Jump to content

Transferi


Caeruleus

Recommended Posts

Silva je prošle sezone bio najbolji igrač Manchester Citya. Stavio ga Pep u vezni red, najviše je trčao u ekipi, najviše driblao, u defanzivnim duelima je bio dobar i koristan u napadu kao i uvijek. Možda statistika nije bila napucana, ali ko je pratio vidio je. Ne mogu vjerovati da bi ga City pustio i da Barca ima pare i za njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wisey said:

Mozda cete se smijati, ali vjerujem da mnogi igraci zele u Barceloni radi zivota tamo. Grad je jako lijep, vrijeme prijatno, ima sve a klub je dobar. Za latino igrace i Spance/Portugalce me nimalo ne cudi da biraju cak i za nesto manje novce doci u Barcelonu.

Nije to uopšte smiješno jer je istina. Pored toga odeš u Real ili barsu odmah si iz nekog razloga veća faca, dosta lakši tempo u ligi i lagodniji život. Šta ćeš ti u Machesteru jebenom kad stalno kiša lije 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wisey said:

Ja bih radije dao 150 miliona za Fofanu nego vracao ovog pičića malog.

Ne znam, citam komentare Leicesterovih navijaca po redditu i dize mi se kosa na glavi. Mada slicno mi je i kod danske ljige.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Adi said:

Nottingham Forest je doveo Morgana Gibbs-Whitea iz Wolverhamptona za 35 miliona funti + bonuse i to im je 16. pojačanje ovog ljeta. Ne mogu da vjerujem da naši nisu nikog uspjeli uvaliti ovim levatima.

Što je najgore imali bi baš dobrih igrača za Forrest. Wolwesi prodali gibs Whitea i za te pare uzeli novog portugalca

 

7 hours ago, Fazlija said:

United ce ponudit za Casemira 60m, gdje ode ovaj fudbal???

Za kakve se ojebine daju sume slične toj, može se reći da je ovo jedna od realnih cijena u zadnje vrijeme

Link to comment
Share on other sites

Radio je godinama u Red Bullovom sistemu tako da zna te igrače. Trenirao je New York RB, RB Salzburg i RB Leipzig. U Leipzigu se baš i nije proslavio.

 

Izgleda da će Casemiro preći u United. Ne znam što mu to treba u životu, ali će biti zanimljivo vidjeti ga negdje drugo. Inače mi je antipatičan, sad će biti još i više.

Link to comment
Share on other sites

Sigurno da je dobar, jer da nije ne bi Real tolike godine bio tako uspješan sa njim. Neće kod njih ništa automatski procvjetati njegovim dolaskom, treba tu još igrača da se dovede. Protiv Brentforda su imali velikih problema kad počinju napad pod pritiskom. Casemiro se u takvim situacijama u Realu sklanjao, a Kroos i Modrić su se spuštali da prime loptu. Taj problem im neće riješiti, ali će odbrana sigurno biti manje šuplja u odnosu na ranije. Sve u svemu, nekako očekujem da završi kao Varane, da se utopi u sivilo.

Link to comment
Share on other sites

Od kad je Ferguson napustio klub, svaki put kad je Junajted u kurcu, odma se kritikuje uprava, tek poneko se seti da povede priču o trenerima koje su dovodili posle njega, taktici, odnosno priča se više o politici nego o samom fudbalu, zato su i tu gde jesu zadnjih 4-5 sezona.

 

ne kažem da od transfera  ne zavisi mnogo toga, pogotovo u premiershipu gde je konkurencija strašna, ali fakt jeste da Junajted prosto igra loše i što je najgore po njih, njima je Ferguson ostavio istrošenu ekipu, prošlo je od tad mnogo, nisu se nešto makli iz mesta, a samo ću da pomenem da im je "veliki projekat" POGBACK ispao kao totalni promašaj, a oko dotičnog je trebalo da se gradi novi tim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...