Jump to content

Matchday 22: Fulham (H) 03.02. @ 21:00


apeiron

Recommended Posts

Ako su spremni i James i Chilwell to je odlicno. Ako nisu potpuno oporavljeni nek ne igraju pa po cijenu kiksa. Sezona je izgubljena u Ligi i nema potrebe za forsiranjem. Posebno Chilwella kada imamo dostojnu zamjenu. 

Super vijest ako je Enzo u konkurenciji za utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Treba biti oprezan sa obojcom. Treba ima na par tekmi dozirati minute da osete teren duel i dodju do samopouzdanja. Najmanje nam treba da se opet povrede. 

Sto se tice sredine terena, Enzo je u ful kondiciji al na treninzima se vidi koliko moze a to ne mozemo da znamo. Po meni treba i njemu dozirati minute jer igra na najodgovornijoj poziciji u timu. 

Ja mislim da ce tu biti Kova, Enzo i Galager da podele minute. Pa koja 2 ce poceti videcemo.

Mediji prognoziraju sada da ce poceti Enzo i Mudrik. Bilo bi zanimljivo gledati ih od pocetka. 

Link to comment
Share on other sites

Puno je igrača došlo u malo vremena, treba to sve uigarat, ne treba očekivati da ćemo odma razvaljivat. Ova sezona ponajprije treba poslužiti za uigarat ekipu i do kraja izfiltrirat na koga se može računati na koga ne. Naravno, ne treba se predati i ako uspijemo izborit top4 super, ali ako ne uspijemo ne treba od toga raditi dramu

Link to comment
Share on other sites

Eh saznali smo sastav. Igranje Jamesa nam je od višestrukog značaja. Bez njega se uvijek pokušava otvoriti napad po lijevoj strani, sada ćemo imati mogućnost da to radimo i po desnoj. O doprinosu u napadu ne moram trošiti riječi. Vezni red ima smisla, Enzo je morao startati jer nema ko drugi. Nadajmo se najboljem. Moramo preuzeti posjed lopte, prvo što niko ne želi da igramo na kontre protiv Fulhama, a drugo ne možemo igrati kontre sa jednim brzim igračem od trojice naprijed. Ne razumijem stavljanje u prvu postavu igrača koji je prije 48 sati bio u Parizu i čekao papire za odlazak. To mi je jedina zamjerka na sastav.

Poželjeli smo se utakmica. Nismo gledali Chelsea 14 dana, pratili smo transfere i zaboravili smo koja je to patnja bila. Sada imamo dodatnu individualnu kvalitetu da lakše pobjeđujemo utakmice u kojima smo loši i da bolje koristimo loptu kad je imamo u nogama. Bilo je dovoljno vremena za odmor i pripremu utakmice protiv ekipe sa kojom smo igrali prije 2-3 sedmice. Samo im ne smijemo dozvoliti puno slobodnih udaraca iz zone centaršuteva jer su jako opasni iz tih situacija. Očekujem pobjedu 2:0.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...