Jump to content

Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)

soxx
 Share

Recommended Posts

1010691_591105324243310_747237516_n.jpg

Marko van Ginkel

Datum rodjenja: 1.Decembar 1992

Mjesto rodjenja: Amersfoort Holandija/Nizozemska

Pozicija: Centralni vezni

Klub: Vitesse

Ove godine su mu se brojke odlicno popravile naspram prosle sezone. 10 utakmica vise sa svim takmicenjima nego prosle sezone. 24 gola i 12 asistencija.

Dobio nagradu ove sezone za Holandskog talenta 2012/2013 (Dutch Football Talent of the Year (2012/13))

http://www.youtube.com/watch?v=P_Il6Gximnw

Inace mnogo lici na Biebera. xD

• Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

proslu sezonu uz Bonya glavni igrac u Viteseu,pratio sam ih proslu sezonu zbog nasih posudjenih igraca i radi se o igracu kojki stvarno moze napraviti veliku karijeru,uz to je jos i debitovao za reprezentaciju Holandije i nadam se da cemo ga dovesti i vjerujem da bi se uklopio kod nas.

proslu sezonu uz Bonya glavni igrac u Viteseu,pratio sam ih proslu sezonu zbog nasih posudjenih igraca i radi se o igracu kojki stvarno moze napraviti veliku karijeru,uz to je jos i debitovao za reprezentaciju Holandije i nadam se da cemo ga dovesti i vjerujem da bi se uklopio kod nas.

zemo šta on igra,čitam da mu je stil igre sličan dzerardu iz liverpula?

nema ni na internetu nekih klipova na osnovu kojih bih mogao da donesem neki zaključak

vidim da je dobio i neke nagrade za najboljeg mladog igrača

za mene potpuna misterija za sad,kao i oskar prošle godine

E ajmo sad kompletan report jer si ti izgleda jedini koji je pratio Vitesse :D 

sad će da dodje whis i da kaže "ne verujem da je centralni vezni dok sky to ne objavi"

A onda i Cae da nam ne treba centralni vezni jer imamo najvećeg engleskog talenta svih vremena, Josha McEachrana, koji je igrom slučaja centralni vezni.
Mene zanima može li on igrat na mjestu zadnjeg veznog i tu se borit sa Mikelom i Romeuom ili će igrati uz nekog zadnjeg veznog.
Ako je ovo drugo, pitam se šta ćemo sa De Bruyneom, a i koliko on (Van Ginkel) može igrat pokraj Lamparda i Ramiresa.
Izvještaji o njemu su uglavnom jako pozitivni, ali ne bi bio prvi, a ni zadnji talent, koji ne bi uspio kod nas (pod uvjetom da uopće dođe).

Ako je vec toliki talent najbolje ga je potpisat i ostavit u Vitesseu, vise ce napredovat ako bude stalno igrao u Nizozemskoj nego sjedio na klupi u Engleskoj, a vitesseu itako Chelsea bira trenera tako da nije problem osigurati da bude stalno u pocetnom sastavu.

Eh da su ti naši mladići tolki talenti kolko vi ovdje na forumu pišete nebi oni igrali po drugim ligama. Npr. ovaj McEachran. Veliki talent simo tamo, a u jednom Swanseau se nije mogao izborit za prvih 11.

Ti mladici možda jesu talenti, ali nisu upola dobri kolko ih vi ovdje uvelicavate. I mi nismo tamo neki nk željezničar pa da nam svako igra. Ovo je Chelsea, klub koji se bori za osvajanje BPL-a, lige prvaka, fa cupa itd.  I u njemu ce igrat i dobit priliku samo stvarno talentirani igrači i koji obecavaju da postanu jednom svjetske igračine.

Ali velika vecina vas ovdje to ne shvaca i stvarno mi viÅ¡e idete na onu stvar s tim preuvelicavanjem. Jer da se vas pita sljedece godine bi nam u prvih 11 igrali sve juniori jer su za vas vec sad velike igračine. Ljudi malo budite realni i objektivni. 

Eh da su ti naši mladići tolki talenti kolko vi ovdje na forumu pišete nebi oni igrali po drugim ligama. Npr. ovaj McEachran. Veliki talent simo tamo, a u jednom Swanseau se nije mogao izborit za prvih 11.

Ti mladici možda jesu talenti, ali nisu upola dobri kolko ih vi ovdje uvelicavate. I mi nismo tamo neki nk željezničar pa da nam svako igra. Ovo je Chelsea, klub koji se bori za osvajanje BPL-a, lige prvaka, fa cupa itd.  I u njemu ce igrat i dobit priliku samo stvarno talentirani igrači i koji obecavaju da postanu jednom svjetske igračine.

Ali velika vecina vas ovdje to ne shvaca i stvarno mi viÅ¡e idete na onu stvar s tim preuvelicavanjem. Jer da se vas pita sljedece godine bi nam u prvih 11 igrali sve juniori jer su za vas vec sad velike igračine. Ljudi malo budite realni i objektivni. 

Slažem se. Kakav talent majku mu kad igra u drugoj ligi, a 20 mu godina. Pa Rooney je sa 17 razvalio Premiership, Ronaldo s 19.

Slažem se. Kakav talent majku mu kad igra u drugoj ligi, a 20 mu godina. Pa Rooney je sa 17 razvalio Premiership, Ronaldo s 19.

On je talenat, ali ne vjerujem da je toliko veliki i toliko dobar da može jednog dana bit nosioc naše igre. Njemu će vrhunac bit neki prosjecan klub tipa Norwich u BPL.

A gdje Drogba bio s 20 godina ?

U kurcu krasnom, eto gdje.

Gdje bio ljubimac ovog Villas-Boasa, Luka Modrić sa tih 20 godina ? Igro za Zaprešić i Zrinjski, bio ovdje kod mene u Bihaću, Pod Borićima, kepec se vidio nije. Pa ode i takvu karijeru napravi. Džeko s 20 godina u Usti nad Labem, češka druga liga. Malouda isto s Drogbom bio u Guingampu, tek prešao iz druge lige. Pa jebote Ribery igro u 5. ligi i ispado te godine u 6. sa svojom ekipom.

I vi stručnjaci ovdje nešto našli srati o našim mladim igračima. Puj.

Gdje bio ljubimac ovog Villas-Boasa, Luka Modrić sa tih 20 godina ? Igro za Zaprešić i Zrinjski, bio ovdje kod mene u Bihaću, Pod Borićima, kepec se vidio nije. Pa ode i takvu karijeru napravi. Džeko s 20 godina u Usti nad Labem, češka druga liga. Malouda isto s Drogbom bio u Guingampu, tek prešao iz druge lige. Pa jebote Ribery igro u 5. ligi i ispado te godine u 6. sa svojom ekipom.

Ako slucajno imate problema s vidom. 

Ako treba, snaci cemo se da neko prevede ovo na znakovni jezik, Brajevo pismo, sta god da treba, samo recite ;)

znaci da za mene jos ima nade da mogu uspjeti :D

znaci da za mene jos ima nade da mogu uspjeti :D

Normalno da ima. Vedo IbiÅ¡ević počeo igrati nogomet s 19 godina. On ima vremenski manju karijeru od mene (ja igro 10 godina). 

Moj stari dok je studiro, tamo negdje zadnja godina faksa, otišo na turnir u Njemačku i razvalio tamo, zvali ga ljudi da ide na probu za jedan klub što je tad nastupao u Cvajti. Al on htio da završi faks. Nije kasno nikad.

Kad se on sam hvali. A vala i jest to za pohvaliti se.

Elem nejse, ovaj ako dođe nećemo ga posuđivati. Mislim da je on reko da bez minutaže u Chelseaju neće ni potpisivati. Tako da ako Jose vidi nešto u njemu onda će momak odmah kod nas u ekipu.

• reLo changed the title to Marco van Ginkel (2013-2021, 2 nastupa)