Jump to content

Chelsea u UEFA Europa League 2012/13 = Winner


EdvinTB

  

40 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Od veceras su poznati moguci protivnici Chelsea u Europa Ligi! Izvlacenje ce biti u drugi cetvrtak 20. decembra/prosinca!

Moguci protivnici:
ANZHI MAKHACHKALA
ATLETICO MADRID :-S
BORUSSIA MÖNCHEGLADBACH
VFB STUTTGART
SSC NAPOLI :-S
FC BASEL
INTER MILAN
SPARTA PRAG
BAYER LEVERKUSEN
LEVANTE UD
te 4 ekipe treceplasirane iz LP-a
DYNAMO KIEW
ZENIT ST.PETERSBURG
AFC AJAX AMSTERDAM
BATE BORISOV

Koga bi ste zeljeli za protivnika a koga izbjeci?

Ja bih volio da izvucemo Stuttgart ili Spartu Prag, jer bi se mozda snasao da idem na te gostujuce utakmice Chelsea!
Izbjeci bih zelio kao sto vidite po smajlijima Atletico i Napoli! Mislim da bi bila pravo steta da se sa njima sastanemo vec u rundi najboljih 32 ekipe :- :)>-
osim njih nebi volio ni da igramo sa rusima il bjelorusima, zbog uslova i zime koja ce vladati u Rusiji kad budemo igrali u februaru/veljaci

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 203
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Trebo si anketu staviti.. De neka neko stavi anketu :)

Najvise bih volio Atletico..

Ili cemo ispast pa necemo imat brige o EL i igrat EPL ko ljudi.. Ili cemo ih proci i pokazat im ko je chelsea :D

Ako ne atletico, legao bi mi inter zbog toga sto jaran navija za njega.. ili zenit zbog hulka.. da ga malo gledamo D: da mu moses objasni fudbal hihi
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1354837249' post='93432']
Sto krace putovanje i sto bolji vremenski uslovi za igru. Po meni su to jedini preduslovi.
[/quote]
znaci Ajax :smile:

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1354839219' post='93437']
Prva želja Inter, druga želja Sparta, treća želja Stuttgart. Prvenstveno da, ako izvučemo jednu od ove 3 ekipe, možemo se organizirat i ić skupa na utakmicu kao Chelsea Balkan. [size=5][b]Do Milana je 6 sati, do Praga 7, a do Stuttgarta 7 i pol[/b].[/size]
[/quote] Od? :-? :smile:
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EdvinTB' timestamp='1354835061' post='93423']
Od veceras su poznati moguci protivnici Chelsea u Europa Ligi! Izvlacenje ce biti u drugi cetvrtak 20. decembra/prosinca!

Moguci protivnici:
ANZHI MAKHACHKALA
ATLETICO MADRID :-S
BORUSSIA MÖNCHEGLADBACH
VFB STUTTGART
SSC NAPOLI :-S
FC BASEL
INTER MILAN
SPARTA PRAG
BAYER LEVERKUSEN
LEVANTE UD
te 4 ekipe treceplasirane iz LP-a
DYNAMO KIEW
ZENIT ST.PETERSBURG
AFC AJAX AMSTERDAM
BATE BORISOV

Koga bi ste zeljeli za protivnika a koga izbjeci?

Ja bih volio da izvucemo Stuttgart ili Spartu Prag, jer bi se mozda snasao da idem na te gostujuce utakmice Chelsea!
Izbjeci bih zelio kao sto vidite po smajlijima Atletico i Napoli! Mislim da bi bila pravo steta da se sa njima sastanemo vec u rundi najboljih 32 ekipe :- :)>-
osim njih nebi volio ni da igramo sa rusima il bjelorusima, zbog uslova i zime koja ce vladati u Rusiji kad budemo igrali u februaru/veljaci
[/quote] Mislim da ako se sastanemo ponovo sa Atletikom Maderidim da ih mozemo pobjediti,u onoj utakmici u Super Cupu ipak smo prvi put protiv njih igrali i nismo znali kako funkcionišu,a jestel primjetili da je i Falcao malo opao,nije gol dao dugo,mislim ono iz igre.Inter je ove sezone propo kao žeton,mada ih nikada ne treba potcjeniti,i među ovim nabrojanim treba dodati još i neugodni Napoli,ova tri kluba su teska mada smo i od njih sigurno bolji,a za ostale ne treba trositi rijeci.Ovo takmicenje idemo da osvojimo i igramo sa najjacim sastavom,jer i ovo je vrijedno Evropsko takmicenje.2012 osvojena LP,a 2013 abd da osvojimo EL uopšte ne bi bilo loše.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalouda' timestamp='1354867764' post='93447']
Daaaaaaj nam Ajax :)
[/quote]

bilo bi čudno da Kale nakon što je dudo iznio ideju o putovanjima na tekmu nije izabrao Amsterdam kao destinaciju :P

ja bi iskrneo što lakšeg protivnika, volio bi da se ovom natjecanju posvetimo 100% jer je i to takmičenje, i da odemo po taj trrofej da malo zašarenimo vitrinu s trofejima :) što lakšeg protivnika da se probije lakše ta barijera, ta recimo neugodnost, da se probije led a i da se dobije samopouzdanja of kors.


