Jump to content

Serie A (ITA)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Evo je, krece prekosutra, moj osobni favorit ove godine Inter, vaš?

Evo i da predstavimo novosti među ekipama:

Milan:

-In: Taiwo, Mexes, Aquilani, Nocerino

-Out: Onyewu, Strasser, Papastathoupoulos, Oddo, Jankulovski, Pirlo, Montelongo, Boriello, Vila, Merkel, Legrottaglie, Ronaldinho

Inter:

-In: Castaignos, Viviano, Nagatomo, Alvarez, Jonathan, Poli, Forlan, Zarate

-Out: Materazzi, Suazo, Kharja, Obinna, Eto'o, Pandev, Santon

Napoli:

-In: Inler, Pandev

-Out: Maggio

Udinese:

-In: Neuton, Brkić, Sissoko, Doubai, Barreto, Fabbrini, Larangera, Pereyra

-Out: Pepe, Motta, Sanchez, Inler, Zapata

Lazio:

-In: Lulić, Klose, Sculli

-Out: Zarate, Muslera, Lichsteiner

Roma:

-In: Stekelenburg, Heinze, Jose Angel Valdes, Kjaer, Gago, Pjanić, Lamela, Krkić, Borini, Osvaldo, Boriello

-Out: Doni, Mexes, Riise, Menez, VuÄinić

Juventus:

-In: Pirlo, Motta, Pepe, Quagliarella, Amauri, Lichtsteiner, Vidal, VuÄinić, Estigarribia, Elia

-Out: Giovinico, Aquilani, Traore, Salihamidžić, Melo, Sissoko, Grygera

Link to comment
Share on other sites

Smatram da ce se od navedenih svi osim udinesea boriti za titulu, Roma i Juventus su napravili veliki posao ovog prijelaznog roka, Lazio solidno, Napoli nije nikoga prodao a pojacao se, Milan i Inter uvijek opasni...nazalost meni simpa klub udinese je prodao sve sto je mogao..

Link to comment
Share on other sites

Posto u ovim ostalim ligama sam uvjek za "slabije" opet cu navijati da osvoji Napoli, Roma ili Lazio, Roma mi je drag tim a posebno cu ih pratiti zbog ovih silnih pojacanja i naravno Pjanica, Napoli je ovaj prijelazni rok napravio odlican posao prije svega jer nisu prodali ni jednog kljucnog igraca a uz to su i doveli par, Klose i Cisse su meni jako dragi igraci i lijepo ce ih biti gledati u dresu Lazia

Link to comment
Share on other sites

Juventus je danas odigrao predobro, ubili su ni malo lakog protivnika, Pirlo fenomenalan sa asistencijama, igra izuzetno napadacka, Roma je razocarala ali isti slucaj kao PSG, treba vremena da se uklope novi igraci, Pjanic odigrao citavu utakmicu onak, dok je Tottia tesko da ce on izvoditi i aut, ali nema veze vrijeme je pred njim

Link to comment
Share on other sites

Juventus je danas odigrao predobro, ubili su ni malo lakog protivnika, Pirlo fenomenalan sa asistencijama, igra izuzetno napadacka, Roma je razocarala ali isti slucaj kao PSG, treba vremena da se uklope novi igraci, Pjanic odigrao citavu utakmicu onak, dok je Tottia tesko da ce on izvoditi i aut, ali nema veze vrijeme je pred njim

gledo sam juve 2. pol., predobro igraju, mogli bi opasno napast titulu ukoliko nastave ovako, svi igraci se uklopili u prvoj tekmi, izuzev vucinica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...