Jump to content

Round of 16: Manchester City 2 - 0 Chelsea (15.02. sub) [L]


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 74
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Evo sad čitam da bi Kejhil mogao propustiti utakmicu. :o Jbg, valjda će se Teri oporaviti do tada pa da gledamo:

Aspilikueta - Bane - Teri - Kol u odbrani...

U sredini bi mogli pokušati isto kao pre 10 dana sa Matićem i Luizom. Ramires i Oskar su slabi u poslednje vreme... Ne verujem da će Mou odmoriti Azara i Vilijana, pošto sledeću tekmu ekipa igra tek nedelju dana kasnije.

 

 

Takođe, ovi čobani imaju više vremena za odmor. I da, po mom mišljenju bi najgori scenario bio ponovljena utakmica.

Link to comment
Share on other sites

"U nedostatku Fernandinha i Javija Garcije, jedini igrač koji to može pokriti je Yaya Toure. Martin Demichelis može također, odradio je to jako dobro protiv Chelseaja, ali s njim i Kompanyjem više dobijemo u posljednjoj liniji"

Pellegrini o poziciji dmf-a za naredne utakmice, sunderland koji je odgođen, chelsea a onda i farsa

 

 

pitam se šta je onda pelegriniju loše ako mu je ono protiv nas bilo dobro..

pa frajer nije znao gdje udara, kao Å¡to ne zna sada ni pelegrini koliko vidim :D

al neka samo, što se mene tiče demikelis svaku tekmu neka igra od početka, never mind na kojoj poziciji...samo neka "dominira"

 

a ker te prčio, čuj odradio je to jako dobro hahhaa..

čestitam pele :D

Link to comment
Share on other sites

Nije da je iscekujem nesto zeljno. Nekako mi svejedno. Valjda glupi kiksevi ujebu me.

 

Nevjerujem da cemo izgubiti ali isto tak nevjerujem da cemo biti onako dobri kao u PL.

 

Jos Cahill mozda ne bude igrao, gledat cemo Luiza i koga jos na poziciji stopera. Jell terry ozdravio?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koju postavu da ocekujem kada je objavljeno da igramo sa drugom postavom,mozda

 

                Schwarzer

 

Aspi  Luiz    Bane    Cole

 

         Mikel   Lamps

 

 Torres     Salah         Schurle

 

                BA

 

Mozda nesto ovako iskombinuje,kada vec odmara,mozda proba sa 2 spica,da jedan bude neki poluspic sa strane Torres,mozda dobije Ake priliku. Bas me zanima sastav... 100 ce biti neki lud :D

Link to comment
Share on other sites

Nevjerujem da ce sve odmarati, neib me cudilo na kraju samo da edena i williana odmori :P

 

------------------Cech

-------Azpi - Luiz - Terry - Cole

----Ramires - Mikel - Lampard

Salah -  ------------------- Schurrle

--------------Torres

 

Eto neke moje pretpostavke..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam ponovljena utakmica najmanje odgovara u ovom momentu. Jer nije to neki lagan tim koji se moze "odraditi" s pola gasa, vec najveci rival na svim frontovima. Sve i da izvucemo taj remi sa mix sastavom, onda cemo u replay morati sa startnih 11, jer sto smo se dzabe mucili u prvoj, ako necemo probati da dobijemo drugu... To uzrokuje novi veliki napor i trosenje igraca, u nezgodnom delu sezone, koji moze odluciti cak i titulu. 

 

Naravno da prizeljkujem pobedu, ali i poraz u gostima bih lakse podneo nego eventualni neuspeh na SB-u.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam ponovljena utakmica najmanje odgovara u ovom momentu. Jer nije to neki lagan tim koji se moze "odraditi" s pola gasa, vec najveci rival na svim frontovima. Sve i da izvucemo taj remi sa mix sastavom, onda cemo u replay morati sa startnih 11, jer sto smo se dzabe mucili u prvoj, ako necemo probati da dobijemo drugu... To uzrokuje novi veliki napor i trosenje igraca, u nezgodnom delu sezone, koji moze odluciti cak i titulu.

Naravno da prizeljkujem pobedu, ali i poraz u gostima bih lakse podneo nego eventualni neuspeh na SB-u.

Definitivno izbjeć revanš jer nam je raspored prikrcan
Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

            Ceh 
Kalas,Bane ,Teri,Esli
  Matic,Lampard
Ramires,Salah,Schurlle
          Dembara 

 

ovo  bi bio pravi kombinovai sastav :)  Matic igra sto posto ,posto ga nema zasta odmarat kad ne igra Ligu sampiona 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam nedavno utakmicu koju ste igrali protiv Citija u prvenstvu. To mi je dalo uvid koliko je to propuh ekipa. Mislim da ih Barca može izbaciti iz Lige prvaka bez pol jada i muke. Gledat ću i sutrašnju utakmicu. Bez ljutnje, ali nadam se da će City proći dalje u kupu. Da se psihički rasterete pred dvoboj protiv nas. Tad su najranjiviji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...