Jump to content

Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)


soxx

Recommended Posts

  • Postova 366
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Nije mi jasno zašto ne dovodimo barem jednog vrhuskog profiliranog igrača........Mislim, ako ćemo realno, ginkel i schurrle nisu top igrači. OK, transfer rok je tek počeo, ali ću se naljutiti ako ne bude barem jedno zvučno pojačanje došlo na bilo kojoj poziciji. Klub ima novaca i nek ih troši kako inače radi za majku milu. Jesu ovo talentirani igrači, ali nama trebaju igrači odluke. Ovi to tek mogu postati.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zašto ne dovodimo barem jednog vrhuskog profiliranog igrača........Mislim, ako ćemo realno, ginkel i schurrle nisu top igrači. OK, transfer rok je tek počeo, ali ću se naljutiti ako ne bude barem jedno zvučno pojačanje došlo na bilo kojoj poziciji. Klub ima novaca i nek ih troši kako inače radi za majku milu. Jesu ovo talentirani igrači, ali nama trebaju igrači odluke. Ovi to tek mogu postati.

 

Dosta se je Chelsea razbacivao s novcima. Vrijeme je da klub okrene novu stranicu. Tako da podržavam ovakve transfere

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ocekujem od ovog igraca. Nisam cuo za njega do prije par dana, niti sam ga ikaga gledao. Ovo sto vidim na youtube je onako solidno, ali to nije pokazatelj o kakvom se igracu radi. Nista dok ga ne vidim na djelu ali mislim da je glupo ga nazivati Lampardovim nasljednikom ja sam ubjedjen da ovaj ide na posudbu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zašto ne dovodimo barem jednog vrhuskog profiliranog igrača........Mislim, ako ćemo realno, ginkel i schurrle nisu top igrači. OK, transfer rok je tek počeo, ali ću se naljutiti ako ne bude barem jedno zvučno pojačanje došlo na bilo kojoj poziciji. Klub ima novaca i nek ih troši kako inače radi za majku milu. Jesu ovo talentirani igrači, ali nama trebaju igrači odluke. Ovi to tek mogu postati.

 

tek je počelo sigurno će bit iako nam realno i ne treba jedino u napadač makar bi mnogi rađe forsirali lakukua a to je sad na mou i upravi da odluče šta će...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta misle sa ovim igracem. 
On u ovom trenutku jedino moze povecati konkurenciju u timu(pod uslovom da ga ne sutnu na pojazmicu). Ne vidim kako talentovani 20o godisnjak iz Holandske lige moze doneti neki instant kvalitet. 

 

Svaka cast ljudima iz kluba sto zele da okupe mlad tim, za buducnost, ali ako hoce rezultate, potreban je suvi kvalitet. 

 

Videcemo kako ce se stvari dalje razvijati, ali ne mogu da kazem da sam odusevljen onim sto je uradjeno.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio dan na forumu i odma' transfer :P . 
 
Ravnodusan sam prema ovom igracu , mnogo vise ocekujem od Schurrlea .  Tesko da ce on "uletiti" u prvi sastav ali eto vidjet cemo , sve je moguce . Sto je mozda i najbolje dobili smo ga za sicu .  

Welcome Marko . 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta misle sa ovim igracem. 
On u ovom trenutku jedino moze povecati konkurenciju u timu(pod uslovom da ga ne sutnu na pojazmicu). Ne vidim kako talentovani 20o godisnjak iz Holandske lige moze doneti neki instant kvalitet.

Prošli talentirani 20-togodišnjak iz nizozemske lige kojeg smo doveli je bio Robben :dres:

 

Ginkel je rekao da želi puno utakmica zbog svjetskoga slijedeće godine. Lako moguće da nas otpili ako ga mou ne uvjeri da će se naigrati

Link to comment
Share on other sites

Prošli talentirani 20-togodišnjak iz nizozemske lige kojeg smo doveli je bio Robben :dres:

 

Ginkel je rekao da želi puno utakmica zbog svjetskoga slijedeće godine. Lako moguće da nas otpili ako ga mou ne uvjeri da će se naigrati

Nema otpilivanja vise ;) Nas je igrac, nema sta da se zali :D

 

Link to comment
Share on other sites

ne kontam šta oćeš time da kažeš

 

vredjas sad klub???

 

nije prošlo ni 5 min od kako je potpisao,kako bi to iko znao uopšte

Necu ja nista da kazem,nego pitam jel se zna koji ce broj nositi.

 

Usput se izvinjavam svim navijacima Chelsea na svim kontinentima Å¡to sam pitao jel igrac dobio broj stvarno sam bezobrazan nece se vise ponoviti.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...