Jump to content

Premiership (ENG)


Caeruleus

Recommended Posts

Conte - Tottenham zanimljiv spoj, Conte - Levy ništa manje zanimljiv spoj, kazem "zanimljiv" iz ugla zato sto je sve moguće i da to bude savrsen spoj i da to bude totalni raspad.

Očekujem da će ih taj pozitivni šok svakako bar na pocetku okrenuti prema boljoj igri i rezultatima, na duže staze poznavajući dosadašnji rad Contea mislim da to nece ici tako glatko, prije svega mislim na taj odnos Conte - Levy.
Link to comment
Share on other sites

Emery nece, vec je odbio javno.

Znate kako, bilo kom iole ozbiljnijem treneru ovaj posao nije primamljiv. Barem ne u ovom trenutku. Zasto?

Pa zato jer je Newcastle trenutno u velikom kanalu, skroz su malo bodova osvojili do sad a ide im poprilicno tezak raspored. Tek u januaru mogu kupiti nove igrace a i to je pitanje koga ce dovesti i hocel biti dovoljno za opstanak. U engleskoj je trenutno konkurencija izuzetno jebena, kako za osvajanje tako i za ostanak u ligi.

Ko god da dodje na mjesto trenera u Newcastle moze ispisati historiju, ali onu negativnu. Ispao u nizi rang sa najbogatijim klubom na svijetu.
Link to comment
Share on other sites

Howe u Newcastle izgleda, nije loš potez ali biće teško da izbore opstanak. Odbrana im je očajna i najgori dio ekipe a dobro znamo kako je Howeov Bournemounth stajao u odbrani, pored toga, van Engleske a ni u Engleskoj nije neko ime ni kao igrač ni kao trener tako da ne znam koga bi on to mogao da dovuče u Januaru. U Bournemounthu je imao jako velike failove kada su transferi u pitanju, Solanke, Ibe prodaja Mingsa itd.

 

Lampard bi isto bio kocka zbog iskustva ali opet je veliko fudbalsko ime


Conte nažalost u Tottenhamu ali bolje i to neko da je otišao u United ili neki ozbiljan klub jer ipak Tottenham je Tottenham


Oni titule osvajaju samo na FM-u i nigdje više

Link to comment
Share on other sites

Howea su trebali dovesti prije godinu dana, ali kasne u svemu tako da me ne čudi. U klubu ima 3 igrača koja je trenirao u Bournemouthu, očekujem da Frasera otjera nakon što je odbio da igra zadnjih mjesec dana za Bournemouth. Nisu oni Norwich da su beznadežni što se tiče opstanka, pogotovo ako se neka pojačanja dovedu. Čak i da ispadnu ne vjerujem da će Howeu biti problem da ih vraća iz Champioshipa.
Link to comment
Share on other sites

Sve mogu shvatiti i da je protivnik bolji i da te nadigra, da izgubis i 1,2 i 3 razlike. Desava se.

Ali da kod zaostatka i to od dva gola razlike, ti i dalje igras defanzivno i ne pokusas napraviti nikakav pritisak na protivnika, to nikako ne mogu da shvatim. Ovaj Ole je najlosiji trener koji je vodio United ikada.

Ovo je sramota sta igra United sa ovakvim rosterom.
Link to comment
Share on other sites

Mozes imati ekipu kakvu god hoces, kada ti sredinu terena cine McTominay i Fred nemas sta traziti protiv bilo kojeg ozbiljnijeg protivnika, mozes imati i dva Ronalda u napadu nema tu spasa. Pored njih imas jos kao opcije Matića koji je svoje davno odigrao, Van de Beeka kojeg si ubio u pojam klupiranjem i rekreativca Pogbu koji odigra nešto kad mu se igra a u uglavnom mu se ne igra, bitnije je se ofarbati u plavo.

Ulažu ljudi konstantno u napad a sredina terena godinama ostaje na leđima igrača koji nemaju kvalitet da to iznesu.

Odbrana takođe, povredio se Varane i to je to, imaš kamikazu Lindelofa i Baillya koji je totalno van ritma, van bilo kakve forme, Maguire mi je takođe upitan kao taj neki vođa, Leicester je za njega mjera.
Link to comment
Share on other sites

Pustite tu pricu da United nema kvalitetne igrace na nekim pozicijama. Ti igraci su samo lose vodjeni, takticki lose organizovani i ne znaju zapravo sta treba da rade. Nije McTominay toliko los igrac ali ozbiljno mislim. Ok, nije Pirlo ili Makelele ali daleko od toga da je los. Ista stvar i sa Megvajerom.

Najbolje bi to shvatili da Guardiola i Ole zamjene trenerske pozicije u svojim klubovima. United bi bio za dvije klase, ma za 3 klase bolja ekipa od ovog sto trenutno prikazuju.

Evo jos jedan primjer: Kakve igrace ima Brighton a izgledaju na terenu 2x bolja ekipa od njih.
Link to comment
Share on other sites

Pustite tu pricu da United nema kvalitetne igrace na nekim pozicijama. Ti igraci su samo lose vodjeni, takticki lose organizovani i ne znaju zapravo sta treba da rade. Nije McTominay toliko los igrac ali ozbiljno mislim. Ok, nije Pirlo ili Makelele ali daleko od toga da je los. Ista stvar i sa Megvajerom.

 

Ljudi su svi nasi odbrambeni igraci (ukljucujuci i Silvu) apsolutne ojebine i da ne bi ni u Shrewsburyju mogli da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to jasno, ja govorim iz ugla da ne moze svako imati Guardiolu na klupi, znači Oleu koji sam od sebe nije trener koji će od nicega napraviti nesto si dao Freda i McTominaya da mu igraju sredinu protiv Citya o tome ja pricam, klasično odsustvo interesovanja od strane vrha kluba.

Kada bi tako gledali daj Oleu ovu ekipu Citya osvojio bi i on bar kup neki.

Ne branim Olea, ne interesuje me frajer uopste.
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/avfcofficial/status/1457339600167489540?s=21

Iskreno mi nema smisla. Nije fer prema covjeku koji ih je uveo ponovo u Premier ligu, izborio ostanak sa njima naredne godine i prosle godine bili uz Westham hit prvenstva.

Mala kriza rezultata i odmah otkaz. Dabogda ispali sad.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...