Jump to content

Uprava i stručni štab (generalna diskusija)

Caeruleus

Recommended Posts

Pa verovatno bi trebao da bude neka spona za Nkukua ili jos nekog u buducnosti a i najbolje ce moci da saglexa ko koliko moze od ovih klinaca koje smo doveli. Iskreno se nadam da ce on i poter da "kliknu". Naopako je uradjeno sto je doveden prvo trener pa direktor s tim da postoji mogucnost da je Frojnd ranije digovoren i da je sa njim i dogovoreno za potera ali je to mala verovatnoca. Ostaje da se nadamo da ce imati slicne vizije ideje po pitanju igre i igraca jer ako to nije slucaj imacemo bas velike probleme. 

Nesto sam guglao. Salcburg skoro nikad ne odustaje od formacije sa 4 pozadi. Vrlo je moguce da ce imati ideju da slicno pokusa i sa Poterom da realizuje. Vec godinama igraju 4312 442 i 4231.U prwvodu, dok Poter insistira na igru po krilima Frojndov veci akcenat je na sredini terena i kreaciji i klasicnim napadacima. Poter vise voli tu laku konjicu brze i pokretljivije igrace. A dok Frojnd preferira sto na sredini sto u spicu visoke krakate manje pokretljivije igrace. 

Da li ce se naci negde "na sredini" u idejama videcemo. Ali je jako bitno da imaju slicnee ideje u buducnosti. 

Ja bih iskreno voleo na sredini da vidim jddnog poput Matica takticki rafinisanog igraca i jednog koji sparta a ispred njih klasicnog pleja a u spicu nekog "pokvarenog" poput Dijega Koste. 

Dzabe nama promena formacije ako igrači u poslednjoj trećini ništa ne naprave, ili što je još gore uopšte ne učestvuju u napadu, nema ubacivanja iz drugog plana, niko ne pravi višak, ne odvlači odbrambene igrače itd.. što je i bila suština problema.

Mi i Drogbu da smo imali u proteklom periodu, stvarno ne znam šta bi čovek mogo sam da napravi protiv cele odbrane.

To i jeste fora. On pokusava da dobije taj visak tako sto ce DRC i DLC ici duboko u prostor i WBR i WBL da budu skoro pa klasicna krila. I dobice nesto sigurno samo je pitanje koliko sa tim dobijamo napred a gubimo jer cemo biti ranjivi posebno sa Citijem i Livpulom