Jump to content

Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)

soxx
 Share

Recommended Posts

• Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je tip igrača koji nam je falio kao zamjena za Lamparda. On bi trebao igrati u prvoj što se mene tiče, u paru s Ramiresom ako je moguće. I sad je jasno da barem jedan od onih naših brojnih CMF/DMF-ova treba otići, prevelika je gužva.

Prijelazni rok je gotov što se mene tiče, Chelseaju više ništa ne treba, sve više je previše.

Slazem se sa Tinmarom prevelika je guzva Romeu vjerovatno ide na posudbu, jedino ako ode Mikel onda nam treba DM tj. De Rossi isto tako jedino ako ode Torres ili Demba tek tada nam treba jos napadaca.

Nisam ni ja prezadovoljan trenutnim stanjem ali jedino ako neko ode otvara prostor za dolazak.

Sto da ne? Pa proslu sezonu nismo imali ni Essiena koliko su samo tekmi odigrali Ramires i Lampard u paru pa Luiz itd. sada tu jos mogu odigrati De Bruyne, Van Ginkel iako nisu klasicni zadnji vezni niko od njih nece biti sretan na klupi, ja nisam rekao da sam zadovoljan trenutnim stanjem samo kazem ako nam treba bolji zadnji vezni onda ili Mikel ili Essien mora ici.

Sto da ne? Pa proslu sezonu nismo imali ni Essiena koliko su samo tekmi odigrali Ramires i Lampard u paru pa Luiz itd. sada tu jos mogu odigrati De Bruyne, Van Ginkel iako nisu klasicni zadnji vezni niko od njih nece biti sretan na klupi, ja nisam rekao da sam zadovoljan trenutnim stanjem samo kazem ako nam treba bolji zadnji vezni onda ili Mikel ili Essien mora ici.

I zato smo bili goli qrac.

Znam da se ne moze igrati samo sa ofanzivnim veznim ali jedna je pozicija DM za koju ce ako dodje neko konkurisati tri igraca, jedan ce na klupu drugi na tribine o tome ja pricam, zato kazem da su nam dovoljna dva nebitno ko to bude sto se mene tice ne moraju biti ni Mikel ni Essien mogu skroz druga dva DM.

A u slucaju neke povrede ima ko da uskoci o tome ja pricam, pa po tvojoj logici nama za svaku poziciju treba po 3 igraca to je ukupno 33 igraca, jel znas mozda koliko se uopste moze igraca registrovati za jednu sezonu?

Da ne govorim o nezadovoljstvu igraca zbog neigranja ili pak cestog rotiranja.

Čudan transfer, ali eto i od mene dobrodošlica momku. Sad je naš što znači da ga trebamo podržati.

Sigurno je Jose skovao neki plan, ne bi on to bezveze dogovorio. A i sam Marko kaže da je pričao sa trenerom. Samo treba sačekati da vidimo šta je smislio. Još jedno pojačanje tipa Oscara, igrač kojeg nisam skoro nikako gledao. Sada me zanima šta će biti, ko ide iz kluba (jer neko će morati).

E to je problem, što frajera haman niko od nas nije gledao, pa smo svi malo rezervisani. A možda je momak stvarno ogroman talenat, možda nas oduševi, ko zna..

Kao Å¡to  ti wisey reče, momak je sad igrač Chelsea i treba imat podrÅ¡ku od svih.

A što se tiče same ekipe, ljudi pa Mourniho je trener. Ako će iko napravit pravu stvar, to je on, zato se ja plaho ne sikiram ;)

Znam da se ne moze igrati samo sa ofanzivnim veznim ali jedna je pozicija DM za koju ce ako dodje neko konkurisati tri igraca, jedan ce na klupu drugi na tribine o tome ja pricam, zato kazem da su nam dovoljna dva nebitno ko to bude sto se mene tice ne moraju biti ni Mikel ni Essien mogu skroz druga dva DM.

A u slucaju neke povrede ima ko da uskoci o tome ja pricam, pa po tvojoj logici nama za svaku poziciju treba po 3 igraca to je ukupno 33 igraca, jel znas mozda koliko se uopste moze igraca registrovati za jednu sezonu?

Da ne govorim o nezadovoljstvu igraca zbog neigranja ili pak cestog rotiranja.

Halo, bez Romeua mi imamo samo 2 DMCa, to su Essien i Mikel, Mikel je kvalitetniji, jer je spremniji mnogo od essiena. To nije dovoljno! Van ginkel, de bruyne, lampard, ramires su CMovi, tu je vec trpanje, ali nama je potreban mnogo de rossi ili neko te kvalitete ako ode Romeu mali. Povrijedi li se ijedan igrac citava sezona pada u vodu, a sigurno ce se neko povrijediti!

• reLo changed the title to Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)