Jump to content

Matchday 15: Arsenal (H) 06.11. @ 13:00


klicko

Ko će igrati najisturenijeg napadača (devetku)?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da derbi igras sa ovako pickastim stavom i da dozvolis da te smrdljivi arsenal ovako nadtrci i prebije je za svaku osudu. Da se na onu kradju niko ne buni, da cutis dok te maltretiraju sudije i ovi sabani....

Ko je ovom kaubojcu glupom ko kurac dozvolio da kupi klub i da on dovodi pojacanja smenjuje trenere ida eadi sta hoce jebem li mu sve po spisku. Picko smrdljiva americka. 

A ovaj siroti poter ne zna ni gde je doso. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Wisey said:

Brate Lampard spremni su barem za 60, pa nek poginu na terenu i onda izidju, ima ih ko odmijeniti do kraja.

Ne mozes poginut kada su spori Azpilicueta, Chalobaha, Silva probao je protiv Brightona ofanzivno pa smo primili 4 gola...

Link to comment
Share on other sites

Najgori mec ubjedljivo sto sam gledao u ovih par mjeseci otkad je Potter tu. Nista nismo ponudili, isto kao da je trening malo slabiji. Bruka i sramota. Postavka na terenu od strane Pottera i igraci kako su "igrali" je u rangu BiH PL ekipe. Prepali se bogaljskog Arsenala, a ni oni nista nisu posebno izgledali iako su dominirali citavih 90 minuta.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, soxx said:

Jel sljedeca citY i ewcastle?

Jadna nam majka

Vjerovatno idemo na pauzu bez pobjede, ali sta da se radi ne moze se vise od ovoga trenutno. Igraci u napadu van svake forme i nekonstantni, u sredini terena nedoreceni i spali smo na Jorginha i Loftus Cheeka koji je dobar da udje s klupe 15 20 minuta, u odbrani iskasapljeni povredama, fali nam pola odbrane i na golu golman koji se ne zna ponasati na prekidima protivnickih ekipa.  Sve u svemu, realno je stanje ovo sto sada gledamo...

Link to comment
Share on other sites

Just now, lampard8 said:

Vjerovatno idemo na pauzu bez pobjede, ali sta da se radi ne moze se vise od ovoga trenutno. Igraci u napadu van svake forme i nekonstantni, u sredini terena nedoreceni i spali smo na Jorginha i Loftus Cheeka koji je dobar da udje s klupe 15 20 minuta, u odbrani iskasapljeni povredama, fali nam pola odbrane i na golu golman koji se ne zna ponasati na prekidima protivnickih ekipa.  Sve u svemu, realno je stanje ovo sto sada gledamo...

Pa sto nije realno Tuchelu a jeste Potteru? Potter je picka prije svega, na svom terenu ovako igrati i to gradski derbi, pa taman i da smo pobjedili nekim cudom je sramota i za svaku osudu. 
 

Znam da smo rekli (ja prvi) da ne treba spominjati Tuchela jer je bivsi ali sa Tuchelom smo makar ove derbije igrali dobro. Ovaj Potter je pickurina koja se na svim terenu brani svih 90 minuta, pa majku ti jebem da bih mu otkaz momentalno. 
 

Ponavljam po ko zna koji put, koji god trener dodje sa ciljem da igra samo na rezultat nece se dobro provesti. Kad ti nemas sistem i cilj kako ce ti ekipa igrati ti si donji, pisi propalo. 
 

Ja ne vidim bolju buducnost sa ovim gingerom na klupi. Ovaj poraz a prije svega pickastu igru mu ne mogu i necu oprostiti.

Potteru picko, mrs iz kluba. Svega mi, da znam da ce dobiti otkaz porazom od Citya i Newcastle navijao bih za to.

Link to comment
Share on other sites

Tuchel je igrao protiv Leedsa, Southamptona kao sto je Potter danas igrao, a pri tom je Tuchel imao malte ne svu ekipu na raspolaganju. Shvatam da te emocije pogadjaju zbog poraza hamco, ali opet treba malo gledati na stvari realno. Sta je trebao Potter izaci visoko sa Chalobahom, Azpilicuetom, Silvom i primiti 4 gola kao protiv Brightona.. Kada sve stvari uzmemo u obzir realnost je ova monotonija koju gledamo na terenu, a na Potteru je da proba to promijeniti na ovaj ili onaj nacin. Ni meni se ne svidja njegova selekcija igraca, ali se nadam da ce donositi bolje odluke oko toga u buducnosti...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Didi11 said:

Ovo je najgori trener od beniteza i nema kruha sa njim.. nikad nismo u derbi ulazili ko picke sa tuchelom nikad, tu odigramo 2 derbyja ko da smo stoke city pulisa.. ovo je stvarno mukotrpno gledat

jebo derbije, na derbijima niko nije ostvario rezultat

kod nas je problem cim se udje u krizu mozes ga jebat. ne znam jesmo li se ikad iscupali iz neke krize ikad.

