Jump to content

Mlađe selekcije kluba


chiba

Recommended Posts

http://www.rezultati.com/tablica/Iw8arlEn/6cyoiPcS/#table;overall

Ma znam ja da mi nismo s njima odigrali, ali ovdje u tablici ne piše onaj znak kao da trebamo odigrat još jednu iako piše da smo i mi i oni odigrali 5 utakmica, a ovi 6, pa zato i kažem za taj poredak jer i da se ne odigra idemo dalje.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Gotovo prvo poluvrijeme s Fulhamom, rezultat i dalje 0-0. Jedna dobra vijest - igra John Terry, a ako mene pitate, igra dosta dobro. Imao jedan opasan udarac glavom, ali je otišlo pored gola. U defenzivi, zna se, jednostavno, bez puno kompliciranja, dirigira zadnjim redom i ovim mladim momcima. Imao jednu malu greškicu blizu korner zastavice ali Fulham nije to uspio iskoristiti nego su to naši momci brzo riješili.

Chelsea je za sada bolji, prednjači Billy Clifford koji je uputio nekoliko udaraca iz daljine i skoro svaki put dobro rastegnuo njihova golmana.

George Saville kao kapetan momčadi također dobar, na poziciji zadnjeg veznog dobro obavlja svoj posao, a imao i jedan šut s 20ak metara, al je golman zaustavio tu loptu.

[b]1-0 za Chelsea! Strijelac? Tko drugi nego Islam Feruz.[/b]

Inače, Chelsea je imao priliku povesti i 10 minuta prije, nakon ulaska Swift je fantastično uposlio Mousondu, podvalio loptu iza leđa stoperima i izbacio ga u situaciju 1 na 1 s protivničkim golmanom, ali ovaj opucao traljavo i golman obranio.

Nema veze, vodstvo je tu, a što je još važnije, naši momci su puuuno bolji i Fulham može biti sretan ako ne prime još koji gol.

PS. treba pohvalit i Lalkovica; momak ima centaršut boli glava. Šteta samo što to danas nitko od naših nije uspio pretvoriti u gol.

[b]2-0! Lalkovič opet nabacivao, njihov igrač igrao rukom, sudac svira penal, a njega u gol pretvara Baker. [/b]
Link to comment
Share on other sites

Jebe mi se više za ovaj usrani A-tim, kurac su oni a ne A-tim, odsad gledam mlade, oni su pravi Chelsea, a ne torresi i benitezi.

I da rečem po tisućiti put, Alex Kiwomya je najjači jebeni talent Engleskog nogometa, nijedan trener ga ne jebe pet posto, stalno je rezerva, i svaki put kad uđe ne prođe ni 10 minuta, a zabije gol.
Link to comment
Share on other sites

Sjajan povratak iz mrtvih, Å¡to bi se reklo.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=oq5v48GLuxk[/media]

Dosta neodgovorna igra, pogotovo obrambenih igrača, tokom cijelog prvog poluvremena. U druzgom dijelu je to izgledalo puno bolje, što se vidi i na rezultatu, na kraju krajeva. Obratite pozornost na sjajan solo-prodor Andreasa Christensena nakon kojega je upravo on uspio i zabiti gol za smanjenje vodstva Charltona ( 9:15 ).

Kiwomya golom za izjednačenje pokazao kako se jedan napadač treba kretati i reagirati pred golom protivnika. Već sada bi i on i Islam mogli igrati u seniorskom timu ispred Trollesa, što se igračkih kvaliteta tiče, naravno.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1359216349' post='104356']
Ne znam ko je ali strasno podsjeca na Williana Borgesa iz Shaktara.

[img]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/427975_484655044905051_112348975_n.png[/img]
[/quote]

Po zurki bi rekao da je Walter Figurea.
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1359390553' post='104673']
Kad ce Beckamov mali moci da zaigra ?
[/quote]
Teško da 13-godišnjak zaigra za U-19 tim. Mlađe kategorije slabije pratim što je logično jer ne mogu do informacija tako lako. Ako bude šta, napišem. ;)

Večeras odigrali zadnju utakmicu grupe u NextGenu u Amsterdamu. Završilo na kraju 3:3 iako smo cijelo vrijeme vodili (bilo i 1:3). Šteta, primili smo gol u 90.-toj minuti za izjednačenje i konačan rezultat.
Međutim, plasirali smo se u narednu rundu gdje ćemo igrati [b]protiv[/b], pazite sad, [b]Barcelone na Nou Campu[/b]. Igra se samo jedna utakmica.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1359493815' post='104842']
Teško da 13-godišnjak zaigra za U-19 tim. Mlađe kategorije slabije pratim što je logično jer ne mogu do informacija tako lako. Ako bude šta, napišem. ;)

Večeras odigrali zadnju utakmicu grupe u NextGenu u Amsterdamu. Završilo na kraju 3:3 iako smo cijelo vrijeme vodili (bilo i 1:3). Šteta, primili smo gol u 90.-toj minuti za izjednačenje i konačan rezultat.
Međutim, plasirali smo se u narednu rundu gdje ćemo igrati [b]protiv[/b], pazite sad, [b]Barcelone na Nou Campu[/b]. Igra se samo jedna utakmica.
[/quote]

Platimi,Platimi everywhere
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Mlađe selekcije kluba

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...