[quote name='dubrovcanin' timestamp='1354840153' post='93439']
Pardon, zaboravih napisat, Zagreba. Puno je bliži 90% navedenih mogućih gradova od Sarajeva i prometno povezaniji, dok u Srbiji još nismo ni približno dovoljno organizirani.
[/quote]

naravno iz metropole :D eto ćim se završi ždrijeb otvorit temu.
Link to comment
Share on other sites

Normalno da je vazno takmicenje i veliki trofej osvojiti Europa Ligu!! Ona je na "losem glasu", samo zbog toga jer je financijski puno slabija od LP-a, pa je zato nekim klubovima kojima je potreban profit neinteresantna! Chelsea-u pare netrebaju, samo trofeji :D Od Abramovica preko strucnog staba do igraca, nadam se da ce svi shvatiti ozbiljno ovo takmicenje
Link to comment
Share on other sites

[img]http://www.intereconomia.com/sites/default/files/imagecache/galeria_500/64661/cck_images/europa-league5.jpg[/img]

[img]http://www.pes-patch.com/wp-content/uploads/2012/05/chelsea.jpg[/img]


Proljetni dio Europa lige nikada jači. Tu su pored nas Tottenham, Liverpool, Napoli, Inter, Atletico Madrid, Lazio, Zenit itd itd.

Vaša očekivanja?
Link to comment
Share on other sites

Mi smo prvi favoriti ovog takmicenja i nadam se osvajanju.Posto imamo vec osvojenu LS i KPK i evropski superkup i nadam se za deset dana SP za klubove,imacemo sansu da osvajanjem ovog trofeja udjemo u mali krug timova kojima je to poslo za rukom,da osvoji sve sto se moglo osvojiti.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diablo_bih' timestamp='1354891022' post='93494']
Zato sto neko tamo opasno navija za Chelsea :D
[/quote]

zato što smo sad najatraktivnija ekipa takmičenja :D sad se manji klubovi mole da im dođe velikan Chelsea :) isto se i ja nadam na HRT-u ako sad nebude Chelsija na TV-u, neće nikad
Link to comment
Share on other sites

Manje atraktivno i manje kvalitetno natjecanje, ali zato ništa manje uzbudljivo, po mom mišljenju. Voljeli bismo svi da igramo u Ligi prvaka, al jbga, objektivno govoreći - nismo ni zaslužili proć dalje. Ostaje nam Europska liga; natjecanje koje će nam možda u nekim utakmicama dopustiti veće rotacije što bi se moglo odraziti pozitivno na igre u domaćem prvenstvu.

Neki su razočarani našim nastupom u Europi ove sezone. I ja sam donekle, ali treba pogledati dublje u razloge takva plasmana i ispadanja iz Lige prvaka. Naša momčad je uvelike različita od one koja je osvojila Ligu prvaka prošle godine; pola kostura momčadi se promijenio; otišao je dio stare, iskusne garde Plavaca ( Didier, Raul, Ess.. ), a došli su mladi i perspektivni mladići željni dokazivanja i igranja na najvišem nivou, ali još relativno neiskusni. Potrebno je vrijeme da se oni sjedine sa starim igračima, da se potpuno uklope, počnu uistinu disati zajedno i skupe još nešto iskustva igranja na najvišem svjetskom nogometnom nivou. Bez toga, zaboravite na neke veće uspjehe. Govorio sam o tome prije, ali pojedini ili neće, ili ne žele shvatiti određene stvari.

Igranje u Europskoj ligi možda nije najveća premija koju smo mogli ostvariti, ali zasigurno nije ni nešto od čega unaprijed trebamo dignuti ruke. Nakon osvajanja Lige prvaka, glavna želja svih navijača je ispunjena. Momčad se nakon toga promijenila i treba joj dati šansu da se uigra i da se sve kockice postave na svoje mjesto. Pametnim radom, već sljedeće godne možemo poći u napad na Ligu prvaka, a do tada, dati sve od sebe da što dalje doguramo u ovom natjecanju. Konkurencija je ove godine jača nego inače rekao bih, ali tko zna, možda i osvojimo. Ne bih želio ništa prognozirati, ali sigurno bi bilo lijepo imati još jedan trofej u svojim vitrinama.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ercov' timestamp='1354911506' post='93536']
Mi smo prvi favoriti ovog takmicenja i nadam se osvajanju.Posto imamo vec osvojenu LS i KPK i evropski superkup i nadam se za deset dana SP za klubove,imacemo sansu da osvajanjem ovog trofeja udjemo u mali krug timova kojima je to poslo za rukom,da osvoji sve sto se moglo osvojiti.
[/quote]

Po meni je ipak prvi favorit Atletico Madrid. Bolji su od nas. Ali sve se može promjeniti dođe li nam Falcao ove zime ;)

Evo jedna luda fotka haha:

[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/558861_10200182847362468_1650503099_n.jpg[/img]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...