 

Link to comment
Share on other sites

Lik se registrovao na forum da bi u svakom postu prizivao sahistu. Ovaj fudbal je sranje, al ni njegov nista manje nije bio. Dobio je nogu zasluzeno, pomiri se s tim i zdravo zivio. Dobice i Potter vrlo brzo, mozda cak za 2 sedmice jer slijede Njukas i Siti.
Zapravo mi nismo uopste ni svjesni koliko su lose odradjene pripreme, igraci su prije svega fizicki nespremni. Nevjerovatno ali i to nam se desilo u Premiershipu gdje bez dobre kondicije nemas sta traziti, jer ce te i posljednji na tabeli samljeti. Mi izgledamo kondiciono kao ekipa iz nizeg dijela tabele u talijanskoj drugoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

Pa ak ti mozes prozivat tuchela sahistu ja pottera nesmijem zbog ove igre? Pa evo 90% chelsea fanova na twitteru ima isto misljenje za pottera al vazno da je tuchel sahista.. sta je pak ovaj? 300m dajes tuchelu pa ga odjebes 5 dana posle transfer roka? Pa di je tu logika? I uzmes trenera bez iskustva na vrhunskom nivou bez priprema i svega.. ak je htio tuchela odjebat to bi morao napravit prije pre seasona.. amaterski potez boehlya.. tuchel je top 3 trener u povijesti chelsea bilo tebi to ok ili ne a ovaj ce biti na nivou andre villasa boasa. Siguran sam da kod tuchela nebi ovako odigrali protiv uniteda i arsenala i boljeg trenera dostupnog nema. Napravis u devetom mjesecu promjenu a glavni kandidati luzer pochetino i ovaj ginger? S konja na magarca.. 

Link to comment
Share on other sites

Pa tuchel je dugo pravio od govna zlato, a neznam ak smo mi klub koji ce cekat 2 godine  da se nesto napravi. Al i presice pottera ko da je jos uvjek u brightonu, on mi vise slici na nekog yes mana boehlyja. Ko ce htjet na ljeto u chelsea ak nece bit LP? Mozemo se samo pozdravit sa bellinghamom, nkunkujem, leaom ja tu ne vidim buducnosti, volio bih da se varam ali stvarno neznam.. 

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne ocekujem puno od Pottera. Zasto? Zato sto ne vidim nikakve ali nikakve naznake necega sto mozemo reci da se makar pokusava ali za sad ne ide jer nisu uigrani i nisu mogli to navjezbati.

Recimo, presing ne igramo nikako, ali nikako. Navedite mi bilo koju od ovih vrhunskih ekipa u evropi da ne igra presing? Nema takve, pa cak i PSG sa onim umisljenjm zvijezdama u napadu prave jaci presing od nas. Benfica je ove sezone procvjetala jer su doveli trenera koji jos od doba Leipziga igra ultra jak presing.

Onda igra od pozadi, iznosenje lopte pod pritiskom, napadacke akcije gdje opteretimo jednu stranu ili prebacivanje tezista igre sa jedne na drugu stranu... nista ali nista nisam vidio da se pokusava, ne mora ji biti uspjesno ali da vidim da se pokusava ali jbga ne ide, zbog ludig rasporeda ili sta vec.

Treca stvar se odnosi na selekciju igraca. Pa jebo mu Aubameyang porijeklo.. 8 dodira s loptom imao. 

Cetvrta stvar je autoritet. Nema jebene sanse da ga se igraci boje i da ce trcati 1-2 km vise nego sto bi mogli. Da ce poturiti glavu umjesto kopacke. Nema jebene sanse, lik stoji pored aut linije ko fikus i samo pljesce.

Peta stvar je njegovo neiskustvk vodjenja velikih ekipa. Po preskonferencijama moze se zakljuciti da mu porazi nisu uopste nesto sto mu tesko padaju, spominje nekakav proces.. pa kakav proces a jebeni Palace, Villa, Brentford te nadigraju a United i Arsenal te demoliraju na Bridzu.
 

Ne znam zaista, evo imal bilo sta ali zaista, bilo sta sto vi vidite da je dobro kod Pottera da kazemo bice u buducnosti bolje??

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...