Jump to content

Matchday 38 - Chelsea 2 : 1 Everton (19.05. ned)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 58
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ocekujam i ja pobedu u nedelju i to sa dobrom igrom!Da zavrsimo sezonu kako dolikuje na jedan klub kako Chelsea!
I da voleo bi da ih vidim Ba Torres u napadu :D



Ja bih isto htio vidjeti Ba Torres u spici pa brate strgali bi ih torres driblig i assistencija u njegovom stilu a Ba finis kakav samo on ima.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Link to comment
Share on other sites

UF pa kud oskar zadnjeg 

Nauci pozicije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ovo sto igraju lampard, ramires, mikel, i ko vec jos, svi igraju na poziciji centralnog veznog, to je pozicija koja ima zadatak da kreira, presjeca, pokriva prostor itd. Samo sto mi igramo sa jednim centralnim veznim koji ima zadatak da ide naprijed, kreira, diktira tempo, dok drugi centralni vezni, (najbolje to radi mikel) ima zadatak da presjeca, pokriva prostor i sl.

Link to comment
Share on other sites

Nauci pozicije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ovo sto igraju lampard, ramires, mikel, i ko vec jos, svi igraju na poziciji centralnog veznog, to je pozicija koja ima zadatak da kreira, presjeca, pokriva prostor itd. Samo sto mi igramo sa jednim centralnim veznim koji ima zadatak da ide naprijed, kreira, diktira tempo, dok drugi centralni vezni, (najbolje to radi mikel) ima zadatak da presjeca, pokriva prostor i sl.

 

Jedan je centralni vezni, a drugi zadnji vezni. Nije to isto.

 

A kako bi bilo fino da se Mou pojavi na tribinama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...