Jump to content

Joe Cole (2003-2010, 184 nastupa)


hithard

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Postova 157
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

baš mi je drago zbog njega, vratio se kući i taoko i vjerujem da će tako i završit karijeru, nek mu je sretno !

[img]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423269_528357920517374_206820418_n.jpg[/img]

P.S ja sam 3 puta prelistao u sva 3 puta kolko sam nejga tražio pod legendama kluba, i još se nemogu načudit i nevjerujem da on nije tamo ! (pogotovo kad vidim tko sve je)
Link to comment
Share on other sites

al je elao veseo negdje :D

drago mi je zbog cole-a, u klubu je iz kojeg je došao u chelsea, želim mu da igra što više i što je bolje moguće..
a znam da nikada neću zaboraviti onaj gol petom mislim protiv uniteda na old trashfordu, u presudnoj tekmi za prvenstvo...kad ga je zabio ja dreknuo i skočio, jbt stari me istjera iz kuće, pa sam na kat išao gledati dalje...

živio joe majstore
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Joe Cole priznaje da je njegov transfer u Liverpool bio pogreška.

 

Kako prenosi Sky Sports, Joe Cole priznaje da je prijelaz u Liverpool bio greška, ali da je ponovno sretan sad u dresu West Hama te namjerava svoju karijeru završiti na Upton Parku.

Cole se vratio Čekićima po drugi put nakon dvije i pol godine u Liverpoolu vrijedne zaborava.

 

Cole kaže da se nikad nije priviknuo na život u Liverpoolu, ali kaže da u to vrijeme nije imao puno drugih izbora.

 

Veznjak je za The Sun izjavio:

 

"Ja mogu igrati samo za klubove koji me strastveno privlače i i mislim da je to razlog zašto nisam dobro igrao u Liverpoolu. Nisam osjećao tu povezanost sa klubom, onu povezanost koju sam imao dok sam igrao za Chelsea i West Ham. Proveo sam sedam odličnih godina igrajući za Chelsea, ali je klub htio ići u nekom drugom smjeru i ja nisam bio u to uključen. Preostale su mi dvije šanse, Liverpool ili Tottenham. Spursi su mi nudili bolju opciju, petogodišnji ugovor, te bi ostao u nekako poznatom okruženju. Ali jednostavno nisam to mogao učiniti, oblačiti taj dres. Sa rivalstvom između Spursa, West Hama i Chelsea nakon toga bi se osjećao kao plaćenik."

 

Nakon što se vratio u klub koji ga je podigao među zvijezde, Cole se nada da će opet uhvatiti onu svoju formu te da će svoje kopačke staviti o klin kao West Hamov igrač.

 

Dodao je:

 

"Nedostajao mi je London, moja obitelj i ja smo imali osobnu tragediju u prosincu kad mi je preminuo Å¡ogor. Imam ponovnu priliku u West Hamu i ne namjeravam se dalje seliti."

Link to comment
Share on other sites

Eto svima samarcina u lice koji su pricali o nekakvim izdajama i odlasku zbog vece plate, Joe Cole bio i ostao jedan od najvecih koji je igrao u Chelsea.

Jedan od najvećih ? Ajmo malo doći tobe.

Polako, polako... I meni je Ramiz drag do neba, ali to nikad ne bih rekao za njega.

 

Dalje, zar nije ovom izjavom potvrdio da u Liverpoolu nije bilo nikakve sreće za njega, samim time daje i odgovor zašto je tamo otišao. To što je on tebi najdraži igrač, okači mačku o rep kad pričamo o objektivnim stvarima.

 

Joe Cole je pogriješio i iskreno se pokajao (barem tako želim vjerovati) i za njega vrijedi ona 'ko prizna, pola mu se prašta'. Drugih pola neće vjerovatno nikad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...