Jump to content

Group E: Chelsea 1 - 2 Basel (18.08. sri) [0]


reLo

Recommended Posts

  • Postova 112
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Nije problem što nisu dobro odigrali, problem je (barem meni) što nisu ni trunku truda pokazali, nimalo borbenosti, želje, srca... Pa gubiš 2:1 kod kuće, pa potuci se, ukliži, pucaj iz daljine, napadaj, pritišći zadnju liniju, riskiraj. Za nedostatak navedenog nemaju opravdanja, ako ih ne motiviše manager, plata, navijači, klub za koji igraju i samo takmičenje kao što je Liga Šampiona onda su zaslužili svaku moguću kritiku. Pa i da im jebemo keve. :D

 

Pogledajte samo drugi gol i kakvu 'odbranu' igra Eto'o. Stoji samo i gleda kako mu frajer ulijeće ispred i lagano skreće loptu u gol. Čak je i Cahill tu uletio prije njega koliko je ovaj sporo reagovao, odnosno nije nikako.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ni ja postavio, pa kontaš da će ovaj tukmez reagovati. Ono je bio jako loš centaršut al je iz njega ispao gol zato što smo igrali očajno odbranu prekida.

 

Ono bi Drogba skočio, raznio i loptu i njihovog igrača, i Cahilla i nabio je sebi u for za kontranapad. E tako bi pravi igrač napravio.

Link to comment
Share on other sites

 

Također, priča se da postoji jedan klub iz Splita koji poštenog trofeja nije vidio Bog zna otkada, kojeg protivnici siluju na svakom koraku, a nekakvi njihovi navijači udare to jače i ne može ih slomit ništa.

 

 

.

nadan se da mislis na klub koji ja mislin da mislis :D  ne na onaj drugi ruzni klub

 

a sta se tice utakmice jad i bijeda podsjeca me na to da spojite moj i relin ljubavni zivot= 0

a nista odo uzet odmor od svega triba pocet uc....... trazit curu 

i novi klub :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...