Jump to content

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Bari said:

Ima li negdje neki snimak ovako gdje je bio jos ludji, opusteniji? 

A probaj naci na yt, vjerujem da ima, razgovori sa menadzerom Šošom znam da su objavljeni a to ga je Obi sam snimao i pustao okolo ekipi i smijali se

Teski cirkus

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
51 minutes ago, drogba 11 said:

još jednom u ligi prvaka...dame i gospodo naklonimo se najvećem klubu ovog dijela europe...dame i gospodo, to je jebeniiii

GNK DINAMO ZAGREB

 

 

 

Od osnivanja trenutnog formata Lige Sampiona Dinamo je definitivno najuspesniji balkanski klub. Ali veci od Zvezde i Steaue nikad biti necete.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Adi said:

Ti si jedan mučki provokator :D

 

Zadnji put kad su igrali su dobili Atalantu 4:0 i bili bi treći da nisu napravili penal u 95-oj protiv Shakhtara

Od tad su dosta nazadovali. Dosta je to los igracki kadar za ligu sampiona, kao i zvezdin. Sledece godine igraju direktno ls i ove godine su u sustini imali laganije protivnike i oni ne mogu da izdvoje neki ozbiljniji novac za 2,3 igraca. Zvezda nije imala desnog beka, zadnjeg veznog i napadaca za ls, inace ovako igracki imaju bollju ekipu od dinama. Dinamo imao srece sa bodeom a opet su ih jedva izbacili

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ja13 said:

Đabe Dinamu sve to kad nemaju koga uveseljavat s tim, nogomet se igra zbog navijača, a klub bez navijača je besmislen klub.

Zna se tko je najveći klub na balkanu:

o_23169041_1280.png

 

s obzirom na razliku kvaliteta bosanske i hrvatske lige, ovo je porazavajuce za hrvate.

recimo sarajevo kad solidno igra, ono krenu rezultati, prosjek gledalaca koji dodju na kosevo bude oko 7 hiljada. a bilo je recimo i vise u ono doba benke, stojceva, cimirota.

da nasa liga ima infrastrukturu kao hrvatska, da su nam klubovi bogatiji i naravno da se bolji igra fudbal, imali bi veci broj navijaca na tribinama.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Spaha said:

iskreno ko ih jebe, nek su ispali. i oni i široki najmrži klubovi u bih. iako u nekim stvarima imam respekt za širokog.

Pa jes nam liga kurčeva, u pravu su kad to kažu :D

Jesi gledao derbi sinoc, kakva komedija je bio onaj zivi zid na kraju, upisao sam se od smijeha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...