Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 20: Southampton 0 - 3 Chelsea (01.01. sri) [3]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
34 odgovora na ovu temu

#21 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,423 postova
  • 4441 lajk(ova)
  • Time Online: 236d 21h 57m 22s

Postirano 01 January 2014 - 16:51

Slabo poluvrijeme, nedovoljno zalaganje kod dosta igrača. Ne izgledamo kao momčad koja će pobijediti.

#22 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,800 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 8m 12s

Postirano 01 January 2014 - 16:52

Stvarali smo prilike koje se morale iskoristiti.Southampton je pri kraju utakmice bio bolji.

#23 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,961 postova
  • 6392 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 18h 22m 43s

Postirano 01 January 2014 - 16:55

Momci su neozbiljni, primecuje se iz aviona. Ramiresu falilo pola sekunde da zatrese mrezu... 

Morace Mou da podigne glas malo u poluvremenu.

#24 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,800 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 8m 12s

Postirano 01 January 2014 - 17:54

Konacno neki visok rezultat.Mora se priznti da se ulaskom Oscara se sve promijenilo u nasu korist.Kad pogledam onakvog tuznog Matu sve mi je jasno koliko je Oscar vazan igrac za klub sto nije bio slucaj prosle sezone.Jedini nacin da Mata igra u prvoj postavi jeste da ga prebaci na Mikelovo mjesto i upari s Ramiresom,nije neki igrac Mikel to svako zna,najvise mi smeta sto usporava igru.

#25 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 01 January 2014 - 18:06

To je to. Potvrda dobrih partija protiv Swanseaja i Liverpoola i sada pobjeda u derbiju od prije par dana ima smisla. Bravo, nema sta. Sigurnih 0:3 bez primljenog gola iako smo ga mogli primiti. Bio je nas dan i to je odlicno. U drugom poluvremenu Soton nije imao cemu da se nada. Sa izmjenama smo prebacili u drugu brzinu i konacno slomili protivnika trecim golom. To nam je falilo u prethodnim utakmicama. Dobro je sto se ovo desilo - miran finis tekme, dobro za moral ekipe. Trebaju nama i Schurrle i Willian - to se zove sirina ekipe a ne besmislene kupovine. Kad neko ima los dan, ima ko da udje i promijeni nesto. Strasno koliko Willian vremenom postaje sve bitnija i bitnija karika ove ekipe. Odlican takticki igrac. Drago mi sto je bas on zabio. Kako vrijeme odmice, djelujemo sve bolje i organizovanije. Narocito me raduje presing. Zadovoljan sam, napredujemo u svakom smislu iz kola u kolo.

Odlicno smo prosli ovaj sjebani raspored (Arsenal, Swansea, Liverpool, Soton). Bez poraza uz 3 pobjede. Mnogo su se momci potrosili i sada imamo mec u kupu za vikend, ali sto je mnogo vaznije naredna ligaska tekma je za 9-10 dana tako da ekipa ima malo vise vremena za odmor. 

Naredna 3 kola su Hull (A), United (H) i West Ham (H).

Post se sviđa 3 članova
King Chelsea  , chelsea4evercr  , Wisey  

#26 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7715 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 01 January 2014 - 18:21

Odlična pobeda, sjajna igra, najbolji način da se počne godina

#27 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,161 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 9h 36m 53s

Titula

Postirano 01 January 2014 - 18:41

3 stvari:

Bravo - za naše defanzivce

Kako su se samo bacali na loptu u prvom poluvremenu, Ash 2 puta i Dave jednom čini mi se, ono su čisti golovi. Cech nije imao šta ni braniti posebno zbog njih. To je pravi duh Chelseaja i borbenost.

Bravo - za naše navijače

Odlično gostovanje još jednom, sjajna podrška, potpuna dominacija nad domaćom publikom.

Bravo - za managera

Hrabre izmjene, pravovremene izmjene, promjena u igri i na kraju lagano privođenje kraju uz rutinsku pobjedu.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#28 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,961 postova
  • 6392 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 18h 22m 43s

Postirano 01 January 2014 - 18:49

Bravo - za naše defanzivce

Kako su se samo bacali na loptu u prvom poluvremenu, Ash 2 puta i Dave jednom čini mi se, ono su čisti golovi. Cech nije imao šta ni braniti posebno zbog njih. To je pravi duh Chelseaja i borbenost.

