteresovano.

U svakom slučaju dobar šamar, sad ekipa ima nedelju dana da se pripremi za Everton. Sad svu snagu uperiti ka osvajanju bodova u PL.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja pricao za Mikela da je beskoristan igrac svi su me napali ovde na forumu,pojedince zaslijepi njegov gol koji da a odigra zatim nekoliko katastrofalnih utakmica,on prvi treba biti prodat na ljeto a i Mourinho je pogrijesio sto nije dao pojedinim igracima priliku ako je vec planirao da se okrene premiershipu trebo je pustiti Cole,Schurlea od pocetka utakmice jer dugo nisu igrali.Slabo odigrana utakmica mozda i najslabija ove sezone.
Link to comment
Share on other sites

Bolje  da su jednom izgubili od njih,da su pobijedili one WBA,WHU i sad nekako prosli u FA bilo bi savrsenstvo.Al to su samo zelje.City mozda 2 trofeja osvoje,a Chelsea mozda 0 trofeja .Makar da u prvenstvu od konkurenata bjeze 10ak bodova,ne bi zalio.Ovako ne znam sta bi dalje komentirao

Link to comment
Share on other sites

Spored meni najlosija utakmica ova sezona,igraci opste nisu se trudile da pokaze nesto a tu je krif Murinho sto nije dao sansu mladih igracima.
Napad nije najlosi poslednih 10 godina.Ali moramo gledati pozitivnije!Chelsea!!
Link to comment
Share on other sites

Onako kako su izasli na teren, tako su i prosli. Otisli su u Manchester na revijalnu utakmicu. 

Moze Mourinho da sipa izjave u medijima kako je nezadovoljan igrom, kako je napravio 11 gresaka i sve sto mu padne na pamet. To je samo paravan. Iz aviona se vidi da smo ih doslovno pustili da se prosetaju dalje.

Ovaj mec nemojte uzimati kao nikakvo merilo. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoć utakmicu ne radi Čelze nego radi Cityja. Moram priznati bit će nam teško protiv njih. Ali današnjom pobjedom su stekli lažno samopouzdanje što je dobro. Teško će oni bez Aguera.

 

Izgleda da vam je Mourinho otpisao kup. Drugačije ne mogu objasniti onako lošu igru. Bez obzira što se vaša i Mourinhova filozofija skroz razlikuju od naše koju nam je nametnuo Guardiola svojevremeno. Ali zaista nisam mogao da vjerujem da onaj Ramires nije sposoban da prvom igraču do sebe doda loptu. Bolje tehničare sam viđao u Hrvatskoj nogometnoj ligi. Nikada mi neće biti jasno kako je postigao onako dobar gol protiv Barcelone. Šta je to moglo biti, kob, usud, sudbina, karma. I posmatrao sam Davida Luiza. Ne prija mu igrati pod Mourinhom, puno griješi. Idealna solucija je njegov prelazak u redove Blaugrane <3

 

Pišem kritike nakon dosta utakmica. .Bile pozitivne ili negativne. Hoću da pokrenem portak kritičke misli nogometa. Ako vas zanima puna kritika na račun ove utakmice City-ja i Chelsea-a možete mi poslati zahtjev na e-mail.

 

silvioborozan@gmail.com ili na silvio2011@mrezakvarner.hr

 

Rado ću vam odgovoriti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Pišem kritike nakon dosta utakmica. .Bile pozitivne ili negativne. Hoću da pokrenem portak kritičke misli nogometa. Ako vas zanima puna kritika na račun ove utakmice City-ja i Chelsea-a možete mi poslati zahtjev na e-mail.

 

silvioborozan@gmail.com ili na silvio2011@mrezakvarner.hr

 

Rado ću vam odgovoriti.

 

1371421o.gif

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoć utakmicu ne radi Čelze nego radi Cityja. Moram priznati bit će nam teško protiv njih. Ali današnjom pobjedom su stekli lažno samopouzdanje što je dobro. Teško će oni bez Aguera.

 

Izgleda da vam je Mourinho otpisao kup. Drugačije ne mogu objasniti onako lošu igru. Bez obzira što se vaša i Mourinhova filozofija skroz razlikuju od naše koju nam je nametnuo Guardiola svojevremeno. Ali zaista nisam mogao da vjerujem da onaj Ramires nije sposoban da prvom igraču do sebe doda loptu. Bolje tehničare sam viđao u Hrvatskoj nogometnoj ligi. Nikada mi neće biti jasno kako je postigao onako dobar gol protiv Barcelone. Šta je to moglo biti, kob, usud, sudbina, karma. I posmatrao sam Davida Luiza. Ne prija mu igrati pod Mourinhom, puno griješi. Idealna solucija je njegov prelazak u redove Blaugrane <3

 

Pišem kritike nakon dosta utakmica. .Bile pozitivne ili negativne. Hoću da pokrenem portak kritičke misli nogometa. Ako vas zanima puna kritika na račun ove utakmice City-ja i Chelsea-a možete mi poslati zahtjev na e-mail.

 

silvioborozan@gmail.com ili na silvio2011@mrezakvarner.hr

 

Rado ću vam odgovoriti.

Onakav gol ne može dati igrač koji nema fudbalskog znanje i sposobnosti,Ramires je igrač koji najviše ima problema kod prvog kontakta sa loptom tj. prijema lopte.Koliko se ja sječam David Luiz nikada nije rekao da mu ne prija igrati pod vodstvom Mourinha a što se tiče grešaka on bi igrao na svoj način i da je Josip Broz Tito na klupi.

 

HAHAHAHA stvarno si me oduševio,čuj ako nekog zanima kritika na utakmicu City-Chelsea,pa momak ovde na forumu većina forumaša propusti najviše 3 utakmice koje igra Chelsea po sezoni,ti si pogledao 93min utakmice Chelsea nakon koje si zaključio da Ramires nije tehničar rame uz rame sa Ronaldinhom i da je David Luiz ispod dresa nosio majcu sa natpisom "Mourinho me zlostavlja želim u Barcelonu" i sad ćeš ti pisat nekom ovde neku kritiku =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...