Jump to content

Lewis Baker (2014-2022, bez nastupa)

Whisper
 Share

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

http://chelseabalkan.com/index.php/201511265618/vijesti/zanimljivosti/baker-zari-i-pali-holandskom-ligom.html

Strašan je. Kao i svaki nas talent iz akademije koji dobije istinsku šansu da igra i da izraste u vrhunskog igrača. Zbog ovoga Mourinhu želim vidjeti leđa taman i da završimo u top4. Ne zna lik raditi s mladim igračima, a mi imamo fenomenalnu akademiju. Jednostavno nije više najbolji izbor za Chelsea.

I Solanke je dobar.

Steta sto su Bogu poslali izgleda na pogresnu posudbu, ne daju mu sansu u Rennesu a strasan je igrac bio za nase omladince.

A Baker mi je pravo drag igrac, dosta drazi od Loftusa nekako. Kreativniji je i bolje barata s obje noge, pravo onakav tip veznog kakav se meni dopada. On i Pasalic nadam se da mogu dobre karijere napraviti.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Sta bih dao da za nekoliko godina takav tim istrci za Chelsea recimo protiv Arsenala na Bridgeu.. Moze se sanjati jebaji ga.
Loftus i Baker na sredini, iza njih neki mocan defanzivni vezni, Boga na jednom krilu, Musonda na drugom, Solanke u spicu napada. Pa ako nista poginuli bi na terenu za Chelsea. :D Trener moze Didier Drogba.

Ne znam, ja vidim Loftusa vise u roli trkaca ala Pogba sto je sad, box to box igrac koji ima dug korak i moze dobro iznijet loptu sam a zna se i ubaciti iz drugog plana u napad. Dok Baker je kreativniji igrac i bolji tehnicar sa pregledom igre i preciznim pasovima.

Boga moze 10-ka ili krilo lijevo. Svejedno, ionako mislim da bi od Oscara vec sada napadacki pruzio vise. :D

Nije me odusevio na krilu za mlade, iako je imao dobrih nekoliko poteza kada je igrao, ali vise dobrih poteza sam vidjao kada je igrao bas centralnog ofanzivnog veznog. Kako god, ovo su samo snovi, jer malac ne igra ni u renu, tako da nemam sta tu reci, ako se dobro sjecam jebeni prcic je tu igrao redovno, on ne moze :S

Sta bih dao da za nekoliko godina takav tim istrci za Chelsea recimo protiv Arsenala na Bridgeu.. Moze se sanjati jebaji ga.
Loftus i Baker na sredini, iza njih neki mocan defanzivni vezni, Boga na jednom krilu, Musonda na drugom, Solanke u spicu napada. Pa ako nista poginuli bi na terenu za Chelsea. :D Trener moze Didier Drogba.

Meni Lampard deluje kao potencijalno bolji trener. :D

• 2 months later...
  • reLo changed the title to Lewis Baker (2014-2022, bez nastupa)