Jump to content

Matchday 07: Fulham (A) 12.01. @ 21:00


apeiron

Recommended Posts

Da me neko na početku sezone pitao koga ćemo sigurno pobijediti rekao bih Leeds, Southampton, Fulham, Nottingham i u LP ekipu iz četvrtog šešira. Za sada ništa ne ide po planu.

 

Bit će interesantno vidjeti kako neko drugi razmišlja i kako bi on posložio ove igrače. Obično treneri u prvoj utakmici odigraju na sigurno i na teren pošalju najveća imena. Kako god da bude očekujem pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se pozitivnom soku, nece to biti odma kako treba Fulam je namucio Liverpul i Totenhem ali se nadam nekoj pobjedi od 2:0. Ne znam kakav ce sastav biti ako nas Poter bude vodio, ako bude ocekujem nesto ovako:

 

Kepa,

Fofana, Silva, Kulibali,

James, Kukumeni, Kova, Galager,

Haverz, Maunt, Broja. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zemo said:

Koja glupost, minutom sutanja odati pocast i nastaviti igrati, umrla u 96 godini, na njoj ima dijelova od golfa 2.

Kakav golf 2 crni, pa ona imala 60 kad je prva dvica napravljena druže moj.

12 hours ago, Adi said:

Kakav tajming za smjenu trenera

Kao u Formuli 1 kad te usere da odradiš pit-stop a saftey car na stazu usao

Link to comment
Share on other sites

Šteta zbog fudbalskog vikenda, nece se imati šta pogledat, ali da nam odgovara ovo odgovara nam, Potter dobija bukvalno par dana na poklon da upozna ekipu i koliko toliko spremi sljedeću utakmicu.

Sinoc kad sam vidio da je bakica umrla nije mi bilo ni u malom mozgu da ce odgoditi utakmice zbog toga, kontam umrla biće minut šutanja i ljuljaj dalje, ali citam da ima neka ceremonija/sahrana od 12 dana tako da ok svako ima pravo na svoje ludilo😄

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2022 at 1:54 PM, reLo said:

Još jedan dokaz da je zapad materijalno nadmoćan svim drugim civilizacijama, ali duhovno je propao ko kauč.

Upravo to, čuj 17 dana žalosti jebo te hljeb, sahrana tek u ponedeljak nekad, usmrdiće se do tad dan te jebo. Kakvo sviranje kurcu, sve nešto mlate koliko je bila bitna, ovo ono, a highligti joj kad je bila u nekoj emisi/cirkusu i rekla COWS 

 

Goni je ba u kurac

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kun Aguer0 said:

Upravo to, čuj 17 dana žalosti jebo te hljeb, sahrana tek u ponedeljak nekad, usmrdiće se do tad dan te jebo. Kakvo sviranje kurcu, sve nešto mlate koliko je bila bitna, ovo ono, a highligti joj kad je bila u nekoj emisi/cirkusu i rekla COWS 

 

Goni je ba u kurac

dotad ce i charls umriti i nece biti premier lige do kraja godine

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Matchday 07: Fulham (A) 12.01. @ 21:00
×
×
  • Create New...