Jump to content

Euro 2016


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 480
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 1 month later...

Zasra ga Bosna totalno sinoć :( Jedina dobra stvar je Bešić koji opet dominira u repki, jeste i on napravio grešku protiv nas ali mislim da će on u budućnosti biti jedan ost stubova BIH repke.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9usQFDzhRv0


Hrvatska se izborila sa Bugarima 0:1

 

 

Večeras Srbija gostuje kod Jermenije moraju se uzeti 3 boda.

Link to comment
Share on other sites

Očekivan ishod.

 

Ali povredi se Marković, selektor uvodi Kuzmanovića (otkud on?) koji je zadnji vezni... A na terenu je već imao dvojicu zadnjih veznih, Gudelja i Matića.  =)) Kao da smo protiv Nemačke igrali, a ne Jermenije bez svojih najboljih igrača. I otkud opet onaj retard Lazović, gde je njega iskopao?

Link to comment
Share on other sites

Kada je BiH u pitanju tu ne ide ništa na dobro još od utakmice sa Argentinom, promjene su se trebale desiti odmah po povratku iz Brazila, ali to se nije desilo. Plasman na SP sa onakvim selektorom je bingo, a realno reprezentacija nije mogla vječno dobijati utakmice bez bilo kakve taktike. Mislim kada dođeš do toga da igrača koji je se povukao iz reprezentacije ponovo pozivaš u ekipu i od toga ponovo stvaraš nepotrebnu dramu onda jbg, ako je se čovjek povukao onda to poštuj i vozi dalje. Sušić i društvo su toliko smanjili kriterijum da je bod protiv Walesa uspjeh. Ova generacija je dosta kalentovana ekipa i ima tu kvaliteta ali mora se to posložit sa jednim kvalitetnim selektorom..

 

Što se tiče Srbije, meni nije jasno kako jedna takva ekipa, puna igrača iz odličnih klubova može onako loše izgledati na terenu. Kada pogledaš tu imaš 6 igrača samo iz Premiershipa, znači pola ekipe dolazi iz najjače lige svijeta i opet izgleda loše. Naravno to što gotovo svi igrači dolaze iz jakih klubova ne znači da će reprezentacija igrati sjajno, ali ako ništa trebali bi bar onako kvalitet dobit neke utakmice. Mislim ne pratim baš dešavanja u i oko reprezentacije Srbije, ali smatram da je Advokat greška..

Link to comment
Share on other sites

iz jučerašnjeg tima bi ostavio samo Stojkovića, Matića i možda Nastasića


Stojković/ Vulićević - BiÅ¡evac - Nastasić - Obradović/ Matić - Jojić - Andrija Živković -  Darko Lazović/ Mitrović - Å kuletić

Bar bi znali na čemu smo i momci bi se borili za dres Srbije

jebem ti manekene napucane Ivanović je jedna velika kurčina juče bio

pičke jedne ne mogu jermeniju jebenu pobjediti pa jebote ljeb

posebno ovi iz premijer lige seljačine kolarov kurčina, ivavnović kurčina, tadić kurac,

A selektoru pristaje ime Dik... retard!! Mitrović mu grije klupu uvodi ga u 75minut i to kad smo primili gol.. povredi se Lazar on uvodi zadnjeg veznog Kuzmanovića a u igri su već 2 zadnja vezna Gudelj mrtvac i Matić, koji se borio i igrao dobro


PIÄŒKE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22


PIÄŒKE!!!!!

Hoces li i Klea da dovedes u reprezentaciju haha.Ima istine u ovome sto si rekao ali ne vidim cemu napadanje igraca iz Premiershipa kad su bili najbolji juce. Ne vidim zasto mrtvi Lazar Markovic igra od prvog minuta a ne igra jedan Jojic koji je izmislio fudbal za njega. Zatso je u timu Gudelj ? Ne znam ni u kojoj ligi igra covjek .Ko gura onog Stefana Mitrovica ? A Stojke nam jos jednom spasao guzicu, ali je vazno da se njemu na domacem terenu zvizdi i skandira mustafa i tako dalje.

Realno je da se ne smije odma pljuvat po ekipi i da im treba dat veliku podrsku protiv ovih baljova u utorak. 

Link to comment
Share on other sites

ma pederi ..pozvo bi sve iz domaće lige boli me kurac bar bi se borili i kad bi ispušili bar znam da će ostaviti srce na terenu

a ne juče kolarov izgubio loptu i džogira u odbranu Matić i Nastasić moraju trčati za njega.. Ivanović veze nije imo juče,ajd njemu i nekako mogu oprostiti,al opet sve su to pederčine nek se ugledaju malo na košarkaše i vaterpoliste

i uvjek ovako bude, uvjek se najviše nerviramo zbog fudbalera koji nam nikad ništa dobro nisu doneli a brzo zabrovavljamo vaterposlite i košarkaše koji nas nikad nisu izneverili !

Link to comment
Share on other sites

Ne dao bog da pobedimo Albaniju za 2 dana, tada će narod pisati da ćemo osvojiti EP.

 

Opustite se ljudi, mi smo fudbalski prosek koji ponekad bljesne. Kad to shvatite, nećete se nervirati zbog nerešenih rezultata protiv drugih prosečnih ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Očekivan ishod.

 

Ali povredi se Marković, selektor uvodi Kuzmanovića (otkud on?) koji je zadnji vezni... A na terenu je već imao dvojicu zadnjih veznih, Gudelja i Matića.  =)) Kao da smo protiv Nemačke igrali, a ne Jermenije bez svojih najboljih igrača. I otkud opet onaj retard Lazović, gde je njega iskopao?

 

Lazović lik po mjeri za spot Dade Polumente u kojem je polugol sa kajlom oko vrata i bolidskim cvikama, istetoviran, u kadi sa dvije bimbače.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...