Jump to content

Svi ostali sportovi (baseball i slično)


hithard

Recommended Posts

Sport koji hrpa ljudi ne poznaje dovoljno pa im je dosadan.

Što se mene tiće, pratim bejzbol već nekoliko sezona i obožavan se kladiti na njega, samim time što u njemu nema neriješenog i veće su šanse za pogodkom, a kada se malo uÄ‘e u sport, pogleda pokoja utakmica i nauÄila pravila, postane jako zabavan.

Inaće evo malo o njemu sa wikipedije koga zanima:

Bejzbol

Inaće, za one koji ga ne mogu gledati na tv-u a imaju flat internet, svaki dan na MLB.com ima besplatna utakmica, samo se treba registrirati:

MLB

Upravo gledam Clevland Indians protiv Detroit Tigersa, zanimljivo!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Ako ste pročitali naslov teme i pitali se "ma koji je ovo đavo", evo vam odgovor:

http://en.wikipedia.org/wiki/Football

Znači ovdje raspravljamo o svim ostalim vrstama nogometa koji nisu pod ingerencijom Asocijacije (FIFA-e), a to uključuje američki tip nogometa (NFL), australijski tip nogomet, kanadski tip nogomet, galski tip nogomet, unijski ragbi, ligaški ragbi i td.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Jel neko prati ovaj sport, zna pravila, ili je barem pogledao neku utakmicu ?

Ja sam poceo pratit prije godinu, dvije i jako mi se sviða. Jako je dinamican, svaka utakmica (koja nije ''blowout'') je jako zanimljiva, puno dobrih hvatanja, odlicnih udaraca, samo ga malo (kao i sve americke) sporteve kvari marketnig pa utakmica koja bi trebali trajati 60 min traje i po 3 sata.

Ako neko prati jel ima omiljeni klub, igraca itd. ?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chelsea4' timestamp='1351638783' post='86102']
Jel neko prati ovaj sport, zna pravila, ili je barem pogledao neku utakmicu ?

Ja sam poceo pratit prije godinu, dvije i jako mi se svi�a. Jako je dinamican, svaka utakmica (koja nije ''blowout'') je jako zanimljiva, puno dobrih hvatanja, odlicnih udaraca, samo ga malo (kao i sve americke) sporteve kvari marketnig pa utakmica koja bi trebali trajati 60 min traje i po 3 sata.

Ako neko prati jel ima omiljeni klub, igraca itd. ?
[/quote]

Ovo je tema za sve neasocijacijske nogomet ukljućujući i NFL.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chelsea4' timestamp='1351638783' post='86102']
Jel neko prati ovaj sport, zna pravila, ili je barem pogledao neku utakmicu ?

Ja sam poceo pratit prije godinu, dvije i jako mi se svi�a. Jako je dinamican, svaka utakmica (koja nije ''blowout'') je jako zanimljiva, puno dobrih hvatanja, odlicnih udaraca, samo ga malo (kao i sve americke) sporteve kvari marketnig pa utakmica koja bi trebali trajati 60 min traje i po 3 sata.

Ako neko prati jel ima omiljeni klub, igraca itd. ?
[/quote]
u zadnje vrijeme pratim Gaintse, a inače sam navijač Raidersa (nemam pojma zašto :D)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Malo da ozivimo ovu temu, ako ikog zanima ovaj sport osim mene

Zavrsena su konferencijska polufinala u NFL-u.
U AFC-u ce se u finalu susresti New England Patriotsi predvođeni atomskim napadom Toma Bradya i Baltimore Ravensi predvođeni legendarnim linbackerom Rayom Lewisom koji poslje ove sezone okoncava fenomenalnu karijeru. Utakmica ce sigurno bit odlicna, repriza proslogodisnjeg finala, Patsi ce biti osteceni neigranjem ponajboljeg tight enda lige Roba Gronkowskog, ali mislim da ce ga Hernandez barem donekle uspjesno zamijeniti. Unatoc ovom hendikepu mislim da bi ovu utakmicu trebali dobiti Patriotsi jer ni puno bolje obrane od one koju imaju Ravensi nisu uspijele zaustaviti Bradyev no huddle napad.
U NFC-u do finala su dogurali San Francisco 49ersi i Atlanta Falconsi. Susret ponajbolje obrane lige 49ersa i odlicne hvatacke jedinice Falconsa. Aldon, Justin Smith i Patrick Willis protiv Jula Johensa, Rodya Whitea i Tonya Gonzeleza. Colin Kaepernick protiv Matta Ryana. Ovdje prednost Ide 49ersima iako igraju u gostima...

Dakle ocekivano finale, Super Bowl : New Englad Patriotsi vs. San Francisco 49esri
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Treniram ragbi 13 iliti rugby league sto bi rekli stranci. Klub se zove White rabbits,osnovan prosle godine u maju. U martu pocinjemo igrati drugu ligu Srbije (u bih nema drugih klubova). Inace odigrali smo par prijateljskih utakmica i 2 turnira. Za sada nije lose s obzirom da smo pocetnici. Eto. Ako nekog zanima nesto o ovom sportu neka pita.

[IMG]http://i1110.photobucket.com/albums/h458/ElvisMartic/278052_4218306665921_1161896231_o_zps18918c18.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1110.photobucket.com/albums/h458/ElvisMartic/324033_4218315146133_758495908_o_zpsf13fc36c.jpg[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • reLo changed the title to Svi ostali sportovi (baseball i slično)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...