Jump to content

Matchday 11: Chelsea 2 - 2 WBA (09.11. sub) [1]


King Chelsea

Recommended Posts

  • Postova 59
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Evo ovako bit ću maximalno realan pa šta bude... Mi prvo poluvrijeme ni jednu jedinu šansu nismo stvorili, igrali smo statično sporo bez ideje... I dalje tvrdim da mi samo na papiru imamo jake individualce i tehnički potkovane igrače a istina je sasvim suprotna... U obrani uopće ne želim komentirat azpilicuetu na livom beku i oscara na mjestu gdje je igra... Hazard iako je meni jedan od drazih više nije ni blizu prve momčadi jer držat igrača koji praktički ne zna igrat obranu a prvi prodor i udarac je izveja u sudačkoj nadoknadi prvog poluvrimena je krajnje neozbiljan... Pogotovo kad znaš ko je sve na klupi itd...

Cech- po meni u laganoj krizi kriv za gol ali ok pouzdan je on treba mu vjerovat

Terry- šta reć.. Po meni previše statičan loše kontrolira balun šteta za par situacija nakon ubačaja moga je lako poentirat

Cahill- naš najbolji stoper trenutno

Bane- jedna od rijetkih utakmica bez prolazne ocjene, ali on ih po 20 u nizu odigra extra

lamp- vrijeme za klupu

oscar- na ovoj poziciji nikako

hazard- meni ne bi bija ni blizu prve momčadi ( schurrle i mata)

ramires- danas loš neprepoznatljiv

willian- brz okretan ali nekonkretan

etoo- nula, da nije pospremija onaj otpadak niko ga spominja ne bi....

Sve u svemu loše, krećemo ka dizeli u utakmicu i ponašamo se kao da vodimo 4-0.. Nema žara igre protoka baluna, drugim riječima namamo vezni red i tu prestaje sva priča... Sve dobri rezultati ove sezone su plod kvalitetno izvedenih kontri na velikom prostoru i to je to... Mi kroz posjed ne stvaramo prilike a to je problem i to veliki jer je već 11 misec a svjetlu ni traga..

Nadam se da će jose napokon iskristalizirat prvu ekipu jer ova lutanja ne koriste nikome a bodovi odlaze polako u nepovrat...

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao,i sad mi drago sto nisam,valja sad docekati postenu partiju na SB-u,nikako da malo konstantnosti imaju u igri,prvenstveno da istu podignu na veci nivo,ali nadam se boljim partijama,uz naravno mnostvo izmjena,ovo ovako ne ide nikuda 

 

http://www.youtube.com/watch?v=TS5EPtOCyZQ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...