Komentator je to bacanje za loptom naglasio kao nesto sto Chelsea radi najbolje od svih timova u PL.

Ali stvarno ih je milina gledati kako skacu na sut kao da je iza njih gol prazan.

#29 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 01 January 2014 - 22:09

Prvo poluvreme smo odigrali nezainteresovano sa dosta grešaka,iako je Torres u prvih 10min mogao rešiti uakmicu,ali dobro.A onda slijedi pa možda i najbolje drugo poluvreme od početka sezone,prosto kao da je izašla druga ekipa.Ključni momenat je ulazak Oscara i Williana njih dvojica su okrenuli utakmicu u našu korist.Mourinho je hrabro vec nakon 50min igre napravio dvije izmjene jer je vidio da nešto ne štima u ekipi.Kasnije sve je bilo rutina i nakon dugo vremena uspjeli smo nakon vodstva od 1-0 nokautirat protivnika.Ja iskreno sam se pribojavao ovog gostovanja ali eto momci su to odlično odradili.Pohvalio bi ponovo naš štoperski tandem,Torresa,Hazarda,Oscara i Williana..

Sve u svemu,važna pobijeda za nas :sal:

#30 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2337 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 01 January 2014 - 23:27

Uff, srećom sve prođe dobro. Nisam imao dobar osjećaj za ovo gostovanje ali Jose je pogodio izmjene i momci su to rutinski odradili. Nadam se da sada mogu povezati nekoliko dobrih partija pa da se malo zahukta plavi stroj. :D

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#31 TRBA

TRBA
  • Korisnik
  • 434 postova
  • 224 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 15h 23m 28s

Postirano 02 January 2014 - 10:48

Dobra pobeda u gostima za podizanje samopouzdanja,steta sto nismo dali gol u prvom poluvremenu pa bi mozda malo vecu minutazu dobili Schurle i Mata,a verovatno i Essien.Ipak treba dodati da je i odbrana sve bolja i bolja,kako se samo bacaju svi na loptu kod suta kao da im zivoti zavise od toga.

#32 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,923 postova
  • 5240 lajk(ova)
  • Time Online: 180d 5h 38m 11s

Postirano 02 January 2014 - 10:50

6 boda u 2 utakmice, ovo niko nije ocekivao :D Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

#33 antonius luiz

antonius luiz
  • Korisnik
  • 727 postova
  • 113 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 8m 45s

Postirano 02 January 2014 - 11:37

drugo poluvrijeme smo ih unistili! , moramo tako dalje nastaviti!

#34 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 14m 42s

Postirano 02 January 2014 - 14:06

Steta zbog southamtona, krenuli su dobro al unisti ih tezak raspored. Mnogo poraza su zaredali i vidi se na tabeli sad gdje su.

Inace tekmu nisam pratio deetaljno, jer sam dosao kuci mahmuran, glava nikakva pa sam zalegao spavat i pustio. Kad se komentator pocne derat gledao sam sansu :D

Dobili smo dvije teske tekme, liverpool-soton.

9 bodova se ocekuje sljedeca tri kola. Hull u gostima to se mora dobiti, protiv ovakvih nikako ne smijemo gubiti bodove. a kuci nam stize westham i united. United goli qrac a ni westham ne cvjeta.

Post se sviđa 1 članu
ivanovic2  

#35 essien5

essien5
  • Korisnik
  • 684 postova
  • 191 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 16h 19m 17s

Postirano 02 January 2014 - 15:59

U naletu smo dobrom i imamo solidan raspored idućih mjesec dana vrime je da unitedu zakucamo zadnju brokvu u kapsil za ovu sezonu da im odmaglimo na dvoznamenkastu razliku pa nek se bore za 4 misto i kvalifikacije...mislin da sa iduće tri pobjede ističemo kandidaturu za glavnog ako ne drugog favorita za naslov jer mislin da je vrime da arsenal počme padat ( očekivam to bez obzira na relativno lagan raspored )...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan