Jump to content

Serie A (ITA)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jel moguće da ovog našeg Vlahovića tolko hoće, juče ona dva gola bez problema, ali baš je pun samopouzdanja

ja se sećam nekih natpisa  u novinama, kad je debitovao za Partizan ali nisam tolko obraćao pažnju i kolko sam ispratio, Fiorentina ga je kupila za neke smeÅ¡ne pare

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi mu Arsenal pasao, možda i Tottenham, ali definitivno Arsenal više. Ova dva tima su valjda najviše zainteresovani pa zato njih i poredim, a generalno mislim da bi mu bilo dobro što ranije otići iz Fiorentine, bar dok ga ide.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sjećam se prije 2-3 godine kako su se Serie A fanovi ismijavali sa transferom Van Dijka i pisali "Ako Van Dijk vrijedi 75 miliona, koliko onda vrijede Koulibaly, Škriniar, Romagnoli i Manolas?". Eh evo ode im Manolas u Olympiacos u najboljim godinama. Izvukao Raiola za njega čitavih 2,5 miliona.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Danas se i u Italiji odlucuje prvak u poslednjoj utakmici. Milanu je dovoljan bod za titulu. Stadion Sasuola prima 25k navijaca od cega se ocekuje cak 18k Milanovih.

Bice ludnica ako osvoje i jedan od najvecih uspjeha kluba s obzirom na finansije i roster ekipe. Ekipa izuzetno mlada a vecina trenutnih zvujezda u ekipi su do prije 1-2 godine bili totalno nepoznati, a kamoli ovoliko dobri. Tu treba pohvalit Maldinija kao sportskog direktora koji je uspio za male pare napraviti respektabilan sastav, kao i Pioliju koji je uspio te igrace napraviti jos boljima nego sto su bili.

Maignan, Theo Henrnandez, Tomori, Kalulu, Tonali, Benaser, Leao su igraci ispod radara a vrhunskog kvaliteta.

Navijam za Milan zbog svega gore navedenog, jebes Dzeku.
Link to comment
Share on other sites

Titula Milana bi bila ljepša priča. Sa manjim budžetom su napravili ekipu, imaju mlađe igrače u odnosu na Inter, najbolji igrači su ih napustili prošlog ljeta, Calhanoglu otišao upravo u Inter, a Donnarumma kao dijete kluba za parama odjurio u PSG. Inter je već osvojio prošle sezone i dobro bi bilo da i Milan sad vrati trofej nakon više od 10 godina.

 

Ali Džeko je Džeko i zato ću više htjeti da to bude Inter. Kako god, Bosanac će da ga digne (Rade Krunić). Na dnu navijam da Salernitana ostane, iz istih razloga. Đurić je nepravedno zapostavljen u reprezentaciji sve ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Milan šampion nakon dugo, dugo vremena... Budući da u Italiji podržavam Romu, od ovih ostalih velikana Milan mi je jedini simpatičan, Juve mrzim, dok mi je Inter onako, draži mi je Milan malo...

 

Calgari nije dobio mrtvu Veneziu i zato su ispali iz lige

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...