Jump to content

Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)


zulu

Recommended Posts

drogba na turneji, obišao je sve teme, čak je i Alonsa posjetio koji nije ni igrao.

 

Danas ništa ni bolji ni lošiji od ostalih. Nevjerovatno koliko je nekad bio konkretan, a sada se pretvara u Jorginha. Čak ga se i forsira na pozicijama koje mu nisu prirodne.

Link to comment
Share on other sites

Sta reci za ovog decka? U vezi gdje ocekujes najbolje partije uopste ne igra dobro barem ne onako kako vecina nas ocekuje. Danas dobije priliku na RWB i bukvalno pokidao. Pas za Mounta kod Alonsovog gola vrhusnki, zatim je pokraden za asistenciju kod precke Wernera. Generalno dobra partija kao i citavog tima.

Nisam siguran da ce igrati tu protiv Reala ali eto na i njega pohvalimo.
Link to comment
Share on other sites

Činjenica je da je najbolje utakmice odigrao protiv nekih slabijih protivnika. I to ne da je odigrao dobro, nego je baš razvalio na nekim utakmicama. Činjenica je i da je znao dobro odigrati na nekim čudnim pozicijama, tako da ga treba zadržati u ekipi i sljedeće sezone. Može da nas nosi na utakmicama protiv slabijih protivnika kada odmaramo najbolje igrače, a može i da krpa rupe na više mjesta.

Link to comment
Share on other sites

Pruziti sansu jos nego sta. Vala kad se trpi Alonso vec godinama, pa i Pulisic pored silnih povreda zasto bi Cheek isao na prodaju.

Momak je jak ko stijena, zna se zagraditi, primjetio sam kad izgubi loptu ide svim silama da je vrati, zna i okrenuti igraca povuci loptu naprijed.

Neka se sacuva novih povreda i mislim da ce mu forma ici samo ka na bolje.
Link to comment
Share on other sites

Covjek sasvim solidnu rolu odradio ove sezone. Na pocetku vjerujem da je malo ko ocekivao da ce ovakvu minutazu imati. Pokrio dosta pozicija, pruzio dobre partije kad je trebalo. Sigurno da ima za njega mjesta u timu ako zeli ovakvu ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno, prije bih prodao Barkleya i vratio Saula nazad u Atletico nego što bih prodao Rubena. Vidjeli smo ove sezone koliko je bitna dobra rotacija i znamo koliko je bitno da se i protiv ovih loših ekipa odigra dobro pogotovo u ligi. Ukoliko je on za to da ima ovakvu ulogu neka ga

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobili smo starog RLC-a iz Sarrijeve sezone. Pokazao je da se bolje snalazi u velikom klubu nego u malom. Na posudbama u Palaceu i Fulhamu nije bio toliko dobar koliko kod nas zna da bude. Imao je utakmica na kojima je izgledao kao Ronaldinho, a imao je i nekih nedovoljno dobrih partija. Igrao je na svim mogućim pozicijama na terenu osim na golu. Trebali bismo ga ostaviti u klubu, dobar je, pokriva više pozicija i iz naše je akademije. Neće biti u najboljih 11, ali će poslužiti u brojnim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Po meni dobar danas bio na Jamesovoj poziciji. Svidja mi se kako barata loptom sa onom visinom, pa je tako i kao bocni igrac prolazio protivnike i dosta davao pasove u prostor za nase klasetine od napadaca. Jos kad krene, a ima dug korak. Mada ume da se spetlja u sesnaestercu, ali po meni skroz ok odigrao, cak i vise od dobrog. Vec kao vezni igrac, nije toliko bio zapazen.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...