Jump to content

Simpatični i antipatični klubovi


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 106
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Silvijo nabijen te na kurac tebe i rijeku i barcelonu.. Smecaru aj odjebi s foruma...

 

Navijaš za Hajduk? Žao mi je ako sam te uvrijedio. Nije mi Hajduk prije bio toliko mrzak. Mrži mi je bio Dinamo. Ali ono ponašanje vaših navijača kad su gostovali na Kantridi je divlje, primitivno. Mogli su ljudi poginuti onda. Od tad vas mrzim. Bez ljutnje.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije ni vrime ni misto za rasprave o rijeci navijacima itd.. Vi ste kamenjima iz vani gadjali na tribinu znam jer sam bia tamo.. Pitaj nekog iz prve ekipe al jos si mlad...

 

Ako hoćeš možeš mi se javiti privatno porukom da ti objasnim neke stvari. I tebe su tvoji Torcidaši izmanipulirali vidim. Lažu te, iako si bio tamo. Lažu te u oči prijatelju. Armada je zakamenjala, ali tek kad ste vi počeli petardama, kamenicama i bakljama gađati tribinu gdje su bili roditelji s djecom. Dobro ste i prošli.

 

Ne smijete se onako ponašati u Rijeci. Nije vam to Kerum City niti dalmatinski kamenjar, da prostiš. Mi smo Europa i zna se kako se gostujući navijači trebaju ponašati.

 

Svaki gostujući navijači će od Armade dobiti aplauz ako to zasluže. Ili kamenje. Također po zaslugama.

 

I ovo nije tema za tu raspravu, tu se slažem.

Link to comment
Share on other sites

Necu se raspravljat sa mulcem koji prati rijeku od kad je usla u europu... Nakon 10 god? Ili vise? Aj kuco

 

Rijeku pratim od kad znam za sebe. S ocem i bratom uvijek na tribini. Ako hoćeÅ¡ da ti objasnim Å¡te se zbilo tog nesretnog dana javi mi se privatno. Ako nećeÅ¡ ne moraÅ¡. Kraj priče. 

Link to comment
Share on other sites

Rijeku pratim od kad znam za sebe. S ocem i bratom uvijek na tribini. Ako hoćeÅ¡ da ti objasnim Å¡te se zbilo tog nesretnog dana javi mi se privatno. Ako nećeÅ¡ ne moraÅ¡. Kraj priče. 

 

ajde meni molim te objasni da cujem hhahaha

 

EDIT:ustvari netreba,nema smisla to ipak... vidit cemo ko je bolji na tribini u 4 mjesecu...valjda nas nece doc 30 kao vas na poljud :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ajde meni molim te objasni da cujem hhahaha

 

EDIT:ustvari netreba,nema smisla to ipak... vidit cemo ko je bolji na tribini u 4 mjesecu...valjda nas nece doc 30 kao vas na poljud :D :D :D

 

Vidimo se u travnju dečko. Do tada pozdrav od slavne riječke Armade za Tovare s tužnog juga. ZnaÅ¡ onu uzrečicu ''Å¡to južnije, to tužnije''. 

Link to comment
Share on other sites

Liverpool mi je bio najmrzi al kako su oslabili godinama nisu vise toliko kao prije.

United je sada u vrhu sto se tice engleskih klubova a i Arsenal sam zamrzio kako sam se registrovao na sportsport zbog njihovih navijaca. Inace prije nisam imao problem sa njima :

 

Van engleske naravno Barcelona

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Robi(FLampard8)" post="164334" timestamp="1392763576"] crv pjesnik hahahha[/quote]ne znam cemu uopce rasprava oko ovoga. Momčić je retardiran i nema smisla raspravljat se s njim. Do prije 2 godine bilo ih je oko 500-700 na domacim utakmicama. Na gostovanjima max 30. Sad kad vas je digić kupija sad svi pratite... A opet ne možete napunit ono ruglo nego kad dodje hajduk ili dinamo a i to je upitno..Kako je na minus 6 jeli Zima?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kako obožavam ove momke !! ima jedno 3-4 godine dobro ih pratim, možda se i sjećate stare ekipe (Fletcher, Doyle, Bassong, Hunt, Hennessey, Zubar ..  bio je tu i Nenad MilijaÅ¡ ).

Nakon sezone 2011/12 ispali su 2 puta uzastopno tako da su ove sezone u trećoj ligi ali tamo gaze protivnike i vraćaju se u drugu ligu. Čini mi se da su sakupili preko 100 bodova .. COYW ,samo nastavite !

10299947_10152240504684597_3494447642892

Link to comment
Share on other sites

Domaći: FK Mlados' Velika Obarska, Radnik, Željo, ČSK Pivara, Čukarički
Strani: Sassuolo, BVB, Lille, ASSE, Anderlecht, Southend, Inter, Newcastle, Benfica, Zenit, Kruoja, Valencia, Vitesse.

Et i ja da otvorim dušu :D

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Simpatični i antipatični klubovi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...