Jump to content

Poređenje igra�a


Cres

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Postova 160
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Griezmann je mozda najbolja solucija jer je jeftiniji, mozda manje afirmisaniji od Reusa, ali mladji. Igrac koji ispunjava sve obaveze na terenu, jer Atletiko slicno igra kao mi. Mana mu je sto ne igra u istoj formaciji kao mi, ali ne vjeujem da bi bio problem da ga stavimo iza Coste, odnosno na Oscarovu poziciju. Brz je, za kontre odlican, drzi loptu dobro i ima skila. Mana mu je takodje sto malo vise komplikuje, ali da se to rijesiti. Dybala je pravi onaj italijanski spic i ako trebas pogadjati strijelca u utakmici u kojoj igra on, sigurno ces na njega igrati. Dobro barata loptom, brz, mlad, perspektivan. Mana mu je sto je on ipak igrao u losijoj ligi, u onoj u kojoj je Cuadrado bacao igrace i u kojoj je Salah bog pa me nekako strah, a za te pare ne da se ne moze dovesti nesto bolje. (Laca7) Ne igra bas istu poziciju kao Griez ili Reus pa mi se i ne cini kao najbolje rjesenje. Napadaca mozemo sigurno boljeg dovest. Reus, uh, pa ako je Hazard najslicniji Messiju, onda je Reus Ronaldu (ne po ponasanju, vec pokretima, trku, sutu), Hazard ce lomiti igracu kukove dok ce Reus jednostavno prosprintati pored njega. Ima dobar sut i malo je skrtiji od Hazarda (ali u globalu nije skrt, jer u poredjenju sa Hazardom lako je biti skrt). Njegov dolazak bi dao tu raznovrsnost u igri po krilima. Mane su mu staklene noge i mislim kad bi ga lupali kao sto lupaju Costu, Hazarda, Oscara da bi bio jedan dan na utakmici, mjesec u bolnici. Takodje koliko sam upucen potpisao je novi ugovor i vise nije jeftin. Sumnjam da ce kod nas, ne cini mi se kao Mouov tip igraca, a imam neki osjecaj da ce u Real ili City. Lacazette, nabildani Aguero. Odlicna solucija. Nije za poredjenje sa Reusom i Griezmannom vec sa Dybalom jer je cisti spic. Znamo svi da ne fulamo tako sa francuskim igracima, slabo znam ijednog da je bio los kod nas. Brz je, eksplozivan i nepredvidiv (sto je jako bitno, kod napadaca, u zadnje vrijeme svi neki na isti fazon). Napadac bez straha jednostavno. Mana bi bila jedino visina, ali ako Aguero igra moze i on. Nije ni skup, a koliko je bitan govori cinjenica da sam igra u onom raspalom Lyonu koji ne moze nikoga dobiti. Sta bi bilo kad bi imao prostora, koji uglavnom ostane nakon sto zatvore Hazarda.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

                 ANTOINE GRIEZMANN                                   RAHEEM STERLING

 

nXXs4hp.jpg      VS.     3lMjz29.jpg

 

 

Igrači koji se spominju kao naša potencijalna pojačanja, moguće je da će jedna od "transfer sapunica" biti baš neko od ova dva igrača.

 

Šta mislite ko bi nam bio bolje pojačanje, prednosti i mane?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.index.hr/black/clanak/papa-iznenadio-mladu-vjernicu-pele-ili-maradona/835635.aspx

 

Pele ili Madonna?


                 ANTOINE GRIEZMANN                                   RAHEEM STERLING

 

nXXs4hp.jpg      VS.     3lMjz29.jpg

 

 

Igrači koji se spominju kao naša potencijalna pojačanja, moguće je da će jedna od "transfer sapunica" biti baš neko od ova dva igrača.

 

Šta mislite ko bi nam bio bolje pojačanje, prednosti i mane?

 

Obojica su igračine, ali mi nećemo dovesti nijednog jer imamo Mosesa!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SVa trojica su ofanzivni specijalisti, s tim sto je Isko jedini kompletan igrac.

Sa uspehom moze da igra i povucenije, da aktivno ucestvuje u odbrani, i bude dobar u tranziciji, tokom celog meca. Kod Karla je on stekao disciplinu i vork rejt koju druga dvojica ne poseduju.

 

Izmedju Gecea i De Bruina.... Kevin je dobio glavnu ulogu medju Vukovima i bio njihov vodja, dok se Gece kod Pepa mucio s minutima.... Mozda je cak trebalo da napusti Bajern ovog leta.

 

Isko

De Bruin

Gece

Link to comment
Share on other sites

Naravno da Oscar, previše se osporava Oscarovo umeće ovde, čak i kad loše igra može da jednim potezom da napravi nešto korisno za ekipu.

A Willian otkako je došao u klub, slabiji učinak u svakom smislu ima od Oscara za jednu polusezonu. Eto, tražili smo Williana na AMF-u, i opet ništa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...