Jump to content

Ekstremni sportovi


Mirza_DzoLe

Recommended Posts

  • Postova 52
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='diablo_bih' timestamp='1340965817' post='61945']
Sta je zmajarenje? Pustis zmaja i trcis livadom? :D
[/quote]
blizu si bio ahha :D

e ovo ti je zmajarenje

[img]http://e-rijeka.com/wp-content/uploads/2012/06/zmajarenje.jpg[/img]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elao' timestamp='1340908259' post='61824']
Mislis nesrece :) sanse da nesto podje po zlu su 1:1111111, ja bih bas volio da skocim ali nema ovog nigdje u blizini jbg.
[/quote]
Ima Bungejumping vidio sam u Makarskoj ovo ljeto kad budei isao obavezni isprobavam na vodi su napravili bungejumping :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ismir' timestamp='1341765963' post='63324']
Ima Bungejumping vidio sam u Makarskoj ovo ljeto kad budei isao obavezni isprobavam na vodi su napravili bungejumping :D
[/quote]

Vidio sam i ja to prošle nedjelje kad sam bio u Makarskoj, ali sam bio preedaleko od postavljenog krana, morao bih pješačiti bar 1.5 kilometar. Ovog ljeta namjeravam to isprobati, pa kud puklo da puklo.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1341787033' post='63391']
Vidio sam i ja to prošle nedjelje kad sam bio u Makarskoj, ali sam bio preedaleko od postavljenog krana, morao bih pješačiti bar 1.5 kilometar. Ovog ljeta namjeravam to isprobati, pa kud puklo da puklo.
[/quote]
:D obavezno to moramo isprobati i ako nesto pođe po zlu al je to nemoguće opet zaljepit ćeš u vodu nes se toliko razbiti :D
Link to comment
Share on other sites

Jako opasan sport. Vidim i na ovom video clipu u uvodnom postu (drugi po redu video clip) klinac preskače gate (ulaz) u subway (podzemnu željeznicu) i umalo da profuli. Kako bi se razbio. Mislim da je ovo fino gledati, ali ne i raditi. Izuzetno opasan sport ili bolje reći vještina. Dovoljan je sekund da ti negdje klizne ruka, noga i hop - slomiješ kralježnicu, ostaneš nepokretan ili ne dao Bog slomiješ vrat - na mjestu mrtav.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
Guest ivanovic22

Poceo sam da se bavim pikadom  i vec prvi dan sam zamalo izgubio glavu .Ja da pokupim moje strelice i zamalo   dobih povrede visokog stepena jer mi moj nestrpljivi kolega   roknu strelicu iznad glave .Odlucio sam da se vise ne upustam u ekstremne sportove ,fudbal i kosarka su zakon ,jebo ti pikado ,bilijar i tetris.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Nisam znao gde o ovome da pišem, uglavnom, bio sam 7 dana na nekom kursu iz speleologije

 

Oduševljen sam, prvo jeste da sam psovao sebe šta mi je to trebalo u životu, došlo mi da se userem u gaće kad su me prvi put stavili na uže.

 

neverovatan osećaj kad si na steni, u jami, pećini, nikad ništa psihički i fizički zahtevnije nisam radio a otišo sam kao nešto fizički spreman.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...