Jump to content

#10 Mykhaylo Mudryk


soxx

Recommended Posts

 

 

Jebo majku šta je to iskopalo, prije 5 godina lik pjevao pjesmu koju je napisao crnac i logično milion puta spomeno riječ niger i sad se treba to razvlačiti po medijima. Zapad je postao ludilo čisto, mislim da za par godina naš narod bukvalno neće moći tamo da živi tj neće htjeti ići sa Balkana iako je bijeda.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Corto Maltese said:

Na stranu to, ali gledam covek dosta radi u teretani. Treba da ide sa Panjvertzom pod ruku, da se i onaj malo uljudi.

Jel znate da je malo ko u ekipi tezi od Havertza (Koulibaly)? Ili npr da je Chilwell tezi od Badiashilea iako je ovaj visi za dobrih 12 cm?

Meni uopste Havertz nije sipljiv frajer, dapace. 

Link to comment
Share on other sites

A na sve to zivo me zanima kako ce na to gledati Kante, James, Kulibali, Badi, Mendi, Sterling......

Da ne ulazim u to sta je uspravno sta ne, al da  je napravio tesku glupost jeste. Meni on i lici na nekog nafuranog lika koji se lozi na te arijevske gluposti. Al da ne gresim dusu. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, cobinho said:

A na sve to zivo me zanima kako ce na to gledati Kante, James, Kulibali, Badi, Mendi, Sterling......

Da ne ulazim u to sta je uspravno sta ne, al da  je napravio tesku glupost jeste. Meni on i lici na nekog nafuranog lika koji se lozi na te arijevske gluposti. Al da ne gresim dusu. 

pa sta mislis da su Kante, James, Kulibali, Mendi, Sterling neka djeca da se nadju uvrijedjeni sto je tamo nekad tinejdzer od koliko, 17-18 godina javno rekao nigger ?

ovi wokeri su danas rak rana drustva. isti slucaj je bio nedavno sa camilom cabello, kad su joj iskopali na tumblru kad je imala oko 12 godina i napisala nigger. pa su je haman razapeli zbog toga.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, cobinho said:

A na sve to zivo me zanima kako ce na to gledati Kante, James, Kulibali, Badi, Mendi, Sterling......

Da ne ulazim u to sta je uspravno sta ne, al da  je napravio tesku glupost jeste. Meni on i lici na nekog nafuranog lika koji se lozi na te arijevske gluposti. Al da ne gresim dusu. 

Ma de koji je vama kurac sa tom Nigga politikom, pa ni jedan normalan crnac ti se neće uvrijediti ako mu to kažeš. To je samo ultra sviranje kurcu sa zapada. Plus uz to, nije vrijeđao nikoga, recitovao pjesmu jebenu, okanite se momka.

 

Odakle FA ima pravo da se petlja u nečiji život toliko kad on u tom trenutku nije uopšte ni bio u engleskoj, ni igrao za engleski klub. Da sam na njegovom mjestu brdo para bi dao advokatu i tužio i fa i sve organizacije što su ovo pokrenule. 

 

Komentarisao sam i na objavi od reLa šta mislim o svemu ovome a napisaću i ovde.

 

Pa to je ta zapadnjačka šuplja priča gdje smo svi slobodni, svi možemo biti šta želimo, svi imamo neko pravo i tako dalje. A ovamo ti zadiru u život i privatnost do srži.

Korištenje riječi Nigga i osuđivanje ljudi koji nisu crni kad je koriste je jedan od najvećih apsurda i kontradiktornosti. Ako zabranjuješ bjelcima da koriste riječ nigga a dozvoljavaš crncima to je odmah kotra rasizam. Druga stvar, za više od pola planete ta riječ neće značiti ništa jer se koristi i poznata je u samo jednom jeziku dakle opet sviranje kurcu. Momak neka se pozove na to da je ukrajinac i da nije znao šta znači pa neka puše kurac i FA i kick it out itd

Link to comment
Share on other sites

1. to je rekao dok je pjevao pjesmu u kojoj se spominje ta rijec

2. nigdje sem u zapadnom drustvu to nije uvreda, pa nije ni u ukrajini koja sigurno nije imala crnce za robove

3. desilo se prije godinu dana ili kad

4. desilo se u drugoj drzavi

 

ako pored ovog i dalje bude kazna, samo ce se potvrditi ambis u kom je zapadno drustvo po pitanju vise ne ni politicke korektnosti nego politicke banalnosti

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #10 Mykhaylo Mudryk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...