Jump to content

Euro 2016


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 480
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Utakmice kvalifikacija za Euro 2016 koje nas očekuju večeras. Najzanimljiviji susret Norveška vs. Bugarska. Šta očekujete od Norveške? Hoće li zemlja O. G. Solskajera i zemlja nafte pobjediti ili će to ipak biti zemlja s najvećim postotkom Roma u Europi (Bugarska)?

 

xdHxMB7.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nakon prvog poluvremena imaš Begovića koji vadi lopte iz otkosa i odbranu koja ne može da raščisti loptu jebo te ljeb niko ne zna da izbije lopte trojica moraju da dođu da bi se lopta izbila. Na lijevom krilu imaš Sušića koji je imbecil i nepokretan. Vadi ih Pjanke ćaća i Bešić mi je opet strašan sa startovima, moraju se bolje organizovati u odbrani, Hazard ih okreće ko pičke, pa nismo Arsenal jebo te ljeb.

Link to comment
Share on other sites

BiH-Belgija na kraju mislim i realan rezultat, Belgija imala terensku dominaciju dok je BiH onako u par navrata uspjevala dobro zaprijetiti. Iskreno ja sam očekivao puno lošiju partiju naše reprezentacije ali na kraju ni ovo nije loše, jer Belgija je realno puno jača od nas. Mislim neću da se zamaram nekim kaukulacijama i smjenama Sušića, nisam neko ko podržava Sušića niti sam neki vatreni navijač reprezentacije, ali naravno da bi volio da odemo na EP bar nešto lijepo da se desi ovoj napaćenoj zemlji.

 

Od ostalih pohvalio bi Island..

Link to comment
Share on other sites

Umorih se brate od svega ovoga, dosta mi je više kvalifikacija, iskreno nemam volju ih više pratit toliko, ne živciram se više toliko kada je loša igra ili rezultat, više bi me to brinulo kod Chelsea... Repka ako pobjedi super, ako ne, nema veze, jednostavno nije to to, nije to takav naboj kao u utakmicama Chelsea

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Realno kvalifikacije nikad zanimljivije nisu bile,pun pogodak je ovo prosirivanje EP-a, jer sada svako ima sansu za kvalifikovanje i svako svakoga moze da pobjedi.

 

DANAS JE DAN ZA POBJEDU !!!

Link to comment
Share on other sites

Umorih se brate od svega ovoga, dosta mi je više kvalifikacija, iskreno nemam volju ih više pratit toliko, ne živciram se više toliko kada je loša igra ili rezultat, više bi me to brinulo kod Chelsea... Repka ako pobjedi super, ako ne, nema veze, jednostavno nije to to, nije to takav naboj kao u utakmicama Chelsea

Isti sam :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Svaka cast Vladimiru STojkovicu.Svaka cast Branislavu Ivanovicu. Svaka cast Matiji Nastasicu. Svaka cast Stefanu Mitrovicu. Svaka cast Aleksandru Kolarovu. Svaka cast Nemanji Maticu. Svaka cast Nemanji Gudelju. Svaka cast Zoranu TOsicu. Svaka cast Filipu Djuricicu. Svaka cast Dusanu Tadicu. Svaka cast Danku Lazovicu. Sto su pokazali da su ljudine i da su iznad ove Albanske zaostale primitvne seljacke baljovske gamadi za 10000 univerzuma i ako ima pravde Boga Uefe ALBANIJA nece vidjet daljeg takmicenja, a ako bude suprotno treba istupit iz takmicenja pa nek igraju sa kime oce smrdljivi zapadjani. 


Ne bi ja rekao, ako se utakmice u narednom danu ne nastavi prije ce biti registrovana pobjeda Albanije.

A zasto bi bila registrovana ? Kad je moglo da se igra i kad su se delegat i ostali slozili, to sto su oni S...... dosli da provociraju i namerno izazovu prekid to je druga prica. AKo bude na njihovu korist ne treba igrat vise kvalifikacije, pa nek im igraju Agt Kurac Palac i ostali zaostali mozgovi iz 565 godine prije nove ere


skocili da biju covjeka jer je skinuo fasisticku zastavu, i na kraju ce on najebat a ovi ostali seljoberi ce proci odlicno

14133190863823.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...