Jump to content

Champions League - Group stage, Chelsea vs RB Salzburg (14.09.2022) [21:00]


reLo

Recommended Posts

  • reLo changed the title to Champions League - Group stage, Chelsea vs RB Salzburg (14.09.2022) [21:00]

opet smo karina i sa novim trenerom, ali barem se brze rijesavaju lopte i akcije su iole tecnije.

 

izmjene su neophodne, broja definitivno mora uci umjesto aube, i floper mora pod hitno van, makar sam on izasai i morali igrati sa 10 igraca na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Broja se uklapa u napad pravo. Ne zna iskoristit priliku, ubio se za nas.

 

Nista posebno danas. Trci se vise, tako je to uvijek kad dodje novi trener. Sta ce buducnost donijet vidjet cemo.

 

U normalnim okolnostima bi imali 6b a mi imamo 1.

 

Sljedece dvije tekme protiv milana cini mi se. Valja se na njima cuoat a oni igraju ko prava ekipa, plus ima tu pokoji igrac sto moze rijesit sam tekmu

Link to comment
Share on other sites

Pa majku vam glupu jebem zna li iko zabiti gola a da ne bude tap in, ne računam ono smeće iz Maroka koje ni tap in zabiti ne zna. Jebo vam hljeb mater više. Kod onoga gola se izgubiše isto debili, ne zna se ko je gori, ne zna se ko gdje goni, ko će na kojeg igrača. Na kraju još kurčeva dva klizeća Silve i Azpia i eto ti gola. Ili što bi Zemo reko ono bi dijete odbranilo, trebao je golman izaći odma na centar kad je Kova izgubio loptu, uzeti loptu u ruke i unijeti je u njihov gol ko touchdown tako bi ga jedino i zabili jebem ti nebo

Link to comment
Share on other sites

Lose. Prva utakmica Potteru, no necu dugo imati strpljenja za neke poteze. Koji god trener krene s guranjem starih i "iskusnih" i krene na siguricu nece se dobro provesti. 

Treba mnogo vise zara i strasti u igri, ekipa djeluje ko raspustena banda. Plus da ne pricam koliko su fizicki nepripremljeni, ali to je krivica prethodnika na klupi.

Dobro je da nema tekme protiv Liverpula. Nek se fati posla na treninzima i sljedeci put kad istrce mora to bolje.

Sto se Lige Sampiona tice, postoje itekako dobre sanse da se na proljece igra Evropska Liga. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...