Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 17: Arsenal 0 - 0 Chelsea (23.12. pon) [1]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
87 odgovora na ovu temu

#81 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 24 December 2013 - 16:08

Zadovoljan bodom?
Ma daj molim te,nikoga do sad od naših navijača nisam vidio niti sam pročitao gdje da je zadovoljan bodom iz ove utakmice,nikoga!
Puno kritika i nezadovoljstva ima.

udji na sportsport forum pa ces vidjet da ih ima zadovoljnih..

Sent from my HTC One V using Tapatalk

#82 14GOONER14

14GOONER14
  • Korisnik
  • 70 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 21h 29m 27s

Postirano 24 December 2013 - 16:29

Čelzi je bio bolji eto?
Klasični bunker Mourinha kako su svi i očekivali,jako dobro odrađen i kontre...sva sreća pa se i naša odbrana dosta popravlia,bolje usklađeni odbrana i napad,zna se tko šta i koliko smije,pa to sad već malo teže prolazi.

Imali smo više od 60% vremena loptu u nogama,stalno nešto pokušavali probiti ali nije išlo,naravno zbog bunkera.

Vi što ste uradili,stovrili ste one 2 super prilike,obje iz kontri,naše greške naprijed su bile,a ovako ništa osim još možda 1-2 šuta u okvir sa većih udaljenosti,to je ništa...ovako gledajući mi smo cijelu utakmicu "dominirali" nešto pokušavali sklempati ali kao što kažem nije išlo,bili ste jako dobro postavljeni...bilo par baš malo opasnijih ubačaja sa strane i nekih pokušaja šuteva ali i to je ništa...a od ozbiljnih prilika isto kao i vi imali smo 2,u obje se vašom srećom a našom nesrećom našao najveći panj!

I Wenger i Mou se usrali k'o pičke,Wenger nije uradio izmjene nije smjeo napasti na kraju skroz,a Mou još gori vadi Torresa na kraju uvodi Luiza hahaa
Da je on igrao malo ofanzivnije kao što ste priželjkivali onda bi možda i nama bilo lakše,bilo bi više prostora i svega,možda bi i zabili,ali možda bi i vi...

Tako da kad se pogleda najrealnije tu je to negdje bilo,s obje strane pomalo pičkasto,ali više vi možete biti zadovoljni bodom nego mi,s obzirom da smo mi kod kuće igrali...isto i suđenje mora se priznati nije bilo na nivou,zakinuti smo za koji žuti,plus penal,oko 2 se raspravljalo,a mogao je svirati bar jedan,nebi sigurno pogriješio...tako da vi možete biti malo zadovoljniji nego mi.

#83 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 24 December 2013 - 16:32

Ja kazem da su ljudi pisali da su zadovoljni, to sto ti nisi ne interesuje me.

#84 14GOONER14

14GOONER14
  • Korisnik
  • 70 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 21h 29m 27s

Postirano 24 December 2013 - 16:42

Pojma oni nemaju.

Ljudi po našim forumima koji duže i stalno prate i znaju,95% ih nije zadovoljno ishodom,kako ovom utakmicom i svime što sam napisao,tako i trenutnom situacijom.

Ali nebitno sad ajde bilo pa prošlo,ne mogu ja tu ništa-

#85 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 44m 42s

Postirano 24 December 2013 - 16:50

Kralju, Arsenal je na početku sezone bio fenomenalan. Zadnje četiri utakmice su u krizi, vidi se. Pali su u igračkom smislu. I sinoć su na svom terenu bili loši, nekreativni, nekonkretni. Chelsea ima bolje igrače od Arsenala,

Da su igrali od početka po mom mišljenju ovi igrači

ČECH --- BANE TERRY CAHILL COLE --- ESSIEN - RAMIRES - LAMPARD --- HAZARD - SCHURRLE - MATA

i da Mou nije onoliki kalkulant, mi bi vas pobjedili.

#86 9Mus3

9Mus3
  • Korisnik
  • 38 postova
  • 18 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 3h 36m 56s

Postirano 24 December 2013 - 16:56

Nisam smio gledati utakmicu,tek reprizu.Koliko toliko dobro se drze u ovim derbijima,ali ja bih volio da bolje igraju protiv drugih.Ne svidja mi se trenutna forma i neprepoznatljiv stil koji Mourinho fura ali eto,neka se dokaze,ima vremena.Nadam se da se nece ovako fuljati za pola godine,godinu nego da igraju bijesno.Sto se mene tice ovaj trojac(ManC,Arsenal,Liverpool) neka naizmjenicno drze prvo mjesto svako kolo a neka Chelsea bude prvi u zadnjem kolu :D

Post se sviđa 2 članova
Caeruleus  , grena  

#87 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7715 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 24 December 2013 - 19:24

ČECH --- BANE TERRY CAHILL COLE --- ESSIEN - RAMIRES - LAMPARD --- HAZARD - SCHURRLE - MATA

Sa ovom postavom bi Chelsea popušio

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

#88 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 44m 42s

Postirano 26 December 2013 - 12:32

Slike s utakmice

http://forum.chelsea...uzika/?p=155552