Jump to content

Michael Ballack (2006-2010, 105 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • Postova 269
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Uvijek mi je bio drag igrac, steta samo sto nije dosao u Chelsea dok je bio mladji, ali i ovako je ostavio veliki trag :)

Bija mi je drag igraÄ i bilo mi je strašno krivo kada je Chelsea raskinija ugovor s njim na pomalo nekorektan naÄin.

Pa zar on nije otisao kada mu je istekao ugovor, ja kako znam on je po isteku ugovora sa Bayernom potpisao sa Chelseaom cetverogodisnji ugovor koji je odradio do kraja. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa zar on nije otisao kada mu je istekao ugovor, ja kako znam on je po isteku ugovora sa Bayernom potpisao sa Chelseaom cetverogodisnji ugovor koji je odradio do kraja. ;)

Mislim da je Chelsea želija sa njim produžiti ugovor koji mu je istica, ali se teže ozljedija na zadnjoj utakmici Fa kupa i nakon par dana su samo iz Chelsea izašli kratko sa dopisom da neće produžiti ugovor.

Ako netko zna više, nek se izjasni, meni to tako ostalo u sijeÄanju.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je tako bilo, ali bar je odradio svoj ugovor do kraja, realno ni ja mu nebi ponudio novi, vec je bio prestar, imao je preveliku platu, a uz to su ga i povrede pocele jebavati, te se to nastavilo i u Bayeru gdje nije posteno odigrao utakmice od kada je dosao,

http://www.youtube.com/watch?v=DzS0WkERBos

Da sada neko napravi ovakav faul na Messiu, mali bi se garant pravio da je mrtav, helikopter bi se morao spustiti na stadion da ga vuce u bolnicu. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nije se dovela adekvatna zamjena,kada je stigao bio je na vrhuncu forme no u Chelseau mu je karijera krenula prema dolje što je i razumljivo.U boljem sjećanju mi je ostao dok je igrao za njemaÄke klubove nego što je to bio kod nas.Uvijek je imao nešto za reć sudcima.Dok je bio mlaÄ‘i bio je ofenzivno orijentiran kako je išao prema kraju karijere polako se selio prema natrag u veznom redu te se u Chelseau skrasio na zadnjem veznom u rotaciji s desnom stranom.

Link to comment
Share on other sites

mislim da na planeti Zemlji ne postoji navijaÄ Chelsea kojem Michael Ballack nije bio jedan od najdrazih igraca Chelseja, po meni se moze nazvai jednom od legendi kluba, jer je sa toliko emocija i žara igrao za Chelsea....

Ja sam uvijek bio da doÄ‘e do smjene generacija, i da mlaÄ‘i igraÄi dobijaju šansu pogotovo iz naše škole, ali ako je Lamps ostao i dalje igra u prvoj postavi mislim da je i Ballack jednostavno morao ostati u klubu, pa makar da dobija šansu sa klupe. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...