Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 14: Sunderland 3 - 4 Chelsea (04.12. sri) [3]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
48 odgovora na ovu temu

#41 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,540 postova
  • 6769 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 6h 37m 55s

Postirano 04 December 2013 - 23:06

Brane ok je to sto si napisao za odbranu,to stoji,ali ajmo realno,ovo je prvi put posle ne znam koliko da nam odbrana nije bila na visokom zadatku,a skoro uvek su na najvisem mogucem zadatku,tesko primamo golove,oni daju golove u 99% utakmica...ajmo reci da im se desio los dan i to je to ;) 

#42 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 44m 42s

Postirano 05 December 2013 - 00:28

Uhhh luda utakmica večeras. Sutra detaljna analiza.

#43 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,800 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 8m 12s

Postirano 05 December 2013 - 00:51

Sigurno vazna pobjeda,odbrana jeste grijesila ali ih netreba osudjivati zbog jedne utakmice,ovo je prvi put ove sezone da odbrana grijesi kod svih golova.Hazard odigrao vrhunski a Tores nastavio po starom,kako se vratio posle one povrede ni blizu kao na pocetku sezone.

#44 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 05 December 2013 - 01:16

Post se sviđa 1 članu
Twelfth Man  

#45 ToreAndreFlo

ToreAndreFlo
  • Korisnik
  • 901 postova
  • 463 lajk(ova)
  • Time Online: 32d 13h 7m 14s

Postirano 05 December 2013 - 01:30

Pa evo ja mogu reći da sam prezadovoljan rezultatom, jer sam očekivao pobjedu. Sunderland je ipak loše odigrao, u drugom poluvremenu nešto malo bolje, ali jadno u svakom slučaju, dosta i sreće su imali kod prva dva gola. Obranu neću kritizirati jer je jedna od boljih u ligi, može im se dogoditi jedan loš dan. Zalaganje definitivno na razini, karakter ekipe uvijek pozitiva, tempo odličan, nije se kompliciralo s loptom previše. Ramires je malo slabije odigrao ali dobro. Torres nula bodova, onakve šanse ne možeš promašivati, ajde da je bar u okvir gola opalio, ali ono je sramotno.

I dobro kaže Mourinho, iznenadilo ga jer smo iz prekida dobili golove. Treba paziti na to.

E sad idemo kod Stokea, mislim da nisu ništa bolji od Sunderlanda, zeznuto gostovanje, ali ništa nemoguće, treba paziti samo na Croucha i na prekide, dati Begoviću rani gol i to je to.

Hazard po meni igrač utakmice, odlično odigrao, teško ga bilo za čuvat.

#46 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 05 December 2013 - 10:16

Zbog nekih obaveza nisam mogao gledati utakmicu..ali zadovoljan sam pobijedom naravno to je najvaznije.Šteta što smo primili 3 gola ali ipak smo pobijedili.Bravo za Edena konacno onaj pravi..

#47 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2337 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 05 December 2013 - 10:45

Prva utakmica u kojoj je napad koliko toliko bio zadovoljavajuc, ponajprije zbog Hazarda.
Al s druge strane obrana je bila ko Edamer.
Ocito je to tako kod nas, kad je obrana na nivou napad steka, kad krenemo dobro napadacki onda obrana zakaze. :D

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#48 Batigol

Batigol
  • Korisnik
  • 723 postova
  • 508 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 6h 28m 55s

Postirano 05 December 2013 - 11:30

Juce se nije pobeda smela dovesti u pitanje. Sanderlend je jadna ekipa i najverovatnije ce ispasti iz lige, svejedno im sledi grcevita borba. Tu 6 bodova ne sme ni u ludilu da se ispusti.

Sve pohvale za Azara, kao i za citav tim, ipak 4 gola na gostovanju u PL uz jos par sansi, pa bilo to i protiv veoma slabe ekipe jeste za pohvalu.

Ono sto mi se posebno dopada jesu preokreti u poslednja 2 meca.  Pa kad dodamo ono kopanje na kraju za bodove u Noricu, pa bod kuci protiv VBA u finisu, sve se to na kraju vrlo lako moze isplatiti i prevagnuti na nasu vodenicu...Tako je i Scum postao najveca imperija PL.

Rezultatski sam zadovoljan dosadasnjim tokom sezone, dok u igri, nadam se, ima jos puno potencijala za napredak.

#49 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 44m 42s

Postirano 05 December 2013 - 14:09

Nema u Engleskoj jadnih i loših ekipa. Ta nismo Primera. U Premiershipu svi su ravnopravni. Kud će ti bolji dokaz od sinoćnje utakmice gdje je Sunderland rame uz rame Chelseaju igrao po meni i više nego odlično. Čak su mogli i do remija, mi smo imali sreće i jako raspoloženog Hazarda. Da je neki klub u Španjolskoj tipa Getafe, Espanyol već bi u prvih pola sata skinuli gaće pred Realom, Barcom ili Atleticom i kapitulirali. Zato volim Premiership.

Post se sviđa 2 članova
chelsea4evercr  , Wisey  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan