Skoči na sadržaj

Foto

Ljetni prelazni rok 2018

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
13695 odgovora na ovu temu

#13681 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 9,088 postova
  • 5011 lajk(ova)
  • Time Online: 347d 15h 21m 11s

Postirano 21 May 2019 - 13:37

Jovic nije ni blizu gotov, nikakvog kontakta nije bilo. Militao je jedini gotov.

#13682 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 7h 26m 57s

Postirano 21 May 2019 - 13:54

Jovic nije ni blizu gotov, nikakvog kontakta nije bilo. Militao je jedini gotov.

https://twitter.com/...069954429587458

Sad nezz jel se nesto promijenilo, znam da su pisali svi kako je rjeseno

#13683 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)

Postirano 21 May 2019 - 15:18

Diablo kao da si znao haha bit će još tu svašta, evo realovci kmeče na upravu

#13684 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 9,088 postova
  • 5011 lajk(ova)

Postirano 21 May 2019 - 15:46

Sad nezz jel se nesto promijenilo, znam da su pisali svi kako je rjeseno

Ma kakvi, nije to ni blizu, odmah demantovali iz frankfurta, da nije bilo ni kontakta, niti icega. Nemoj slusati ove Sky njemacku i italiju, bas fake news.

#13685 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 82 postova
  • 4 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 8h 49m 43s

Postirano 21 May 2019 - 16:55

Ako čitate facebook stranice onda nema ko nije prešao u Real. Napišu ZVANIČNO i kao dokaz stave fotošopiranu sliku igrača u dresu novog kluba. Jak argument.

Načuo sam za Real da Zidane, kao što je to bio slućaj i u prvom mandatu, ne želi da mu Perez određuje koje igrače treba dovesti i da postoje nesuglasice na toj relaciji. Perez insistira da se potroše stotine i stotine miliona,

#13686 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 9,088 postova
  • 5011 lajk(ova)

Postirano 21 May 2019 - 17:35

Pa i Zidane hoce da dovede bruku igraca. Valjda mu samo smeta sto su to neka trojica igraca, a ne 11 igraca :D

#13687 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 20:00

Sve nekako upucuje na to kako cemo privatiti ban i da cemo ga odraditi odmah bez odgode. Najprije giroud produzi ugovor, pa sad caballero. Nadodaj na to kako je CAS objavio kako jos nismo ulozili zalbu i kako cemo angazirat cecha za sportskog direktora, u kojem cemu mu dati godinu prilagodbe za vrijeme transfer bana.
Nadam se kako nam se nece odbit od glavu s obzirom kako nas najbolji igrac kluba napusta. Tesko je biti optimistican s obzirom da nade polazemo u williana, girouda i pedra kao glavne zvijezde napada.

PS. I dalje mi nije jasno da nitko u upravi tko je odgovoran za ovo stanje nije potjeran i ne odgovara. Dobili smo ban zbog transfera mladih igraca, najbolji igraci nas napustaju uz mizerne odstete u zadnjoj godini ugovora i pritom ih ne mozemo adekvatno zamijeniti zbog bana. Cirkus

S druge strane pogledajmo recimo Dortmund i njihovu upravu. Za pare koje smo im dali za Pulisica doveli su Nico Schulz (€27m), Thorgan Hazard (€25.5m) i Julian Brandta (€25m).
Dok mi 90+mil funti smo ispalili na odstete trenera u zadnjim godinama

#13688 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 9,088 postova
  • 5011 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 20:32

CAS je rekao da nismo dobili pismeno objasnjenje, jer jedino nakon njega se mozes zaliti. Iako sam CAS gleda slucaj, ali treba im ta zalba jednostavno. A mi ne mozemo se zaliti, jer nema objasnjenja od FIFA-e.

#13689 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 82 postova
  • 4 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 20:37

Ako ostavimo po strani ove priče o žalbama na ban (prije svega jer mene to ne interesuje i neću da se zamaram time) primjetimo da se desila jedna reakcija od strane uprave koja je za pohvaliti. Koliko god ne volimo Luiza večinski, koliko god da su mnogi protiv Girouda i koliko god da neko misli da nam treba drugo rješenje na poziciji rezervnog golmana, treba biti realan i reći da je produženje ugovora tim igračima dobra stvar koja se relativno brzo dogodila. 

Svi znamo da imamo jako malo igrača i da je jako bitno zadržati postojeće kada si u situaciji da ne možeš kupovati, kakvi god oni da su. Sad sam siguran da 85% igrača koji su tu na okupu, sigurno ostaje. I oni koje je eventualno neko mogao da odvede su povrijeđeni (RLC, CHO), Hazard je tu kao neko za koga se očekuje da će da ode (ne zato što mi tako želimo) i uvijek postoji bojazan da će doći neko sa 150 miliona za Kantea.

#13690 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 20:47

Ako ostavimo po strani ove priče o žalbama na ban (prije svega jer mene to ne interesuje i neću da se zamaram time) primjetimo da se desila jedna reakcija od strane uprave koja je za pohvaliti. Koliko god ne volimo Luiza večinski, koliko god da su mnogi protiv Girouda i koliko god da neko misli da nam treba drugo rješenje na poziciji rezervnog golmana, treba biti realan i reći da je produženje ugovora tim igračima dobra stvar koja se relativno brzo dogodila.

