Jump to content

Primera (ESP)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Jesi li ti onaj DavidVilla sa sportsport.ba foruma što voli Chelsea i Barcu? xD jednostavno nevjerojatna kombinacija, kao da si sjevernokorejski i južnokorejski patriot u isto vrijeme hehe.

Nisam taj...neam account na sportsport.ba ...a i da jesam, jel mi to ne mogu imati najdrazi klub u Ligi BBVA ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam taj...neam account na sportsport.ba ...a i da jesam, jel mi to ne mogu imati najdrazi klub u Ligi BBVA ?

Meni su isto tako u Hrvatskoj najdraži Dinamo i Hajduk.

U Sarajevu navijam za Željo i Sarajevo, u Mostaru za Zrinjski i Velež.

U GrÄkoj preferiram Olympiakos i Panathinaikos, a u Španjolskoj Real i Barcu.

U Domovinskom Ratu sam se borio za Hrvatsku i Srbiju.

Molim te, bez gluposti -.-

Link to comment
Share on other sites

Angel Di Maria 4 asistencije protiv Osasune b020.gif

Barca gostuje u Baskiji i trenutno je vatrenih 1-1, sad ce poluvrijeme :D

Tri asistencije :)

A Barca 80 minuta 2:1 :P gube :)

Real ove godine barem meni jaci od Barce i glavni favoriti na svim frontovima :)

Igraju prelijepo

Link to comment
Share on other sites

Naravno da Barca nesmije izgubit i neznam koji je to crveni protiv njih u ovoj sezoni, pa nevjerujem kako suci puše tu njihovu glumu i bacanje, a ovo za crvene neam komentara jer svaku utakmicu podjele jedan Barcinom protivniku :rolleyes:

E jebiga, ovdje si u krivu, nije bio crveni vec drugi zuti i to totalno opravdani, jer su Bilbaovi igraci u kraju utakmice konstatno radili opasne faulove da im Barca ne pridje golu, uostalom bio je u 90.-oj minuti tako da nije utjecalo na utakmicu uopce, a gol Messija je djelo jednog od stopera Bilbaa koji je vlastitom golmanu izbio loptu iz ruku Messiju u noge.

Btw. Ti me Blues_95 prestani ispravljat vise :D Di Maria je imao 4 ASISTENCIJE :P

Link to comment
Share on other sites

Dubrovcanine ja gledao utakmicu :

Prvo poluvrijeme zavrsilo 3:1 , Di Maria imao tri asistencije na kraju drugog poluvremena se "malo" povrijedio i od pocetka drugog poluvremena usao Benzema i dao dva gola :)

Razumijes li sad ? :)

PS:Drug moj ispravljat cu te sve dok budes davao dezinformacije , i ti sam znas da te i pohvalim kad nesto dobro napises ;)

I Doumbia ti juce kao go :)

Link to comment
Share on other sites

Samo da Barca ne bude ni prva ni druga. Volio bih Real M. na kraju sezone da bude prvi, a Valencija druga ili obrnuto ali samo da Barca bude treća ili niže od toga. PoÄeli su padati u formi, oÄigledno je, i to od kako su osvojili Ligu prvaka. Mislim da je vrijeme dominacije Barce zadnjih 6-7 godina na zalasku. Dolazi nova era ne samo u Primeri, nego i u Europi. Nažalost Äini mi se da mi nismo dio te ere, City će nas zamjeniti :(

Link to comment
Share on other sites

Dubrovcanine ja gledao utakmicu : Prvo poluvrijeme zavrsilo 3:1 , Di Maria imao tri asistencije na kraju drugog poluvremena se "malo" povrijedio i od pocetka drugog poluvremena usao Benzema i dao dva gola :) Razumijes li sad ? :) PS:Drug moj ispravljat cu te sve dok budes davao dezinformacije , i ti sam znas da te i pohvalim kad nesto dobro napises ;) I Doumbia ti juce kao go :)

I ja sam gledao, i Di Maria je asistirao i za Äetvrti pogodak Reala ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledao, i Di Maria je asistirao i za Äetvrti pogodak Reala ;)

De mi objasni kako moze Asistirarati ako je na klupi ???

Izasao u 46. minuti ( pocetak drugog poluvremena) Prvo zavrsilo 3:1 za Real 3 asistencije Di Maria ,

Slejdeci go Reala je bio iz penala (nije imao asistenciju ) , sljedeci go je bio iz neke Akcije BENzema je dao ( di MAria nije asistirao jer je na klupi )

Jesi SKontao ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...