Jump to content

Group E: Chelsea 1 - 2 Basel (18.08. sri) [0]


reLo

Recommended Posts

  • Postova 112
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Igrali smo protiv Bazela nedavno, i pokazali su da umeju da budu jako tvrd orah. Posle par neubedljivih partija Mou i drugari ce sigurno traziti iskupljenje pred svojim navijacima. Uprkos losoj formi, domaci teren i ocigledna razlika u klasi moraju biti dovoljni za pobedu, 

Link to comment
Share on other sites

E nama su sve lagane pobede,ajde da smo u formi pa da covek i kaze,nijedan protivnik nije lagan pogotovo u LS,pogotovo ne redovni ucesnici LS i LE. Polako korak po korak,kada se overi plasman dalje moze se eksperimentisati,do tada svim silama po pobede ;)

Link to comment
Share on other sites

Ekipa nema pravo na slabu partiju,jednostavno na ovakvim "manjim" utakmicama se mora dizati forma i moral ekipe.Od početka navaliti svim silama na gol Basela jer bi nam neka ubijedljiva igra i pobijeda donijela mir u ekipu.Samo je bitno da svaki pojedinac shvati ovu utakmicu ozbiljno.Ja bi najviše u sastavu volio vidit De Bruynea,Van Ginkela i Williana.

 

Cech

Azpilicueta-Cahill-Luiz-Cole

Lampard-Van Ginkel

Kevin-Mata-Willian

Eto

Link to comment
Share on other sites

Previše forsira Lampsa, mislio sam da će ove godine on polako prepuštati svoje mjesto mlađima i preuzeti ulogu mentora, ali izgleda da nije tako. Ako ga je već mislio staviti trebao je onda protiv Evertona, jer tu Lamps uvijek dobro odigra i često daje golove.

 

Ne znam, ali ako će nam 35-godišnjak biti glavni igrač na sredini neće to na dobro izaći.

Link to comment
Share on other sites

__________Cech__________

 

Azpi___Cahil____Luiz___Cole

 

_____MVG____Lampard____

KDB_____Oscar_____Willian

 

__________Eto'o__________

 

Voleo bih da Bane odmori. Puno je aktivniji u napadu nego pod Robbiem i Rafom, vise se trosi, a trebace nam za vaznije meceve. 

 

Eto'o je Mourinhov igrac, on ga je doveo i forsirace ga maximalno, pod uslovom da je ovaj fizicki spreman.

 

Sto se upitnih pozicija tice, niko od igraca koji su ih zauzimali protiv Evertona se nije proslavio. Da se ja pitam, Hazard, Ramires, Schurrle na klupu, Willian, KDB, Van Ginkel unutra.

 

Bice kardinalna greska staviti Mikela pored Lamparda, jer nas staticnost sredine terena redovno kosta bodova... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...