Jump to content

Transferi


Caeruleus

Recommended Posts

[quote name='Blues_95' timestamp='1338326041' post='53687']
Vjeruj mi da hoce . Bit' ce 1. strijelac Bundeslige , naravno ako stvarno ode.
[/quote]reko sam cim je presao u city da ce se brze vratit i stvarno se to desilo trebo je odma otic u bayern ili milan ali city je najvise ponudio i oso je kod njih svakako da je za njega njemacka liga stvorena kao i za vecinu nasih reprezentativaca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luiz' timestamp='1338378909' post='53801']
Da Džeko ode iz šugavog Citya,pa da vidim koliko će naših navijati za njih
[/quote]

"Navijat" ce oni neovisno o Dzeki. Otic ce Dzeko, al ce ostat seici. Tu je kvaka.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soxx' timestamp='1338384873' post='53836']
Gomez nije nikakav igrac.. Pa njemu samo ribery servira i on trpa.
[/quote]
Potis, ja to odavno govorim.
U Beyarnu uspijevaju ti igraci tipa Gomez jer im svi u formaciji 4 5 1 asistiraju... Prije njega glavni napadac je bio Toni koji je davao mnogo golova a sjecam se da mu je procenat uspjesnosti kod suteva na go bio nekih 20 %, dakle Toni je jos drasticniji primjer.
Dzeko je od Gomez bolji igrac 5 puta, kad Gomez vidim kako igra padne mi mrak na oci..
Gomez samo stoji i ceka loptu u kanenom prostoru, takvi tipovi igraca mi se gade.

Pazite ovo vam govori fan Bayerna i Njemacke repke, napomenuo sam to par puta( Bayern mi je drugi omiljeni klub).
Ako mi neko nadje video u kome Gomez predriblava jednog igraca ja cu se povuci sa ovog foruma. :lol:
Zamislite kako ce mi muka biti gledati Maria u svojoj voljenoj reprerentaciji na Euru, nadam se da ce Klose biti prva opcija u napadu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseafan97' timestamp='1338385459' post='53841']
Potis, ja to odavno govorim.
U Beyarnu uspijevaju ti igraci tipa Gomez jer im svi u formaciji 4 5 1 asistiraju... Prije njega glavni napadac je bio Toni koji je davao mnogo golova a sjecam se da mu je procenat uspjesnosti kod suteva na go bio nekih 20 %, dakle Toni je jos drasticniji primjer.
Dzeko je od Gomez bolji igrac 5 puta, kad Gomez vidim kako igra padne mi mrak na oci..
Gomez samo stoji i ceka loptu u kanenom prostoru, takvi tipovi igraca mi se gade.

Pazite ovo vam govori fan Bayerna i Njemacke repke, napomenuo sam to par puta( Bayern mi je drugi omiljeni klub).
Ako mi neko nadje video u kome [b]Gomez predriblava jednog igraca[/b] ja cu se povuci sa ovog foruma. :lol:
Zamislite kako ce mi muka biti gledati Maria u svojoj voljenoj reprerentaciji na Euru, nadam se da ce Klose biti prva opcija u napadu.
[/quote]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=2CYSwh3ztPQ"]http://www.youtube.com/watch?v=2CYSwh3ztPQ[/url] ;)

Gomez = PANJ !!!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soxx' timestamp='1338389637' post='53865']
vidis komentare dole svi pljuju po gomezu.. Ja ne znam otkud njemu na transfermarktu cijena 42 mil
[/quote]
Zamisli Gomeza u Premier ligi, kod nas naprimjer. To bi bila komedija.
On postize golove sto je osnovni cilj svakog napadaca, to je razlog zasto ima toliku cijenu na transfer marketu.
Cilj opravdava sredstvo to je u redu ali zamisli njega negdje drugo.
Govorimo o covjeku koji dribla gore od pojedinih clanova ovog foruma koji se bave fudbalom.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Vjerujem da svi znate da je Brendan Rodgers preuzeo LFC. Pominje se da ce za transfere imati oko 60m funti + ono sto proda. Sigurdsson i Allen su moguci transferi. Steta za Swansea...

Rodgers je u Readingu popio otkaz zbog losih rezultata. Kasnije ni u Watfordu nije bio mnogo bolji. Nadam se da ce takav biti i u Liverpoolu. :P
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1338379116' post='53803']
"Navijat" ce oni neovisno o Dzeki. Otic ce Dzeko, al ce ostat seici. Tu je kvaka.
[/quote]
ee boli ove naše u Bosni racKu za šeike.Oni Edina u nebesa dižu,a kad kažeš neš protiv njega odma počnu da zajebavaju o tvom klubu ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...