Jump to content

Roman Abramovič, vlasnik

hithard

Recommended Posts

Tužno je samo Å¡to je pod ovakvim okolnostima doÅ¡lo do rastanka. Klub kupio za 150 miliona za nepunih 20 godina, osvojio sve Å¡to se može osvojiti i sa seniorima i juniorima, klub se prodaje za neke 3 milijarde... Nije loÅ¡e 

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, možda se mogao spasit da se odrekao ruskog državljanstva, jer svakako ima izraelsko. Žao mi je što je otišao. On je za mene najvažnija figura kluba i legenda definitivno, budući stadion da se zove po njemu.

• 2 weeks later...

Eto zvanično je završena Romanova era. On nije razlog zašto sam navijao za klub, mislim da sam počeo par mjeseci prije njegovog dolaska, ali je najzaslužniji za to što je bilo lijepo i ugodno navijati za ovaj klub. Svi ćemo ga pamtiti kao veliku legendu. Teško da će iko biti kao on, ali nadamo se da će novi vlasnici da budu dobri na drugi način. Romanu mogu samo zamjerati nedostatak strpljenja kod trenera i povremenu potrebu da dovede skupog igrača koji se ne uklapa u ekipu.

Vecno zahvalni !
Kad se samo setim Lampardove price kako je Roman doneo televizor u svlacionicu...
Samo to je dovoljno da se objasni sve sto je on uradio za Celsi.
Voleo bih da jednog dana(preko tva), u masi na SBu vidim one plave naocare.

• reLo changed the title to Roman Abramovič, vlasnik