Jump to content

Matchday 22: Chelsea 3 - 1 Manchester United (19.01. ned) [3]


King Chelsea

Recommended Posts

  • Postova 92
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Dobro rece Bora Drljaca. Utd je tim sa ubedljivo najvise srece otkad pamtim. 

 

Kad izgledaju najjadnije i ne znaju gde udaraju ispale neku kontru, neki nerezonski sut i uvaljaju gol... To se desava toliko cesto da covek pomisli da je namerno.

Jedini nacin da se mec dobije je kontrola, posebno na sredini terena. Tu je nasa najveca snaga, jer oni raspolazu istim igracima kao i prosli put, dok mi imamo novog, koji je u najmanju ruku iznenadjenje. To je velika prednost u ovakvim mecevima. Loptu moramo cuvati ko malo vode na dlanu, razvlaciti ih, i igrati u prostor, jer njihova odbrana je prespora za takv igru. 

Link to comment
Share on other sites

Pola ekipe im je povrijeđeno i mi moramo ići na pobjedu.

Moguće je da oni odigraju defanzivno pokušavajući doći do gola na kontre.

Imaju brzog i opasnog Valenciu koji može praviti velike probleme A.Coleu.

Ali, ako ih je Tottenham mogao pobijediti, može i Chelsea.

 

 

Chelsea have won 10 of their last 11 home matches in the Premier League.

Chelsea have scored at least 2 goals in 14 of their last 15 home matches in the Premier League.

Chelsea have kept a clean sheet in their last 3 matches against Man Utd in all competitions.

Chelsea have been winning at both half time and full time in their last 3 home matches in the Premier League. There have been over 2.5 goals scored in 6 of Chelsea's last 7 home games in the Premier League. Man Utd have won 5 of their last 6 matches in the Premier League.

Chelsea have seen under 2.5 goals in their last 3 matches against Man Utd in all competitions.

Chelsea are undefeated in their last 5 matches against Man Utd in all competitions.

 

Prediction

  • Although the title looks to be out of United's reach this match could still have a significant bearing on the league standings at the top come the end of the season.
  • United have failed to score in any of their last 3 matches against Chelsea and never at Stamford Bridge when the Blues have been under Jose Mourinho's stewardship (4 matches).
  • This fixture usually brings about goals and plenty of entertainment, with 21 scored between the sides in their last 4 encounters at Stamford Bridge.

Prediction :D

  • 15.png       1      32.png 

 

whoscored.com

Link to comment
Share on other sites

Ako sad ne, onda kad?? Treba da ih napunimo ko 99, 5-0.

 

Sve je na nasoj strani Mou, forma, igramo kuci, sve, sve, sve!

 

         Ceh

Azpi-Cahill-JT-AC

    Rami

            Lampard

Willian-Mata-Hazz

         Tores

 

a sto se tice Matica ocekujem da ga Mou uvede pred kraj utakmice.

 

Inace:https://twitter.com/SkySportsNews

Wayne Rooney and Robin Van Persie out of Man UTD’s game at Chelsea on Sunday.

 

 

Come on CHELSEA!!! :sal:  :sal:  :sal:  :sal:  :sal: 

Link to comment
Share on other sites

bojim se da cemo odigrati onako jedan dosadan remi ko protiv Arsenala.

da bar igramo na Old Trafordu, tamo je United najlaksi za pobjediti :D

 

Remi je potrosen na Old Trafodu, ova se igra da se dobije. Opet imamo najtezi zadatak od svih vodecih, i pobeda je od vitalne vaznosti. 

 

Rukom iz ofsajda, u 6. od 5 minuta nadoknade, samo da se pobedi.

 

 

A sto se Matica tice, mnogi bi voleli da startuje, ja posebno ali Mou je apsolutno u pravu, ne moze novajlija tek tako da uleti u sastav. Ali ako Chelsea bude imao vodjstvo do 70. minuta, ocekujte da udje i zatvori prilaze golu.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god bili omrazeni, sada i osakaceni povredama, nikad ne treba potcenjivati srce sampiona. A to Scum jeste.Kao sto jeste i nas tim.

Idemo da odigramo svoju igru, u ovom trenutku smo i kvalitetniji, kompletniji, imamo boljeg trenera pa sve to treba iskoristiti.

 

Sa nestrpljenjem ocekujem utakmicu, dva velika tim, dva odlicna trenera, svaka pobeda bice zlatna.

 

Eden da nastavi gde je stao, odbrana da bude beton, armirani.

1-0 moze.

Link to comment
Share on other sites

Neki od komentara na fb stranici :  Manchester United Supporters Club Croatia

 

Dejan Radovanović ma bunker da ne primimo viÅ¡e od 3 gola 

Djuneit Loncaric Nema sanse. Sta cemo mi, nemamo mi tu sta da trazimo, toliko smo jadni, dace nam Chelsea 6 komada. Sta se zavaravamo, i kurcimo nesto, Chica ovo ono. Daj te budite realni malo, dosta vise tog laznog morala i optimizma. OCAJNI SMO. Sa Rooney-jem i RVP u formi i mozemo nesto, ali ovako nema sanse

Slaven Slijepčević Loptu na zemlju. Samo čudo može Manu spasiti ne od poraza koji je neminovan nego od jednog od najvećih poniženja. Kratko i jasno jedina 2 igrača koji vrijede nebu igrali. Ostalo sve ili nezrelo ili pretrulo za klub ovakvog renomea.

Branko Gorska Kuna Jurcevic moyes mourinhu nije do kolina niti ce ikad bit.da je mourinho preuzeo borili bi se za prvaka svidilo se to nekom il ne.

Nikola Martic Ako čelziju uzmemo bod ja sretan ko nova godina

Ivan Å trbenac LoÅ¡e nam se piÅ¡e

Muamer Krhan nema fajde gledat utakmicu onda u nedelju

 

eeeeeee "navijači" ... Umjesto da podrže klub kad je najteže oni spuÅ¡taju gaće . 

Link to comment
Share on other sites

Realno mi nikoga ove sezone nismo demolirali sa velikom razlikom i zato nisam uvjeren da ćemo dobiti United velikom razlikom.Najvažnija su tri boda,najgore što se može desiti u fudbalu je podcijenjivanje protivnika.Jeste da je United ove sezone loš ali zašto oni nama ne bi mogli dati gol,samo se treba spustiti na zemlju i hladne glave i sa jednim ciljem a to je pobijeda ući u ovu utakmicu.Siguran sam da je Mourinho ekipi ukazao na to da moramo ovaj meč shvatiti ozbiljno..

Link to comment
Share on other sites

Neki od komentara na fb stranici :  Manchester United Supporters Club Croatia

 

 

eeeeeee "navijači" ... Umjesto da podrže klub kad je najteže oni spuÅ¡taju gaće . 

 

Ne spustaju oni gace nego su svesni situacije... i realni su. Dolaze nam u najgorem mogucem trenutku po njih,miigramo sve bolje i bolje,a oni posrcu,imaju problema unutar tima itd.. Nije to spustanje gaca. Na svojoj stranici realno pisu,kao sto i mi pisemo ovde kada raspravljamo o losim rezultatima i kada ekipa nije u formi. Dok na univerzalnim stranicama dizemo Chelsea i kada nam ne ide. Realni ljudi i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...