Svi znamo da imamo jako malo igrača i da je jako bitno zadržati postojeće kada si u situaciji da ne možeš kupovati, kakvi god oni da su. Sad sam siguran da 85% igrača koji su tu na okupu, sigurno ostaje. I oni koje je eventualno neko mogao da odvede su povrijeđeni (RLC, CHO), Hazard je tu kao neko za koga se očekuje da će da ode (ne zato što mi tako želimo) i uvijek postoji bojazan da će doći neko sa 150 miliona za Kantea.

Ne mogu se sloziti. Ta ista uprava koju ti sada hvalis ovim potezima dovela je do ovog stanja gdje moramo dati produzenje ugovora nasim najgorim igracima i to u godinama. I zaboravio sma vec da smo produzili i ovom klaunu luizu ugovor. Za Hazarda kojeg ne zelimo pustiti kako ti kazes je isto kriva ta ista uprava sto ga pustamo na vrhuncu u zadnjoj godini ugovora, i za mizerne pare.

Plus nije mi jasno sto mislis pod ovim da imamo malo igraca. Imamo 40+ igraca na posudbi, i to smo neke od njih masno platili tipa Morata, Bakayoko, Batsuayi.. Takoder imamo i neke koje smo masno platili a ne igraju nam tipa Drinkwater. Nezz za klub koji ima vise igraca od nas

CAS je rekao da nismo dobili pismeno objasnjenje, jer jedino nakon njega se mozes zaliti. Iako sam CAS gleda slucaj, ali treba im ta zalba jednostavno. A mi ne mozemo se zaliti, jer nema objasnjenja od FIFA-e.

Kako god bilo sve indicije za sada su vrlo jasne, dapace izgleda kao da zelimo ovaj ban odmah

#13691 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 82 postova
  • 4 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 20:57

Ne mogu se sloziti. Ta ista uprava koju ti sada hvalis ovim potezima dovela je do ovog stanja gdje moramo dati produzenje ugovora nasim najgorim igracima i to u godinama. I zaboravio sma vec da smo produzili i ovom klaunu luizu ugovor. Za Hazarda kojeg ne zelimo pustiti kako ti kazes je isto kriva ta ista uprava sto ga pustamo na vrhuncu u zadnjoj godini ugovora, i za mizerne pare.

Plus nije mi jasno sto mislis pod ovim da imamo malo igraca. Imamo 40+ igraca na posudbi, i to smo neke od njih masno platili tipa Morata, Bakayoko, Batsuayi.. Takoder imamo i neke koje smo masno platili a ne igraju nam tipa Drinkwater. Nezz za klub koji ima vise igraca od nas
Kako god bilo sve indicije za sada su vrlo jasne, dapace izgleda kao da zelimo ovaj ban odmah

Fino sam napisao da ostavimo sve drugo po strani i posmatramo samo ovo... Ja hvalim ovaj POTEZ, ne ovu UPRAVU.

A drugo, imamo 40+ na posudbi, ali imamo jako malo igrača koji su igrali nekada za ovaj klub sa ozbiljnom minutažom. Ostali igrači su, kao što sam rekao, igrači koji treba da se dokažu.

#13692 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 21:03

Fino sam napisao da ostavimo sve drugo po strani i posmatramo samo ovo... Ja hvalim ovaj POTEZ, ne ovu UPRAVU.

A drugo, imamo 40+ na posudbi, ali imamo jako malo igrača koji su igrali nekada za ovaj klub sa ozbiljnom minutažom. Ostali igrači su, kao što sam rekao, igrači koji treba da se dokažu.

Aha, a dobro ako je za pohvaliti produljenje ugovora Luizu, Giroudu i Caballeru onda okej. Nijedan od njih nije dobio niti jednu ponudu drugog kluba i ovo im je doslo kao budali samar, a kod nekih je samo aktivirana klauzula za produljenje, gdje nisu ni imali izbora. Za pohvalu je kada produljis ugovor Kanteu, Hazardu, CHO i igracima koje zeli svaki drugi klub, barem meni.

#13693 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 82 postova
  • 4 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 21:14

Tebi nije, meni jest i sta bi sad..

#13694 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,244 postova
  • 213 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 21:19

Tebi nije, meni jest i sta bi sad..

A nista, nemoj se ljutit haha. Meni je to kao da pohvalim potez uprave Juventusa sto je produljila ugovor Higuainu npr. ili PSG buffonu

Al ajd dobro, svi smo mi drugaciji, ne daj se

#13695 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 82 postova
  • 4 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 22:16

Ne ljutim se, samo izbjegavam dalju raspravu jer se ne slazemo oko toga.

Ne bih ni ja da nam ti igrači igraju, ali puno bolje nemamo i morali bi da ostanu iz više razloga.

#13696 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 9,088 postova
  • 5011 lajk(ova)

Postirano 22 May 2019 - 23:01

Ne znam kako je dobro kada imas Zoumu naprimjer da zamijeni tog ohrndalog Luiza. Imas Tammya, Mitchya da zamijene Higuaina i Girouda. Sto se tice Willya, to mi ne smeta, sasvim dobar golman za klupe.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan