Jump to content

Odlasci


Wisey

Recommended Posts

mislim da bi prava stvar bila kad bi se u januaru rijesili ovih malo straijih igraÄa, tipa Anelke, Maloude, Fereire, Hilaria..... Ima dosta kandidata za kupovanje ovih igraca pogotovo Anelke i Maloude, a svakako da nemaju vise mjesta na krilu jer su tu sada Sturridge i Mata...

Takodjer ne bi trebali kupovati nove krilne napadaÄe, nego davati šansu Kakuti i polako uvoditi LalkoviÄa koji je takoÄ‘er po vokaciji krilo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ova teorija o odlasku torresa u milan i dolasku pata u chelsea pada u vodu...

postoje dvije solucije i oba dvije govore o tome da ce ostat u chelseau...

1. Po zadnjim tekmama mozemo vidjet da se decko naveliko vraca u formu sto znaci ako se vrati na razinu igre svojih najsjajnijih dana, da nema sanse da ga puste iz chelsea...

2. ako nakon ove suspenzije opet padne u formi i ako bude igrao na razini prosle polusezone... opet nema sanse da otidje u milan... jer tko bi dao jednog pata za igraca koji od zadnje ozljede nije ulovio dobru formu...

ali ja se najiskrenije nadam ovoj prvoj soluciji... :)

i da... bilo bi dobro da u prvom mjesecu ili na ljeto chelsea pusti stare igrace tipa hilario, drogba, anelka itd. itd. i da pokusa izvuc iz njihovih transfera cim vise love... :)

Link to comment
Share on other sites

i da... bilo bi dobro da u prvom mjesecu ili na ljeto chelsea pusti stare igrace tipa hilario, drogba, anelka itd. itd. i da pokusa izvuc iz njihovih transfera cim vise love... :)

Anelka ide ca 99% na ljeto, i nadam se velicanstvenom rastanku i da zaradi jos koju kintu u Kataru :P

Drogbu treba zadrzat u momcadi do kraja karijere, sto predvidam da ce biti kraj sezone 2012/13

Hilario pretpostavljam da ce u penziju nakon ove sezone, neke su mu godine, a i treba pruziti mjesta Tibbyju i DelaÄu...a tu je i Blackman

Moja želja za odlaske:

-Ross Turnbull - nepotreban totalno, riješit ga se što prije

-Henrique Hilario - vjerovatno penzija, neke su mu godine

-Rhys Taylor - imam neki filing da ga netko non-stop poguriva u klubu što nikako nije dobro jer je rupa, a blokira mjesto DelaÄu..

-Alex - adio mare

-Ferreira - penzija

-Lampard - penzija, odigrao je dobro protiv Valencije, no realno dogodine će biti i lošiji od ovoga..

-Kalou - noga u dupe

-Anelka - meni drag igraÄ, ali dogodine neće biti mlaÄ‘i i neće pružati ovakve igre, lijepo se rastati s njim na kraju ugovora i via Katar

-Malouda - nije mi više za ekipu nekako, prodati ga negdje takoÄ‘er s lijepim rastankom

i glavno, poÄeti davati više prilike mladim igraÄima, jer imamo jednu od najjaÄih akademija, Josh, Cliffordi, Kane, Kalas, Mitrovic, Patrick, Bertrand..

Link to comment
Share on other sites

Da se ti pitas u prvoj postavi Chelsea bi garant igrali tvoji vrsnjaci. :rolleyes:

Nisi daleko :lol:

Da se ja pitam ovo bi bio Squad za iducu sezonu:

Cech

Bane/Bozzy - Luiz - Terry - Cole

Meireles

Ramires - McEachran

Sturridge-Mata

Torres

Klupa: Tibby, Kane, v.Aanholt, Mikel, B.Clifford, Kakuta, Drogba, Lukaku

Još bi u konkurenciji bili DelaÄ, Kalas, Bertrand, Essien(ako bi uopće mogo nastavit nakon ozljede), C.Clifford, LalkoviÄ, Mitrović

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne znam kako neki od vas mogu toliko da ne vole mlade igrace. Pa ljudi u njima je budućnost pogotovo ako se uvede finansijski fair play.

U potpunosti se slažem sa @dubrovcanin oko ekipe za sljedeću sezonu. Bosingwa u zadnjih nekoliko utakmica pokazuje da ipak ne igra sezonu karijere kako smo svi mislili nako prvih nekoliko utakmica. Ako ovako nastavi, prodati ga Bane na desni bek, a na klupi kao njegova zamjena Todd Kane koji je maloprije citam prvi put dobio poziv za U-19 selikciju Engleske.

A.Cole je u poznim igraÄkim godinama, ali je i dalje dobar igraÄ. Još nekoliko sezona i onda pustit van Aanholta i Bertranda da se bore za to mjesto a ne dovoditi Pereiru, iz Porta.

Alexa pod hitno prodati jer je preslab,a polako davati priliku Kalasu.

Nadam se da će vas još poÄeti misliti o mladim igraÄima, a ne samo dovodii neke zvijezde i bacati novce na njih.

Link to comment
Share on other sites

DeÄki, nemojte sad svaku temu pretvarati u priÄu o mladim igraÄima. Predlažem da se u pdf-u Generalna diskusija otvorio tema 'Naša budućnost' pa tu možemo diskutirati o talentima, ko će upasti u ekipu, ko neće i sl.

Ovdje iskljuÄivo odlasci. ;)

on topic: Ako bi mogli u januaru Kaloua nekome prodati to bi bila dobra stvar, ali bi nam onda na ljeto trebao pod hitno jedan igraÄ na desnom krilu tipa Hazard ili mali De Bruyne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lukaku

ljudi imam jednu ideju.. Ajmo se svi na forumu organizirat i skupit nešto para i to poslat na adresu kluba da raskinu ugovor sa kaloum.. haha :D mi cemo pokrit troskove odstete.. :D

Hahahahahahaha..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...