Jump to content

Arjen Robben (2004-2007, 67 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

0,,10268~8963951,00.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arjen Robben, (Bedum, 23. sijeÄnja 1984.), nizozemski je nogometaÅ¡ koji trenutno igra za Bayern München. Iako je ponekad na napadaÄkoj poziciji, njegova najÄešća pozicija je vezni igraÄ. Nastupa i za nizozemsku reprezentaciju, s kojom je igrao i na EP-u 2004., SP-u 2006. i EP-u 2008. Robben je profesionalni nogomet poÄeo igrati Groningenu; 2002. godine je potpisao za PSV Eindhoven. Nakon PSV-a odlazi u Englesku i potpisuje ugovor s londonskim Chelseajem. Za Chelsea je debitirao 2004. godine, a postaje i Premiershipov igraÄ mjeseca. Nakon treće sezone u Engleskoj, Robben odlazi u Å¡panjolski div Real Madrid za 35 milijuna €. U meÄ‘uvremenu je proglaÅ¡en legendom Plavaca. U prvoj sezoni igranja za Real Madrid, klub osvaja ligu, Å¡to je bio Äetvrti Robbenov naslov u Å¡est godina. U kolovozu 2009., Robben odlazi u Bayern München za otprilike 25 milijuna €. U debiju za bavarski klub, postigao je dva pogotka.

 

 

UÄinak u CFC-u: 67 utakmica / 15 golova.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 244
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Mozda nije najbolji, ali jedan od najboljih, sigurno. S njim na desnom i Duff-om na levom boku, bili smo najubojitiji.

Od njegove prodaje vecito tim kuburi na toj, desnoj strani. Smatram da je njegova prodaja velika greska. On i sad igra na vrhunskom nivou, i doneo bi mnogo toga boljeg u igri Celsija.

Nema veze sto je sad Danny tu, Robben je univerzalac u manevru, bilo bi mesta u timu, za obojicu.

Link to comment
Share on other sites

Dobar igraÄ, al ni L od Legende, kako on može biti meÄ‘u legendama, a Mou meÄ‘u samo "bivšim igraÄima i trenerima"????

Ja sam krenuo nešto napisati za to otvaranje u pdf-u 'Legende' ,ali predomislio sam se kad sam vidio ovaj tvoj post. Nemam potrebe više ništa na ovo reći.

Robben je dobar igraÄ, bio je važan dok je nastupao za naš klub ali njegova prodaja nikako nije greška nego štaviše, jedan od rijetkih dobrih poteza tadašnje Uprave.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam krenuo nešto napisati za to otvaranje u pdf-u 'Legende' ,ali predomislio sam se kad sam vidio ovaj tvoj post. Nemam potrebe više ništa na ovo reći.

Robben je dobar igraÄ, bio je važan dok je nastupao za naš klub ali njegova prodaja nikako nije greška nego štaviše, jedan od rijetkih dobrih poteza tadašnje Uprave.

Ja bih te zamolio, da mi objasnis, sta je tu dobro....

Link to comment
Share on other sites

Robben niti jednu sezonu nije odigrao do kraja, uvijek je ozljeÄ‘en, Äesto po pola godine ili cak vise.Reci mi jeli pametno držati takvog igraÄa i plaÄati ga tolike novce ako on ne igra?Plus nakon ozljede treba mu vremena da naÄ‘e pravu formu i onda se ponovo ozljedi.Strašan je igraÄ, ali previše biva ozljeÄ‘en.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Njegova prodaja je odlican potez. Sluzio nam je koliko je mogao ali poceo je kuburiti sa povredama i uvalili smo ga Realu za €35M, a kupili ga za €15M ja mislim... Tako nesto, uglavnom odlicno odradjen posao.

Link to comment
Share on other sites

Nije njega Chelsea namjeravao prodavati dobro se sjecam pricalo se i o produzenju ali on i njegov otac koji mu je agent su htjeli u Real i zbog toga mi je opao u ocima mada u drugu ruku Real je za Chelsea drugi svijet pa i necudi toliko taj potez ali on meni nije ni ispred Joe Colea a kamoli u legendama ali et

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne slažem da bi bio u rangu najboljih na svijetu, on je većinom proÄitana knjiga sa njegovim uvjek bacanjem na lijevu stranu u pokušaju prolaska protivnika.

je majstore, al daj ga ulovi :D

al kao da je od kolaž papira, ÄovjeÄe pa taj je od 365 dana u godini ozljeÄ‘en 366, to mi kod njega ide na živce..

ostani kući, igraj bilijar, šah pa se nećeš ozljedit, valjda ;)

šalim se, sjajan igraÄ, šteta samo što su ga ozljede zbilja dosta sputavale..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...