Jump to content

Transferi


Caeruleus

Recommended Posts

evo da i ja otvorim, mislim da smo napravili propust kad nismo ni pogledali Shaquirija a Bayern ga dobio za "siću" (12mil.) al eto on je prvo ovoljetno pojačanje našeg protivnika iz finala, odlična kupovina.

Spominje se odlazak Anleke iz Kine, Intera i MIlana za Sahina, Barcelona i dalje vrbuje Silvu iz Milana, Inter ganja De Jonga i M'Villu, a čini se da Citiy prirema 36. mil za Llorentea. Spominje se i interes Sunderlanda i Evertona za Johnsona iz Citiya, što smatram propustom ako ode njima za male pare. To su najaktualnije glasine :D i da Modrić gotovo sigurno napušta spurse a Hamšik odbacuje sve glasine i navodno ostaje u Napulju.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1337628317' post='51187']Moglo bi biti bombastičnih transfera ovog ljeta.[/quote]Naravno da ce bit kao i svako ljeto :D


Inace sto se tice Llorentea to tesko da ce se desit on vjerovatno zavrsava karijeru u Bilbau ako bih birao nekog od igraca iz Bilbaa to bi bili Martinez i Muniain,Modric u Chelsea nisam siguran pokusat prvo sa mladjim igracima,Inter se mora ozbiljno pojacati,Sahin nije los igrac a dobio je malo prilike u Realu,Hamsika su svi vec otpisali ali para vrti gdje burgija nece i naravno ocekujte transfere od uefalone zato sto im je skola kurac i od tih igraca nece biti nista mozda onaj mali Thiago ovo ostalo prosjek...

[quote name='Elao' timestamp='1337628890' post='51194']Ako se sprema FFP kao sto najavljuju a u sta ja licno sumnjam da ce se realizovati onda ce ovo ljeto biti puno velikih i skupih transfera.[/quote]Od toga nema nista...
Link to comment
Share on other sites

Ako se ostvare transferi koji se nagovjestavaju i povezuju s nama, sljedece sezone imacemo paklen tim! Samo da nabrojim igrace koje povezuju sa nasim klubom, Falcao, Moura, Hulk, Hazard...jos tome dodate Piazona, Marina, Lukakua, De Brunea...fantazija!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1337625835' post='51132']
evo da i ja otvorim, mislim da smo napravili propust kad nismo ni pogledali Shaquirija a Bayern ga dobio za "siću" (12mil.) al eto on je prvo ovoljetno pojačanje našeg protivnika iz finala, odlična kupovina.

Spominje se odlazak Anleke iz Kine, Intera i MIlana za Sahina, Barcelona i dalje vrbuje Silvu iz Milana, Inter ganja De Jonga i M'Villu, a čini se da Citiy prirema 36. mil za Llorentea. Spominje se i interes Sunderlanda i Evertona za Johnsona iz Citiya, što smatram propustom ako ode njima za male pare. To su najaktualnije glasine :D i da Modrić gotovo sigurno napušta spurse a Hamšik odbacuje sve glasine i navodno ostaje u Napulju.
[/quote]

Nebi me nimalo iznenadio povratak Anelke u Evropu i da ponovo "procvjeta", on je u svojoj karijeri vise puta bio odpisan ali se je uvijek vracao u velikom stilu :)

Jos jedan vec dogovoren zanimljiv transfer je povratak Pizara u Bayern. Istice mu ugovor u Bremenu i prelazi u Allianz Arenu
Link to comment
Share on other sites

Hoffenhaim i Wolfsburg se dobro pojačavaju. Ovi prvi doveli Wieseja, Derdiyoka, Delpierrea, još nekakvih haman mlaÄ‘ih talentovanih igrača.
Wolsfburg, doveo Olića, haman i Bas Dost dolazi, vraća se Diego, spominju se još neka veća imena. Hoće Magath opet u Evroopu.

Milan doveo Montoliva i nekakvog Cissea ili Cissoko, nisam siguran :P..

Bit će burno ljeto, sasvim sigurno. Dosta ekipa će gledati da se pošteno pojača. Juve, Inter, Milan, Roma, Bayern (odbranu), Psg, mi, United, Arsenal, Liverpool, Slaven Živinice (:P)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...